karabiber?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destina

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bunu bi arkadaşımdan duydum ama detaya girmedi 7 karabibere ihlas okunup yakılıyomuş sevdiğin seni arıyormuş barışmak için bunun aslı var mı varsa gerçeği nedir biliyor musunuz?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben karabiberli büyülerin birkaç varyasyonunu biliyorum canım ama artık o kadar çok yaygın ki herkes kendi kafasına göre bir büyü oluşturmuş kestirmek zor...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
arkadaşlar bunu bi arkadaşımdan duydum ama detaya girmedi 7 karabibere ihlas okunup yakılıyomuş sevdiğin seni arıyormuş barışmak için bunun aslı var mı varsa gerçeği nedir biliyor musunuz?

ben bu versiyonunu duymadım, ihlas okunup yakılıyorsa ben şahsen asla yapmayı tercih etmezdim. Ben 21 tane karabibere okunanı biliyorum, site içinde tarifi var. Ben denedim ve geçici süre ile de olsa olumlu sonuç almıştım.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Karabiber benim ilk büyümdü! O zamanlar gençliğimin baharında 16 yaşında idim heyt be ama siz dediğimi yapın yaptığımı yapmayın tabi :D Laf aramızda var olanı ateşlendiriyor bee..

yaren81

Kayıtlı Üye
banada yapmam için bi hoca vermişti 14 adet karabiberi 7 gün ikişer tane yak demişti yaptım ama bişeyy olmadı

destina

Kayıtlı Üye

Karabiber benim ilk büyümdü! O zamanlar gençliğimin baharında 16 yaşında idim heyt be ama siz dediğimi yapın yaptığımı yapmayın tabi :D Laf aramızda var olanı ateşlendiriyor bee..
nasıl bi uygulama yaptın aysarı??

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
biraz daha değişik canım benim yaptığım 40 taneyle yapılıyor içinde başka şeylerde var isimleri yazman gerekiyor kağıda o kağıdı da yakıyorsun tam anlatmayayım burdakilerden biraz farklı daha az masum ;)

selenim

Banlı Kullanıcı
karabiber büyüsünün aslı sitede var arkadaşlar...kafanıza göre yapmanızı yanlış buluyorumm...

Alpertunga

Kayıtlı Üye
Günaha gireceksen daha profesyonel büyü yap etkisi çok
azdır

samanyolu

Kayıtlı Üye
Yıllardır duyarım bu büyüyü. Kaşığı, karabiberi alan, ocağın başına koşuyor.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Yıllardır duyarım bu büyüyü. Kaşığı, karabiberi alan, ocağın başına koşuyor.

Aman ha, kınama amaçlı yazmadım bunu. Genel görüş, bu uygulamanın yanlış yapıldığı da, o sebeple yazdım. Herkes değişik anlatıyor en azından.

kagero

Kayıtlı Üye
karabiberle yapılan büyülerin etkisi olmuyor..ben yapmıştım çok eskiden..

samanyolu

Kayıtlı Üye
Doğrudur. Ben de duymadım tutturanı. Yanlışlık yapıyorlar galiba.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
41 karabıbere bır elham bı ıhlas okuyorsun hepsını bırdn atese atıyorsn.yedı gece tekrar edıyorsun bıbeler yanarken falan kısı d benm askımdan öle yansın dıorsun :D ama hıc ıse yaradıgını duymadımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...