Bu ne tarz bir majidir...Yardım lütfen!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RuFFleS

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yatagımın altından üstüne iğne saplanmıs ilginc bir bayan elbisesi (genc kızların gıyebılecegı bır ust) cıktı. annemın olmadıgını daha oncede bu tur bır elbıse gıyecek bırının eve gelmedıgını ogrendım. bıze buyu yapabılecegınden suphelendıgımız bır komsumuz var (zamanında balıkları beslemesı ıcın anahtarı vermıstık) acaba bu ne tur bır buyudur ve kurtulusu nedır? bilen arkadaslar yardım edersenız sevınırım;)

yaren81

Kayıtlı Üye
arkadaşım mutlaka bilen arkadaşlar yardım edecektir.üzüldüm senin içinde inşallah büyü değildir

hira

Kayıtlı Üye
İnşlallah büyü değildir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cinsel hayatınızda yada duygusal hayatınızda sıkıntı varmı. iğne ile yapılan çok uygulama var şanslısınız maddeyi bulmuşsunuz. çöüzmü kolay parcalamak sirkeli ve tuzlu suya bastırmak sonrada toğrağa gömmek

selenim

Banlı Kullanıcı
arkaaşlar büyü bizim eğlence materyalimiz değil...ben 29 yaşındayım ama hala canbar aşk büyüsünü bile yapıp yapmamakta kararsızım...nasıl bu kadar cesur olabiliyosunuz anlamıyorumm..büyü işin ilmini bilenlerin uyguladığı ve sadece onları randıman sağlaya bileceği bir donedir lütfen ayaklar alyına almıyalım...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
arkaaşlar büyü bizim eğlence materyalimiz değil...ben 29 yaşındayım ama hala canbar aşk büyüsünü bile yapıp yapmamakta kararsızım...nasıl bu kadar cesur olabiliyosunuz anlamıyorumm..büyü işin ilmini bilenlerin uyguladığı ve sadece onları randıman sağlaya bileceği bir donedir lütfen ayaklar alyına almıyalım...

selenim yanlış anlamışsın, konuyu açan üyemiz büyü tarifi değil de bulduğu nesnenin büyü olup olmadığını, nasıl bir büyü olduğunu ya da nasıl temizleneceğini soruyor. Anlaştık mı?
Yazdığın cevap konu ile alakasız ancak seninle hemfikirim.

selenim

Banlı Kullanıcı
aslında bu yorumu 15 yaşında bir kızımız vardı büyü yapmak istiyormuş ona yazmıştım...kusura bakmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...