Aşk Majisi için yardım lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vesaire94

Kayıtlı Üye
Ben 15 yaşındayım ve okulda benden 3 yaş birine aşık oldum.Onun cıktıgı bır kız var ama ben ona cok asıgım.Ve o bunu anladı gibi.Cunku onunla hep gozgoze gelıyoruz.Onun bana aşık olmasını cok ıstıyorum.
Aşk büyüsü istiyorum sizden ama guvenılır olsun.Ayrıca onun anne adını ve evini bilmiyorum.Bana uygun bir büyü olursa cok sevinirim.Onu cok seviyorum...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bu yaşta büyü yapmayı mı düşünüyorsun? Zamanını bekleyip onu kendine karakterinle aşık etmeyi denesen? Büyü ile gelen büyü ile gider demişler, bu sözümü unutma...

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
vesaire94 yaşın çok genç ve anladığım kadarıyla bu işi ilk defa yapacaksın.Bu nedenle senin için tehlikeli olabilir.Yapacağın işte herhangi hata(eksik yada fazla okuma doğru zamanda yapmama gibi) ileride ruhsal problemlerde dahil olmak üzere pekçok sorunlara yol açacaktır.Bu nedenle bence vazgeç o kişinin kalbini büyü olmadan kazanmaya çalış.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
15 yaş mı aşk mı büyümü bu mümkün değil. 25 yaş altı büyü yapılması kesinlikle uygun değil. çok secdiği söylediğin kişiyi 1 ay sonra unutum gideceksin. birde sevgiği başka birisi varsa sırf siz seviyorsunuz diye o kişiye büyümü yapılır allah aşkına yaş zaten uygun değil. istediğin şey hiç doğru değil. büyüyü bir oyuncakmı sanıyorsunuz

konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...