Gerçek büyü deneyimi olan?

arduc

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben bir süredir çalışmalar yapıyorum ve birkaç sonuca vardım

+İstediğim şey oluyor fakat umduğum şekilde değil ayşe'yi istiyorum fatma geliyor gibi

+Bazen para istiyorum, para geliyor ama şu şekilde, Annemin kendisi için ayırdığı parayı bana vermesi gibi

+İşimde yükselmek istiyorum diyelim, yetkilim ben sormadığım halde bana söz veriyor fakat yükselmeyi hala bekliyorum

+Bir başka durum, bana mesaj atmasını istediğim kız bana mesaj attıyor haftalarca fakat ben o çalışmayı 1-1,5 sene önce yapmıştım sonra kızı engelledim

+Daima her çalışmanın sonunda, böyle saçmalık olmaz hissi oluşuyor içimde duvarımda daha önce yaptıklarımı yazdım buna rağmen tesadüf mü acaba modundayım

sorularımın cevabını özelden yada burada herkesle paylaşan biri umarım çıkar, şimdiden üstat'a teşekkür ederim.

Not: Sitede zaten var olan şeyler, gerekli korunma işlerini yapabiliyorsanız bana soru sormadan siteden bulabilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Gerçek büyü deneyimi olanlar bunu paylaşmaz ulu orta yerde anlatmaz kişiye özeldir.Büyü yaptığını zanneden kişiler ise bir üstaddan eğitim almamış bunun geleneğini yasalarını bilmeyenler ise ballandıra ballandıra anlatır.

arduc

Kayıtlı Üye
Belki cevap alamam ama ipucu filan vermek isteyen olabilir denemeden bilemeyiz

Constantin3

Kayıtlı Üye
Hiç bir zaman büyüyle gerçek mutluluğu yakalayamazsın. Büyücüler hep yalnızlık ve acı içerisinde ölmüştür isterseniz araştırın. Kimseye huzur getirmemiştir. Yapana da yaptırana da.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben bir süredir çalışmalar yapıyorum ve birkaç sonuca vardım

+İstediğim şey oluyor fakat umduğum şekilde değil ayşe'yi istiyorum fatma geliyor gibi

+Bazen para istiyorum, para geliyor ama şu şekilde, Annemin kendisi için ayırdığı parayı bana vermesi gibi

+İşimde yükselmek istiyorum diyelim, yetkilim ben sormadığım halde bana söz veriyor fakat yükselmeyi hala bekliyorum

+Bir başka durum, bana mesaj atmasını istediğim kız bana mesaj attıyor haftalarca fakat ben o çalışmayı 1-1,5 sene önce yapmıştım sonra kızı engelledim

+Daima her çalışmanın sonunda, böyle saçmalık olmaz hissi oluşuyor içimde duvarımda daha önce yaptıklarımı yazdım buna rağmen tesadüf mü acaba modundayım

sorularımın cevabını özelden yada burada herkesle paylaşan biri umarım çıkar, şimdiden üstat'a teşekkür ederim.

Not: Sitede zaten var olan şeyler, gerekli korunma işlerini yapabiliyorsanız bana soru sormadan siteden bulabilirsiniz.

Bunların hepsi batı majilerinin mi sonuçları?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ulu orta yer mi burası büyü okulu neden yapanlar söylemesin ki

Seraphine

Kayıtlı Üye
Deneyimler kişiseldir ve öyle de olmalıdır. Bir uygulama her bireye farklı bir şey öğretir, farklı eksik bir parçasına katkıda bulunur. Mesela adanma ritüelleri oldukça özeldir. Yeni bir döngüye adım atarken yaşayacağınız hisler başkasının sözleri ile tarif edilemez. Karşı taraf uzun uzun anlatsa bile kendiniz yaşadığınızda, hadi canım bu da böylemiymiş dersiniz. Veya başkası yaptığı uygulamadan olumlu bir sonuç alır ama siz yapacağınızda aksilikler yaşayacak veya büyünün geri tepmesine sebep olacaksınızdır. Bunun sonucunda eksik yanlarınızı görme ve kendinizi geliştirme şansı elde edeceksiniz. Başkalarının deneyimlerini dinlemek yerine, kendi deneyimlerinizi biriktirin. Emin olun dinlerken kaybettiğim zamanı keşke uygularken kullansaydım diyeceksiniz. Zaman geri döndüremeyeceğiniz yegane unsurlardan birisidir çünkü.

Son düzenleme:

Snooww

Kayıtlı Üye
Kimse burda ki kendi özel yaptığı gelişimi söylemez çünkü kendine özeldir.Kimse size ben şu büyüyü yaptim şu çıktı diye cevap vermez vermekte istemez.