Gece ayetel kürsi okuyamadım?

Rozark

Kayıtlı Üye
Sabah saat 5'e alarm kurmuştum bayram namazı için. gece 2 gibide yattım. Ama gece 4 gibi kalktım ve uykuyu çok farklı hissediyordum. aynı anda hem rüya görüyordum hem bilincim açıktı sanki. çok farklı bir histi. gözümü açtım etrafıma baktım. yattım yatar yatmaz yine rüya evresine girdim. korkuya kapıldım. Sonra ayetel kürsi okumak istedim. ama daha başlar başlamaz. korkunç bir şekilde kulağım uvuldadı korktum. bi 5 dakika daha geçti yine okumaya çalıştım yine kulağım uvuldadı. bunun sebebi nedir? yorgunluk kaynaklı olabilir mi?

makarinas

Kayıtlı Üye
Bence bilinçaltı ile alakalı bir şey bu.Kafanda bir konuyu çok takmışsındır

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
bence bilinç altı felan saçmalık herkes takmış yok bilinç altı yok rüya görüyorsun inanmıyorsanız inanmıyorum yazdın

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
bende dün 2 kere okudum sonra rüyamda evde karşıkı evin içine bakıyordum sonra orda çarşaflı tek kafası gözüken biri gördüm gündüzdü sonra kafamı saga çevirdim aynı adamı 3-4 adım uzagımda gördüm acayip korktum uyandım sonra

EbuResho

Kayıtlı Üye
Uyku ile uyanıklık arasında kalmışsın en başta tabi, sen rüyada olduğunun farkına varır varmaz zihnin seni uyandırmaya yönelik çalışır artık. Bu sorunun detayını "Lucid dream" başlıklı konuda bulabilirsin.

makarinas

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyleri kafasında kuranlar kusura bakma ama bunları gerçekten yaşadığını sanar.Ben bu zamana kadar aklıma hiç böyle şeyler getirmedim ve hiç bu tür şeyler yaşamadım.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Iyide yattim uyudum kafamda ne kurucam
hocam bende bi keresinde korkunç bi rüya gördüm sonra bi kalktım kafamı saga çevirdim sipsiyah bi gölge bana akıyor o an felç oldum o varlıgı görünce kıpırdayamadım hareket edemedim gözlerimi kapadım bildigim tüm duaları okudum açtıgımda varlık gitmişti