Beşik Kertmesi

s123

Kayıtlı Üye
Benim annem ve arkadaşı köydeyken aynı dönemde evlenmişler.İkisi de hamileyken doğacak çocuklarını biri kız biri erkek olursa birbirleriyle evlendireceklerine dair akit yapmışlar, yani beşik kertmesi yapmışlar.Annemin oğlu(ben), arkadaşının da kızı olmuş.Benim hiçbirşeyden haberim yokken 16-17 yaşlarımda kızın annesi bize haberler göndermeye başladı,beşik kertmemiz var kızımızı alın diye.Bunlar çok ısrar etiler ama ben istemedim.Çünkü ablası hoşuma gidiyordu,kertmem ilgimi çekmiyordu. Daha sonrasında benden umudu kesince kızı başkasıyla evlendirdiler, çoluk çocuğu oldu.
Yıllardır evlenmek için veyahut en kötü bir sevgilim olması için bir sürü teşebbüs yaptım,hiçbiri olmadı bir çoğu iyi giderken hep son anda olmadı.En son aklıma bu ihtimal geldi.Ben beşik kertmemle evlenmediğim için üzerime kısmetsizlik mi çöktü?,kısmetim mi bağlandı?Beşik kertmesine uymamanın böyle manevi bir cezası olur mu?Olur ise bunu nasıl çözeceğim?
Kızın kısmeti neden bağlanmadı demeyin, kız benimle evlenmeyi istiyordu. Onun akde uymamazlık yapma gibi bir durumu yok. Ben istemeyince başkasıyla evlendi, yani onun kısmetinin bağlanmaması normal.

nuranee

Kayıtlı Üye
Büyü durumu yoksa bişey olmaz bence, herseyi iyiye yormaya çalışın yoksa daha da fena oluyor tabiki siz bilirsiniz benimki ufak bi tavsiye

Ü

Üye silindi 58480

Buyuye yormayin herseyi. Ya da yoracaksaniz, insanin kendi kendini buyulemesine yorun cogunlukla. Cunku buyuyu tasiyan cinler insanin iradesine direk etki edemezler. Insanin kendi iradesi ile kendi kendini etkilemesi icin alt benligine saklanirlar.

Yani cinlere bulasmadan da bilincaltinizi temizleyip, duzgun enerji yollarinizi isleterek buyu ve cinlerden emin olabilirisiniz.

s123`un sorusuna gelirsek; mumkundur. Insanlar kendi iradelerini kesvedemedikleri icin(hamilelik, bebeklik, cocukluk hatta daha cenin bile degilkenki adaklara kurbak gitmeler buna ornektir) kendilerine yuklenilen rolleri ozumseyip farkinda olmadan geregini yaparlar.

Evlenmeye giden yollar surekli kapaniyorsa, demek ki alt benliginiz evlenme kapisini acmasi icin tek bir belli X kisisini kodlamistir, ve o kisi, kodlanan kisi degilse evlilik olmasin diye surekli engel enerjisi yayip evrenden yapdim talep eder.

Soy baglarinizi kesin. Bilinc disinizdan gelen herturlu telkin ortadan kalkacaktir

NoRules

Kayıtlı Üye
Soy bağlarınızı kesin derken?Bunu nasıl yapacağım?

Dennise arkadaşımızın imgeleme odaklı bir tür meditasyonu kastettiğini sanıyorum. İlgili kişilerle olan bağınızı koparmanız için yapılan bir çalışma. Biraz da çekirdek inanç temizliğine benziyor. Esasen Bilinçaltınızdaki negatif kökenli şartlanmaları ortadan kaldırmak önemlidir burada, sevgiler...

Ü

Üye silindi 58480

Isin asli, soy bagi kesmek gerek derken bunun nasil yapilacagini hic dusunmedim. Ustunde durmadim ancak cekirdek inanc tam isabet olmus.
Zaten s123 o moda girmis olacak ki besik kertmesi meselesine kadar kendi cocukluguna inmeyi basarmis.

Soy bagi kesmek derken zararli olan soy baglarini ayiklamak diyelim. Cunku soyunuz maddi manevi sermayenizdir de. Soyunuzdan gelen cok fazla helal hakedisiniz de vardir. Kendinize son baginizi tamamen haram kilarsaniz hesapta olmayan baska mahrumuyetler olusabilir. Bu size kalmistir, soyunuzu arastirma imkaniniz varsa arastirin. Anna babanizi iyi analiz edin. Herkez resit oldugu zaman once anne babasini analiz etmelidir.

Babadir ne yapsa yeridir mantigi Kuranda hicbir sekildeyoktur. Hz. Ibrahim 25 yasindayken babasindan manen ayrilmistir. Hatta arinma sureci cok uzamis ve kendi oglu ile kendi soy bagini kesecegi(oglunu kurban edecegi) zamana kadar surmustur.

Ü

Üye silindi 58480

Bu da gosteriyor ki soy bagi kesmek niyetle olur.
Hz. Ibrahim niyetini oyle bir ortaya koydu ki, oglunu masaya yatirip bicagi boynuna konduracak kadar kararliydi. Isin asli zaten kesmeyecekti. Ancak burada baska bir ilahi kabul oldugunu anliyoruz.

NoStopBoys

Kayıtlı Üye
Açıkçası Durumu Buna Yormayın Normal Şeylerdendir Veya Beddua Dediğimiz Kötü Enerjinin Aktarımı Olabilir Ama Buda İmkansız O Kadar Güçlü Bir Enerjiyi Herkes Kontrol Edemez