Bendeki varlık nedir

Akrep?

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bundan bir süre önce bir hoca bana senin kalp gözün açık sende cinni var demişti ama iyi cinni dedi sana yardım ediyor dedi. Ben farkındaydım ama yaşadıklarımı basit bir karabasan sanıyordum çünkü korkuyordum geldiği zaman en sonunda içimden onunla konuşup beni bırak senden korkuyorum dedim ve o günden sonra beni rahatsız etmedi. Ta ki bir akdaşıma konuyu anlatana kadar arkadaşım onunla iletişime geçmeye çalış eğer iyiyse sana yardım edecektir dedi sonra bir öğlen uykusunda gene geldi gözümün önüne hızlı hızlı geçen resimler geldi ve kulağımda arapça sesler anlayamadım başka birgün gözlerimi kapatıp iletişim kurmaya çalıştım gözümün önüne kırmızı göz geldi korktum daha sonra tekrar kapattım ilk önce kırmızı göz geldi bu defa korkmayıp gözümü kapalı tuttum ve görüntüler oluşmaya başladı siyah tüylü duman gibi bir yop yuvarlandı yuvarlandı ve renkler oluşmaya başladı ilk önce yeşil olışup sonra mor renk oldu ve öyle kaldı bi kaç defa bu böyle oldu ama gözümü kapatınca ilk gelen şey hep kırmızı göz oldu sonra gene uykularımda geldiğini hissettim bugün en son öğlen uykusuna daldığımda gene geldi ama bu defa çok ürktüm gözümün önünde görüntüler ama seçemiyorum çok hızlı ve kulağımda kötü bir kahkaha cadı kahkası gibi ve hemen sen kötüsün deyip ayet okuyup uyanmaya çalıştım. Böyle şimdi bu nedir bilen var mı kötü mü bu bana zarar mı vermeye çalışıyor anlayamıyorum

nuranee

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bundan bir süre önce bir hoca bana senin kalp gözün açık sende cinni var demişti ama iyi cinni dedi sana yardım ediyor dedi. Ben farkındaydım ama yaşadıklarımı basit bir karabasan sanıyordum çünkü korkuyordum geldiği zaman en sonunda içimden onunla konuşup beni bırak senden korkuyorum dedim ve o günden sonra beni rahatsız etmedi. Ta ki bir akdaşıma konuyu anlatana kadar arkadaşım onunla iletişime geçmeye çalış eğer iyiyse sana yardım edecektir dedi sonra bir öğlen uykusunda gene geldi gözümün önüne hızlı hızlı geçen resimler geldi ve kulağımda arapça sesler anlayamadım başka birgün gözlerimi kapatıp iletişim kurmaya çalıştım gözümün önüne kırmızı göz geldi korktum daha sonra tekrar kapattım ilk önce kırmızı göz geldi bu defa korkmayıp gözümü kapalı tuttum ve görüntüler oluşmaya başladı siyah tüylü duman gibi bir yop yuvarlandı yuvarlandı ve renkler oluşmaya başladı ilk önce yeşil olışup sonra mor renk oldu ve öyle kaldı bi kaç defa bu böyle oldu ama gözümü kapatınca ilk gelen şey hep kırmızı göz oldu sonra gene uykularımda geldiğini hissettim bugün en son öğlen uykusuna daldığımda gene geldi ama bu defa çok ürktüm gözümün önünde görüntüler ama seçemiyorum çok hızlı ve kulağımda kötü bir kahkaha cadı kahkası gibi ve hemen sen kötüsün deyip ayet okuyup uyanmaya çalıştım. Böyle şimdi bu nedir bilen var mı kötü mü bu bana zarar mı vermeye çalışıyor anlayamıyorum

Cinlerin bu dengesiz hallerini çözmek çok zor ,aynı durum bende de var ama bi değişiği bi yardım edip bi korkutmaları tam iletişim kurmayıp pat diye karşına gözükmeler. Sonra rüyalarda iyi konuşmalar .. Şimdi bu cinlerin dostluk bağları çok güçlü yani bana rütamda öyle demişti bide aile akraba bağları güçlü acaba sana gelen iyi cin varsa bu cadı kahkahası atan da onun kötü bi dostu olabilir belki kıskanmıştır.çğnkü her türlü durum olabiliyor benim aklıma böyle geldi , gerci bende bakım yaptırdım bikaç kişiye hepside farklı konuştu inanmadım , zarar vermeye çalışırsa vücudunda morluk , vs oluyor mu şiddet gibi??

Akrep?

Kayıtlı Üye
Öncelikle cevap için teşekkürler. Yok hiç o şekilde zararı olmuyor olmadı. Ama korkutuyor özellikle kırmızı gözle ve dün yatınca tekrar geldi karabasan gibi, bu defa kötü birşey olmadı ama korkuyorum geldiği zaman hemen ayet okumaya çalışıyorum ama bu defa okumama izin vermedi okuyamadım ve içimden sordum sen nesin kötümüsün diye ve oda senden biriyim dedi. Ama tabi bu benim kendi iç sesim de olabilir ses duyarak değildi yani öyle dediğini hissettim. İyi ya fa kötü olduğunu nasıl anlayabilirim acaba?

nuranee

Kayıtlı Üye
Onun sana görünüp konuşmasını bekle,zaten niyetini biliyor

Ü

Üye silindi 58480

geldiği zaman hemen ayet okumaya çalışıyorum ama bu defa okumama izin vermedi okuyamadım ve içimden sordum sen nesin kötümüsün diye ve oda senden biriyim dedi. Ama tabi bu benim kendi iç sesim de olabilir ses duyarak değildi yani öyle dediğini hissettim. İyi ya fa kötü olduğunu nasıl anlayabilirim acaba?

Iyi mi kotu mu oldugunu nasil anlarsiniz ?
Ayet okuyamiyorsaniz gelen varlik kesinlikle iyi degildir. Evlerdeki musluman cinler ayet okunurken dinlerler cunku. Ama davetsiz misafirler seni tartaklayacak gibi hissettirirler ve siz Ayet okumaya korkarsiniz. Halbuki Bir Ayetel Kursi hepsini elinizin tersi ile itmenize sebebiyet verecekken...

Seytan Ademi iyi bir dost olarak kandirmistir. Adem gunumuzde yasasaydi cinlerle iletisime gecer gecmez Ayetlerden yuzcevirecekti.
Yeni nesil cinlerle ve meleklerle daha icli disli olacak sekilde geliyor bu yatsinamaz. Dunya materyalizmin blokajindan ciktigi icin bu daha da artacak.

Eger inanciniz sahteyse Ayet okuyamazsiniz. Allahtan korkacaginiza size cerez niyetine gonderdigi canlidan korkarsiniz.

Akrep?

Kayıtlı Üye
Okumakta güçlük çekiyorum ve okuyabildiğim anda bırakıyor gidiyor. Evet korkuyorum çünkü benim için normal birşey değil. Peki ben bundan nasıl kurtulabilirim birde iki defa güzel şey olmuştu yani güzel hissettirdi mor renk gördüm bu nedir ve hocanın iyi cinni var demesi? O zaman bende bir iyi bir kötü var ve kötü olan iyi olana fırsat vermiyor mu?

Akrep?

Kayıtlı Üye
İyi olanla nasıl iletişime geçebilirim?

nuranee

Kayıtlı Üye
İstersen mumla çağır cevap verirse verir ama inatçı olduklarından muhtemelen cevap vermeyecek kendi istedikleri gibi davranıyorlar biz istediğimiz için değil maalesef çünkü bende çok kez denedim ama tabiki hepsi birbirinden farklı sen yinede dene belki konuşur iyi olan

Rhytia

Kayıtlı Üye
Merhaba. Benzer seyleri bir dönem önce yaşadım. Mesela özellikle benim başıma kötü bir olay geleceği zaman bi kaç gün öncesinden inanılmaz derecede sıkıyolardı. Iç sıkıntısı,nefes almakta güclük cekme vb. Birde olabilecek olayları beynime sokuyorlardı resmen. Olabilecek olumsuzlar aklımdan geçiyor ama konduramıyorsun. Kötü bir şey yaptığımda ise Rabbime yönelmeyip tam tersi davrandığımda bir kaç kere gece korkutuldum. Yatak odamda ki lambay patladı degistirdim sonra 5 _ 6 gun sonrasinda yine patladı sonra bi zaman sonra yine.hicbir elektrik akım vb sıkıntı olmadığı halde. Yalnız birde şu vardı bu yasadigim donemde evlenip yuva kurma istegim olsada bir turlu gerceklesmiyordu. Ya karsida ki insan beni istemiyordu ya da ben onu. Tam istemeye gelecekken ya da bir adim atalim dedigimizde yabancilasiyorduk ve sonuc hic..
Baska bir sıkıntım icin hocaya bakım yaptirdigimda da benzer seyleri soyledi. Suanda cok sukur bunları yasamiyorum cunku abdestsiz asla! Kuransız asla!. Onceden arkadasin belirttigi gibi okuma istegi olmuyordu nedense. Daralip yarida biraktigim dahi olmustu.
Ama ozellikle belirtiyorum kendimle alakali basima kotu bir olay gelecegi zaman sıkıyorlardı. 15 gun once falan esimle ayrilmadan bunu ruyamda gormustum. Adliye,bosanma davası sonra esimin hata ettim deyip pesimden beni araması.
Gercekten yasadım ve çok tuhaf.

Akrep?

Kayıtlı Üye
Evet gerçekten tuhafmış sizdekiler de dediğiniz gibi kuran okımada ve namazlarda isteksizlik oluyor bende de ama bastırmaya çalıştıkça düzeliyor Allahın izniyle. Bakım yaptırdığınızda ne demişlerdi size sizi kıskanıyorlarmıymış öyle bir durumda olabiliyormuş