Bana neler oldu

denpin

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Aslında soracak çok fazla şeyim var.Ama şimdilik bunu sormak istiyorum.Bundan yaklaşık 1 yıl önce bir kültür merkezine girerken güvenlik görevlisi 'siz az önce gelmemiş miydiniz ?' diye sordu halbuki o gün oraya uzun zamandan sonra ilk defa gidiyordum.şaşırdım 'hayır' dedim.görevli inanmamış gibi davrandı vs.sonraki olay ise bir mağazada gerçekleşti satış görevlisi 'siz sabah gelmiştiniz' dedi oysa o mağazaya da uzun aradan sonra ilk defa gidiyordum ve o satış görevlisini ilk defa gördüm.bir sonraki olay ise evde gerçekleşti bu iki olaydan sonra bir işaret daha bekliyordum bu da evde eşim banyodayken bir anda salona geldi ve sen koridordan geçtin az önce dedi oysa ben salonda oturuyordum ve ayağa dahi kalkmamıştım.bu bahsedilen paralel evrendeki ikizlerimizle alakalı ya da başka ne olabilir bilgi sahibi değilim

nuranee

Kayıtlı Üye
Her insan çift yaratılmıştır, sizden bi tane daha var galiba :) şaka bi yana .İnsanlar yanılabilir, unutabilir insanı insana benzetebilir. Bence bu konunun üstüne çok gitmeyin,her insanın başına gelebilir :) sağlıcakla kalın

denpin

Kayıtlı Üye
Sevgili Ria3 cevabınız için teşekkür ederim.haklısınız illa ki benzerleri vardır ama 3 olayda da aynı gün hatta az bir zaman önce beni gördüklerini oraya gittiğimi söylemeleri ya da koridordan geçtiğimi eşimin söylemesi garip değil mi

asterix

Kayıtlı Üye
Paralel gerçeklikler kavramıyla ilgili olabilir.

Core

Kayıtlı Üye
Bir daha bu durumla karşılaşırsanız, kamera kayıtlarını isteyiniz. ;)