Vücuddaki cinler hakkında

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İyi günler 4.5 ay önce bazı olaylar yaşamıştım bir muskam var şuan ve bir Hoca ile konuştum hoca çarpılmadan mütevellit varlıklar var dedi o iş muskayla çözülmez varlıklar üzerinde hâla dedi. Bu aralar rahatsız edilmiyorum sadece psikolojik bazı sorunlarım var varlıklar vücuddan çıkmadığı sürece ne olur böyle yaşamaya devam etsem büyük bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım?

NaBe

Kayıtlı Üye
Vucutta cinler var diyorsun, sıkıntıyla karşılaşırmıyım diye soruyorsunuz.. yasadıgınız a normal bir davranıs sezinledinizmi muhakak rahatsız ederler eger o boyuta gelmişse durum rüyalarda görünme, işkence etme, ibadetlerinizi yapmaya engel vuki yerlerde görünme vs görünmeden kastım ( gözünüzün önünde biriey canlanma yanık yüz vsvs ) bu durumlar varmı ?

Ü

Üye silindi 58480

Dunyadaki cin nufusunun %90 i kovulmus ve aci cekmektedir. Acilari baskasini da o acinin icine cekerek diner gibi olur.

Muska asla bakteri defedecek sekilde arindirmaz. Yalanci bir motivasyon saglar. Kurani duvara astiginizda bir agirligi olur ama iceriginden bihaberseniz tehlike, direk degil indirek nufuz etmeye baslar.

Cinlerden mutlaka sakininiz. Psikolojik sorunlariniz cok buyuk ihtimalle kaygi bozuklugu temellidir. Cinler insanlari gutmeyi sever(bunu biz de istemiyor muyuz?). Yeni arkadasliklar, yeni iliskiler ve yeni baslangiclara karsi kisiye bunalim ve kilitli kalmayi telkin ederler. Ileri vakalarda kisinin cenesini bile kilitlemeyi basarabilirler belirli kilit iletisimlerde. Erken tani koyup ustune gitmedikce sizi rahat birakirlar ama en kilit hayat donemeclerinizde sizi ice kapali kalmayi istettirirler, sizden kolayca istifade etmek icin sizi yerinde sayan bireyler halinde bulmak isterler.

Kendinizi sorgulayin, cinlere alismis insan pasif olur, asosyal olur, toplum icinde dislanmis hisseder ve insanlar illa bu hislerle hareket edeni de zaten dislarlar.

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kesinlikle yazdığınız durumdayım şuan bir tane bile arkadaşım yok gün boyu evden çıkmam aşırı asosyalim ilk soruya gelince göz perdesi yerine kulak perdesine karışıyorlar heralde sürekli akşam artan bir çınlama var geceleri uyurken sıçrayarak kalkıyorum beş altı gün sürekli böyle oldu psikolojik anlamda hiç iyi değilim uzun zamandır ama sanırım alışıyorum artık çok rahatsız etmiyorlar kesinlikle belki ilerleyen zamanlarda olur mu diye sormak istedim.

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnsanlardan nefret edecek düzeye geldim hiçbir şey yapacak isteğim yok üniversite sınavına gireceğim 30 gün sonra ama hiç umurumda değil içimde okadar iğrenç bi boşluk var ki en temel şeyleri bile yapmamaya başladım 3 haftadır banyo yapmıyorum sürekli müzik dinleyerek uzanıyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Sessiz bir istilaya ugramissiniz. Insanlardan nefret ediyorsunuz cunku kiskirtiliyorsunuz. Hem de kapali bir dongu icinde. Cinler, kemigi bir kere yakalayip bir daha olumune birakmayan kuduz kopekler gibidirler. Sosyallesmeyi denerseniz illa kasacaginiz bir ortama sizi suruklerler. Kasilacaginiz bir algi nazari ile baktirirlar ve insanlarda sadece karanlik nefsani arzular ve ucubelik ve hatta ucuzluk gorursunuz. Tahrike kapilmaniz icindir hepsi. Muhattap olabileceginiz tek insan tipi de genellikle baska cinlere evsahipligi yapan insanlar olur. Ruhu hos insanlara karsi icten ice kusur arar bulamazsaniz da bulamadiginiz icin o insana gicik kaparsiniz. Nihayetinde toptan tum insanlara dusman ederler sizi. Siz kasilip kaldikca ofke ve bastirilmis duygu urettikce cinler tepenizde afiyetle ruhunuzun tadina bakarlar. Siz yikanmayip topraklanmadikca stres ve gerilimin de akip gitmesine musade etmemis oldugunuz icin cinlerin kontrolu daha kolay olur. Cinlerden bi sekilde kurtulsaniz da artik psikolojinizi ayriyetten duzeltmeniz gerekir.Ic Nefs cin olmadan da aliskanlik ettigi seyleri tezahur ettirir cunku.

Kurtulmak istemiyorsaniz kimse sizi kurtaramaz. Insafli insan yuzcevirir, ortalama insan dusene vurur, cinlerin kendilerine ugradigi insanlar da size sosyal ortamda daha beter musallat olup garez acligini sizden nemalanir

Bu cok bilindik bir vaka. Ve cozumu zaten C vitamini gibi musterektir.

nuranee

Kayıtlı Üye
Bende aynı senin gibiyim 30 gün sonra üniversite sınavım var ama yaşadıgın umutsuzluk duygusunu çekiyorum. Evet arkadaş yok asosyal oluyor yeri gelince ailen kardeşlerin bile dışlıyor seni. Ben gündüz gece yaklaşık 6 senedir görüntüler görüyorum gerek açık göz gerek kapattıgımda. Sinyal sesleri rüzgar sesleri arı sesleri.. Arada siyah insan silüeti geçiyor gece geliyor görünüp gidiypr yokluyor gibi. Yaklaşık 7 yaşımdan beri anormalim. Küçüklüğümde de yaşıyordum ilginç vakalar ama normal enerji gibi şeyler görmelerim 14 yaşımda başladı. Şuan da 19 yaşımda sayılırım. Az kaldı sınava giricem aslında hedefim var ama çalışmıyorum dengesiz duygular içindeyim. Dışlanıyorum ve kendi kendime çok konuşuyorum. İnsan sarrafı oldum, ve insanların bencil açgözlü ve kötü varlıklar oldugunu düşünüyorum çoğunun. Hayvansever insanları seviyorum. Allahın yarattıklarına saygılı insanları seviyorum. Aslında çok kafa dengi arkadaş canlısı iyi huylu bi insan olmama ragmen arkadaş sevgili vs olmuyor. Çabuk soğuyorum kötü rüyalar görüyorum falan filan. En kötüsü de şu , yaşadıgım korkunç olayları kimseye anlatamıyorum.

NaBe

Kayıtlı Üye
Her a sosyal davranısı cinlere baglamayalım, kendinizce telkitlerde bulunabilirsiniz konuyu acan arkadaşa cevaben değerli kardeşim şimdi cinin bedene nufus etmesi ilerledigini görür bu ha diyince olacak birşey değil belkide öyle birşey yok cin bedene nufus olmamıştır cümkü ciddi anlamda sıkıntılar cekersin canın yanar ben cok öyle vakalar gördüm, en ufak bir duada veya arkadaşlıkta onu bırak ailene olan sevginde bile sana acı cektirirler bunu cok iyi hissedersin kendini sana gösterirler sonucta vucuduna nufus olmuşlar senden birşeyler isterler bu durumda muhakak görünmen lazım meditasyon vsvs bunlar sana bir faydası dokunmaz enerji calısmaları vs gibi ritüellerin sana bir etkisi olmaz onun icin birilerine görün git onların yanına en iyi soruna cevabı onlar verirler ha bu işi para karşılıgı yapan şarlatanlar cok gidersin birşeyin yoktur derki yok cin bulaşmış vsvs aslında sende bunu anlarsın cok zor birşey değil p.m atarsan yardımcı olmaya calısırım.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

Aslinda toplumun %99.99 u ayni varliklarla bogusuyor. Siz sadece kol satinizin ic kismindaki carklari gormussunuz ve derin bir gorus acisi gelistirmissiniz. Baskalari kol satinin sadece ustune bakiyor. Temelde ayni tabandayiz hepimiz. Cok ta olaganustu bir durum degil.

Ruhu saf olmayan her insan potansiyel bir ugrak yerdir. Siz azili bir suclu olsaniz suc ortagi olarak daha once gunah islemis kisilere teklifte bulunursunuz. Masum kisilere teklif goturemezsiniz ama o kisiler bi sekilde gunaha bulastiklari zaman artik onlarla da irtibat kurabilir hale gelirsiniz.

Cinler ruhu kararmis herkese ugrarlar. Ruhunu arindirmadan bu tehlikeden emin olmak Cennette Adem olmaya benzer ki elimecbur zelalete batacak kacisi yok.

Dunya kelimenin tam anlami ile seytanlarimizla cebellesme arenasidir. Guzel anilar ancak Cennetten bir hatirlatma bilinmeli ve zevki sefaya dalinmamalidir.
Seytan dunyaya bir ideali olarak geldi. Gevsemez. Ama biz hemen gevseyip yem oluyoruz.

nuranee

Kayıtlı Üye
Sayın dennise ; günahı olan insanlara cinler daha kolay bulaşır , ve %99 dünyada insanlar cinlidir yani varlıklarla boğuşur demenizi ben reddediyorum. Çünkü 7 yaşında sübyan çocugun ne günahı olabilir 1 , 2 ncisi o halde ben bu olaylarımı arkadaşıma anlattıgımda yada anneme babama anlayışla karşılaşması gerekmez mi nede olsa onlarda varlıklarla boğuşuyor. Ama benim yaşadıklarımın nokta kadarını çoğu insan yaşamadı. Yaşamıyor. Ayrıca cinler de biz insanlar gibi yemek yiyen evlenen toplantıları olan sanatçıları meslekleri olan varlıklar işi gücü biz olamayız değil mi. Enerji meditasyonu vs hiç bişey yapmadım o konuda. Ama %100 şeytan tüm insanlara vesvese verir . yani insanın yaşadıklarını hayatınıbilmeden bu herkese oluyor gibisinden konuşan insanları kınıyorum herkes alev mavisi görüntüller görmüyor herkes ortada neden yokken bayılmıyor herkes siyah gölgeler görmüyor yada sesler işitmiyor. Bunu çok iyi biliyorum.

nuranee

Kayıtlı Üye
Şimdi doktora görün diyenler mutlaka olacaktır, göründüm göz ,kalp ,beyin ,ekg, eeg tomografi kan t. Ve psikolog. Çokşükür bişeyim çıkmadı yaşım genç ve psikolog gayet normal buldu ilaç vsyazmadı görüşmemiz bitti. Bunu belirteyim çünkü burda olmayan doktorlar şizofren tanısı koyuyor :))

Ü

Üye silindi 58480

Sayın dennise ; günahı olan insanlara cinler daha kolay bulaşır , ve %99 dünyada insanlar cinlidir yani varlıklarla boğuşur demenizi ben reddediyorum.

Bunu ben solemiyorum ki Allah soyluyor.

Çünkü 7 yaşında sübyan çocugun ne günahı olabilir

Agacin govdesi zehirlenirse meyvesi de zehirli dogar. Anne babanin yapip ettikleri cocuklarindan cikabilir. Anne babayi sevmek ve sevilmeye layik olduklarini dusunmek malesef hakedislerini degistirmez.
Tabi siz kimsenin gunahini yuklenmezsiniz o ayri. Ama enerji baginiz oldugu icin zararli enerji yansimalarindan arinmak zorunda kalabilirsiniz.

2 ncisi o halde ben bu olaylarımı arkadaşıma anlattıgımda yada anneme babama anlayışla karşılaşması gerekmez mi nede olsa onlarda varlıklarla boğuşuyor.

Seytan kendini materyalist insandan gizler. Aklina kotu cagrisimlar getirir ama seytanin bunu yapiyor oldugunu goremeden tahrike kapilirsiz ve patronunu suclarsin mesela .. Patron gercekten sucludur sizin icin.

Ama benim yaşadıklarımın nokta kadarını çoğu insan yaşamadı. Yaşamıyor.

Gun icinde hicbirsey yokmus gibi markete gidiyorsunuz. Sizin de pek bisey yasadiginiz anlasilmiyor ama degil mi ? Insanlarin neler yasadigini bilemezsiniz,
Allah kimseye kaldiracagindan fazla yuk vermez. Bu demek oluyor ki kaldirabilecegi yuku de mutlaka yukler.

Ayrıca cinler de biz insanlar gibi yemek yiyen evlenen toplantıları olan sanatçıları meslekleri olan varlıklar işi gücü biz olamayız değil mi.

Simdi, cinlerin isi gucu var. Ama seytanin da tam bir ideali var. Cinlerin inkar edenlerine Seytan denir. Kuran ahiretteki bilancoyu ayetler soyle anlatir :

Ne yazik ki seytan insan uzerindeki zanninda hakli cikti ve kucuk bir grup haricindeki insanlar cehenneme girdiler (ayet)
Seytan insani azdiracam dedi ve insanlarin cogunu azdirmis olacak kiyamet kopmadan.

Ama %100 şeytan tüm insanlara vesvese verir .

Aynen, vesvese sadece baslangic. Siz gece evimde cinler var diye bir vesveseye kapilirsaniz zaten cinleri cekersiniz ve olaylar baslar.
Seytani kucumsemeyin seytan cinlerin musallatindan daha tehlikelidir.

yani insanın yaşadıklarını hayatınıbilmeden bu herkese oluyor gibisinden konuşan insanları kınıyorum

Sizi anliyorum. Dunyanin butun acilari sizdeymis gibi geliyor. Sizden daha aci olaylar yasayip atlatmasini bilmis insanlar su an icin sanirim sizin kinadiginiz insanlarin icindelerdir de.

herkes alev mavisi görüntüller görmüyor herkes ortada neden yokken bayılmıyor herkes siyah gölgeler görmüyor yada sesler işitmiyor. Bunu çok iyi biliyorum.

Estafurullah, ben Kurana dayanarak ve 40 a merdiven dayayan biri olarak ve cocuklugumu cinlere adeta altin tepside servis etmis biri olrak, e musade edin de ehil aziyla yazayim .

nuranee

Kayıtlı Üye
Dennise; yaşım küçük ama yaşadıklarım yaşlı. İnsanla ugrasınca fiziksel olarak savaş verirsiniz ama bi cin hem fiziksel hemde psikolojik sizi çökertebilir. Yaşadınız büyük ihtimal anlarsınız . ama benim durumdiğer musallatlı arkadaşlarımızdan farklı çünkü çok insanlagörüştüm. Anlattıgıma benzer bi durumla karşılaşsaydım.keşke karşılaşsam gercibaşkası yaşasın istemem. Fikir ayrılıkları olabilir , tabiki. Gözümü kapattıgımda gece uyumak içintv izler gibi olanları izliyorum örn gecen yılizlediğim bi olayda " siyah çarsaflı biri dağlık mağara gibibi yere elinde bebekle geliyor elindeki bebeği yere bırakıyor gidiyor ardından başka bi siyah çarsaflı biri yerdeki bebeği alıp gidiyor. Siyah beyazdı hersey inanın sonunu merak ettşm hayal filan değil çok net eminim. Gündüz gözüylebi tür enerjilergörüyorum , anasayfada konu açtım alevmavisiçizgiler diye isterseniz bakabilirsiniz. Uzatmayayım ben. Ama herkes aynı şeyi yaşamıyor yani bilin istedim

Ü

Üye silindi 58480

Dennise; yaşım küçük ama yaşadıklarım yaşlı. İnsanla ugrasınca fiziksel olarak savaş verirsiniz ama bi cin hem fiziksel hemde psikolojik sizi çökertebilir. Yaşadınız büyük ihtimal anlarsınız . ama benim durumdiğer musallatlı arkadaşlarımızdan farklı çünkü çok insanlagörüştüm. Anlattıgıma benzer bi durumla karşılaşsaydım.keşke karşılaşsam gercibaşkası yaşasın istemem. Fikir ayrılıkları olabilir , tabiki. Gözümü kapattıgımda gece uyumak içintv izler gibi olanları izliyorum örn gecen yılizlediğim bi olayda " siyah çarsaflı biri dağlık mağara gibibi yere elinde bebekle geliyor elindeki bebeği yere bırakıyor gidiyor ardından başka bi siyah çarsaflı biri yerdeki bebeği alıp gidiyor. Siyah beyazdı hersey inanın sonunu merak ettşm hayal filan değil çok net eminim. Gündüz gözüylebi tür enerjilergörüyorum , anasayfada konu açtım alevmavisiçizgiler diye isterseniz bakabilirsiniz. Uzatmayayım ben. Ama herkes aynı şeyi yaşamıyor yani bilin istedim
Haklisiniz:
Insan psikolojisini cok fena bozuyorlar,
Baktiginiz insanlarin iyi yonlerini goremez oluyorsunuz. Insanlarin imtihan olduklari gecici kotu yonlerini gormeye zorlaniyorsunuz. Masum insanlara seytan vesvese veriyor ve siz vesvese verilmis hallerinden yakaliyorsunuz. Belki kisi o vesveseyi uzerinden savusturacak ama siz o kiside seytani bir siluet goruyor ve butun insanlardan nefret ediyorsunuz.

Ben ne yazdiysam kendimden biliyorum. Ya cildiracaktim ya da Ayetel kursi okuyarak helak olacaktim. Sanirim cildirmadim. Ve gordum ki kendi alemlerinde Allaha inanmayan tek bir tane bile cin yok !!! Allahin var olduguna eminler ve buna ragmen inanmayi reddediyorlar. Inancsiz insan olabiliyor ama inancsiz cin yok arkadaslar. Bile bile inkar eden cinler var ki bunlar kaynayan kazan gibiler. Heryerdeler.

Hali ile birinden kurtulsaniz baskasi oburunden savussaniz baskasi cark ediyor. Icinizden inanarak dua etmek gelmedigi surece ruhunuzdan besleniyorlar.
Insan hem cinlerden sikinti duyup hem de kurtulus icin Allaha yakarmayi kendine yediremezse hic kusura bakmasin benligini cinni seytana kaptirmis demektir.

Ü

Üye silindi 58480

Kim Rahman'ın zikrini görmezlikten gelirse onun başına bir şeytanı musallat ederiz. Artık o onun yakını olur. (Kuran)

Allah, kendisini gordugu halde gormezden gelen insanlara kendisinin tek guc sahibi oldugunu gostermek icin once seytani sonra onun emrindeki cinleri musallat eder ve kisi gucun ve kuvetin ve tum bunlari temelden yaratanin ve isletenin kendisi oldugunu gormeye zorlar.

Dikkat edilirse Allaha inanmayan degil, inandigi halde gormezden gelen kisilere vurgu yapiliyor. Iste asil careyi bile bile ruhunun gucunu kesvedemeyip farkli yontem arayislarine girenler malesef teker teker seytan tarafindan avlaniyorlar

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Bende musallatlıyım musallatıda kendim başardım haşır neşir olmaktan dediklerin doğru insanlardan ayırmaya çalışıyorlar nefret duygunu çıkarıyorlar ortaya.

Ü

Üye silindi 58480

Bende musallatlıyım musallatıda kendim başardım haşır neşir olmaktan dediklerin doğru insanlardan ayırmaya çalışıyorlar nefret duygunu çıkarıyorlar ortaya.

Ben de ayni meraktan ve hasir nesir olmaktan kolumu kaptirdim. Tabi bundan once de bebeklik ve cocuklukta anlam veremedigim asinaliklarim oldugu icin ergenlikteki sosyal yasantimda onlardan ayri kalinca merak edip arastirmaya hatta o alemi kesvetmeye azmetmistim.

Sonuc nefsim icin rezalet. Arkadaslarimla dusman oldum, sevgilim beni terketti, anne babami rest cekip evden kactim, parklarda yattim ev arkadaslarimi gorursem irade disi hallere esir durerim diye, belli cinli insanlari gorunce dil tutulmalari ileri derecede kekeleme, sosyal ortamda surekli rencide olma, Kuran okuyup sifa bulayim derken ofkeye kapilip kitabi parcalama(omrumun hatasi), durduk yerde sikinti basmasi ve debelenme, sicrayarak uyanma, uykuda tartaklanma, irademi artik tamamen kaybedip kendi kendimin daha ne kadar bu hipnoz altinda isleri berbad edecegini bilmedigim bir cehennemi gordum. Cinlerin agzindan aynaya baka baka nasil seytanca antlar ictigimi zafer sarhoslugu ile kendimi tanri ilan ettigimi hatirliyorum. Pratikte ise her defasinda sosyal ortamda nasil madara oldugum da cabasi. Bastirilmis ofkenin insani intihar ettirecegi o balkona nasil surekledigini yasadim. 12. kattan asagiya nasil baktigimi dun gibi hatirliyorum. Ama buna degdi. Kurandaki bircok ayetin, evrenin sistematiginin, ademin ilk yaratilmasinin ardindaki bircok sirri Allahin izniyle ozumsedim. Gorunmez bir musallat trafiginin nasil yogun aktigini goruyorum.

Ben hicbirzaman felanca seyler yasadim demedim. Allah gucunun yettiginden fazlasini yuklmez. Tasiyabilecegin kadar yukler. Sukurler olsun sag ciktim ve seytani artik hakki ile dusman biliyorum. Hala da anlattiklarimin birkismini ahirete birakmis haldeyim. Ama dunya bir oyun ve simulasyon alanidir ve genel tablodan bakinca goruyorum ki basima gelenler aslinda hic hukmunde.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Ben de ayni meraktan ve hasir nesir olmaktan kolumu kaptirdim. Tabi bundan once de bebeklik ve cocuklukta anlam veremedigim asinaliklarim oldugu icin ergenlikteki sosyal yasantimda onlardan ayri kalinca merak edip arastirmaya hatta o alemi kesvetmeye azmetmistim.

Sonuc nefsim icin rezalet. Arkadaslarimla dusman oldum, sevgilim beni terketti, anne babami rest cekip evden kactim, parklarda yattim ev arkadaslarimi gorursem irade disi hallere esir durerim diye, belli cinli insanlari gorunce dil tutulmalari ileri derecede kekeleme, sosyal ortamda surekli rencide olma, Kuran okuyup sifa bulayim derken ofkeye kapilip kitabi parcalama(omrumun hatasi), durduk yerde sikinti basmasi ve debelenme, sicrayarak uyanma, uykuda tartaklanma, irademi artik tamamen kaybedip kendi kendimin daha ne kadar bu hipnoz altinda isleri berbad edecegini bilmedigim bir cehennemi gordum. Cinlerin agzindan aynaya baka baka nasil seytanca antlar ictigimi zafer sarhoslugu ile kendimi tanri ilan ettigimi hatirliyorum. Pratikte ise her defasinda sosyal ortamda nasil madara oldugum da cabasi. Bastirilmis ofkenin insani intihar ettirecegi o balkona nasil surekledigini yasadim. 12. kattan asagiya nasil baktigimi dun gibi hatirliyorum. Ama buna degdi. Kurandaki bircok ayetin, evrenin sistematiginin, ademin ilk yaratilmasinin ardindaki bircok sirri Allahin izniyle ozumsedim. Gorunmez bir musallat trafiginin nasil yogun aktigini goruyorum.

Ben hicbirzaman felanca seyler yasadim demedim. Allah gucunun yettiginden fazlasini yuklmez. Tasiyabilecegin kadar yukler. Sukurler olsun sag ciktim ve seytani artik hakki ile dusman biliyorum. Hala da anlattiklarimin birkismini ahirete birakmis haldeyim. Ama dunya bir oyun ve simulasyon alanidir ve genel tablodan bakinca goruyorum ki basima gelenler aslinda hic hukmunde.

Hocam iletişim kurabildinmi varlıklan peki hani konuşabilme vs

Ü

Üye silindi 58480

Konusamazsiniz. Ses telleri yok. Ancak bedeninize girdigi zaman zihninizi HDD gibi ikiye bolmek sureti ile ruhunuza verilmis flort yetenegine gore bir onun azindan, bir de ilahi safliga gecip kendi agzinizdan konusarak irtibat halinde olabilirsiniz.

Ben denedim mi ? Hayir.
Denenebilir mi ? Evet. Ruhumuzun koridorlarinda cennet te cehennem de zaten mevcut. Iki tarafa da geciyoruz zaten.
Tavsiye eder miyim ? Etmem. Ama ilmine, ruhsal cazibesine guvenen varsa ben de cok guveniyordum ama bir noktadan sonra butun kriterlerinizin ve birikiminizin hukmu kalkiyor. Iste siz caresizligin ne demek oldugunu tadiyorsunuz. Allah yardim etmiyor mu ? Ediyor tabi. Ama once kendiniz kasindiginiz icin bir imtihan misali belalara carptiriliyorsunuz. Imaninizin oturup oturmadigini gormek icin cok korkunc bir imtihan cunku imaninizi kaybedebilmenin ne kadar kolay oldugunu isyan ettiginizi goruyorsunuz. Allah korusun. Tek sermayemiz inancimiz iken beynimizin ozunden virusleri yemeye baslamak aclik ya da fakirlik gibi olmuyor. Toparlanmak icin yillarinizi feda etmeniz gerekebilir.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Konusamazsiniz. Ses telleri yok. Ancak bedeninize girdigi zaman zihninizi HDD gibi ikiye bolmek sureti ile ruhunuza verilmis flort yetenegine gore bir onun azindan, bir de ilahi safliga gecip kendi agzinizdan konusarak irtibat halinde olabilirsiniz.

Ben denedim mi ? Hayir.
Denenebilir mi ? Evet. Ruhumuzun koridorlarinda cennet te cehennem de zaten mevcut. Iki tarafa da geciyoruz zaten.
Tavsiye eder miyim ? Etmem. Ama ilmine, ruhsal cazibesine guvenen varsa ben de cok guveniyordum ama bir noktadan sonra butun kriterlerinizin ve birikiminizin hukmu kalkiyor. Iste siz caresizligin ne demek oldugunu tadiyorsunuz. Allah yardim etmiyor mu ? Ediyor tabi. Ama once kendiniz kasindiginiz icin bir imtihan misali belalara carptiriliyorsunuz. Imaninizin oturup oturmadigini gormek icin cok korkunc bir imtihan cunku imaninizi kaybedebilmenin ne kadar kolay oldugunu isyan ettiginizi goruyorsunuz. Allah korusun. Tek sermayemiz inancimiz iken beynimizin ozunden virusleri yemeye baslamak aclik ya da fakirlik gibi olmuyor. Toparlanmak icin yillarinizi feda etmeniz gerekebilir.

Hocam bu benim iletişimde olduklarım genelde kendi kılıklarında çok çirkinler o ayrı ama güzelde gelebiliyor genelde hep hakaret ediyorlardı bu farklı şekilde bi konuşma oluyor mesala bana birşey anlatıyordu yeri geliyodu küfür ediyordu bildiğin ne var ne yok hakaret işitiyordum dediğnii yapmadığım zaman.