Küs olduğum birinin ozur dilemesi için ne yapabilirim

Tatlicadi28

Kayıtlı Üye
Telepati yetenegim güçlü olmasına rağmen biraz sabirsizim sanırım bir de pişman etmek için hiç yapmadım telepatiyi. Bildiğiniz etkili yöntemler var mi

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bildiğim en etkili yöntem küstüğünüz kişinin üstüne düşmemek.Kendi haline bırakın.Birde tabi olayın içeriğide önemli.Gerçekte özür dilemesi gereken kim?Gerçekten haklıysanız özür mutlaka gelecektir söylediğim davranış biçimi ile..

Aisling

Kayıtlı Üye
Haksız taraf kimse o özür dileyecek elbette, olması gereken bu. Haklı olupta karşıdan bir özür mü bekliyorsunuz, yoksa haksız tarafsınız ama onun sizden özür dilememesini bir ego sorunu haline mi getiriyorsunuz? Ya da ikiniz de kendinize göre mi haklısınız/ ikinizde mi haksızsınız? Eğer durum böyleyse karşılıklı özür dileyin. Hatta ilk adımı siz atın derim, barışa "sebep" olun. Yok ilk adımı karşıdan beklerim diyorsanız siz bilirsiniz tabiki. Bunun için bildiğim güzel bir yöntem var: Konuşmak.

Ü

Üye silindi 58480

Iki kus arkadasim vardi. Ikisinin de hikayesini dinledim ve ikisinin de hikayesi icimi acitmisti. iki taraf ta fitratlarinin geregini yapmisti ve suclu da hakli da yoktu.
Birisi dobra icinden geldigi gibi konusan kabul goren biriyken, digeri deyim yerindeyse yere bakan yurek yakan endamli bir arkadasimdi. Bir ortamda birbirlerinin kalbini kirmislar. Olayi dinledim ve ikisinin de birbirini suclamasina vallahi hak verdim, iki karakter icin de zit karakterlerin dusuk toleransli reaksiyonlarina tahammulu olmayabiliyor.

Kimsenin sizi degistirmesine izin vermiyorsaniz, kimsenin de size hizalanmasini bekleme hakkiniz yoktur.