Rüyada geleceği görme, büyü, meditasyon ve musallat problemleri

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Arkadaşlar merhabalar birkaç problemim var da yardımcı olursanız çok sevinirim özellikle forum yöneticileri..

1.Sorum şu amcama büyü yapılmıştı ta yıllar yıllar evvel özet geçiyorum bir kadın büyünün yerini vs bildi yok ettik sonra bir kez daha büyü yapıldı yine gittiğimizde kadın hacca gitmiş bu işleri bırakmıştı amcam büyünün etkisi altında musallatta geceleri bağırıyor yalnız kalmak istiyor ilaçlarla tüm gün uyuyor sakince.. ne zaman sorsam canım sıkılıyor diyor namazdan kaçıyor bu duruma ne yapabiliriz ?

2.Sorum şu ben bu ablamız gibi olmasada bazı şeyleri bilmek istiyorum yani öngörü yada havvas ilmi sanırım... bunun için önereceğiniz kitap / kaynak varsa çok çok sevinirim..

3.Sorum şu meditasyona başlamak istiyorum başlıktata belirttiğim gibi ben dejavu yaşamıyorum o anı yaşayınca rüyamda gördüğümden eminim bu ayda 1-2 kez olur meditasyonla birlikte bu duyumun gelişeceğini düşünüyorum..

4.Sorum şu kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum bakım yaptırmak istiyorum sıkıntım nedir veya kısmetim nasıl açılır bunun için önereceğiniz kaynak vs. varmı? ve yapılan büyülerin bana sıçradığınıda ara sıra düşünüyorum (ailemize çok büyü yapılmış) çok değişken bir ruh yapısına sahibim birşeyden aniden sıkılıyorum aniden hevesleniyorum bu her olayda böyle zaten anksiyetem var.. yardımlarınız için çok teşekkür ederim..

Constantin3

Kayıtlı Üye
Bakım falan yaptırma musallat kaparsın. İlim istiyorsan Rab’tan isteyeceksin. Kuranı Kerim ilmini araştır. Rukye...

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Bakım falan yaptırma musallat kaparsın. İlim istiyorsan Rab’tan isteyeceksin. Kuranı Kerim ilmini araştır. Rukye...
Teşekkür ederim tavsiyene kulak asacağım... rukye ilmi için kitap vs öneriniz var mı bakım yaptıramayacaksam kendimdeki sorunu nasıl anlıyacağım

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Geleceği gördüm diyebilmek için bir kere ispat etmen gerekir. Sayısal loto tutturursun bu bir ispattır. Aksi durumda yaşadığın olaylarda beyin sana oyun oynarak geleceği görüyorsun sansısı verebilir.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
kısmet için dişin bembeyaz olacak çok kitap okuyacaksın pahalı 300-500 tl lik parfum kullanıcaksın.

karabüyücü

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar birkaç problemim var da yardımcı olursanız çok sevinirim özellikle forum yöneticileri..

1.Sorum şu amcama büyü yapılmıştı ta yıllar yıllar evvel özet geçiyorum bir kadın büyünün yerini vs bildi yok ettik sonra bir kez daha büyü yapıldı yine gittiğimizde kadın hacca gitmiş bu işleri bırakmıştı amcam büyünün etkisi altında musallatta geceleri bağırıyor yalnız kalmak istiyor ilaçlarla tüm gün uyuyor sakince.. ne zaman sorsam canım sıkılıyor diyor namazdan kaçıyor bu duruma ne yapabiliriz ?

2.Sorum şu ben bu ablamız gibi olmasada bazı şeyleri bilmek istiyorum yani öngörü yada havvas ilmi sanırım... bunun için önereceğiniz kitap / kaynak varsa çok çok sevinirim..

3.Sorum şu meditasyona başlamak istiyorum başlıktata belirttiğim gibi ben dejavu yaşamıyorum o anı yaşayınca rüyamda gördüğümden eminim bu ayda 1-2 kez olur meditasyonla birlikte bu duyumun gelişeceğini düşünüyorum..

4.Sorum şu kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum bakım yaptırmak istiyorum sıkıntım nedir veya kısmetim nasıl açılır bunun için önereceğiniz kaynak vs. varmı? ve yapılan büyülerin bana sıçradığınıda ara sıra düşünüyorum (ailemize çok büyü yapılmış) çok değişken bir ruh yapısına sahibim birşeyden aniden sıkılıyorum aniden hevesleniyorum bu her olayda böyle zaten anksiyetem var.. yardımlarınız için çok teşekkür ederim..
1. soruna cevap sen bişi yapamazsın uut önce bunu , senin bişi yapabilmen için o teyze gibi bir seviyeye gelmen lazım
2. sorna cevap 1 soru ile aynı tek başına öğrenemezsen tek başına olacak iş olsa inan herkez bu işi yapar yapanda heves için yapar para pul bir kenarda kalsın , tek başına yyaparsan sana da musallat olurlar durum daha da kötü olur bunun koruma ayetleri var koruma havaslar var , vefkleri var duaları var bir kısmı üstünde taşıman lazım bir kısmını okuman lazımezberinde olması lazım yani
3. Geleceği görme diye asla bişi olmaz sadece cinleri o anlık kullanabilirsin onuda hakimiyet altına almak koley değil yıllarını alır
4.Kendine bakım yaptır ama kendin kendine bakım yapma , bu iş bilmediğin meslege atılmak gibidir ameliyet bilmiyorsan ameliyet yapabilirmisin elbette hyr ancak kişiyi öldürürsün

Berliner

Kayıtlı Üye

1.sorunuza cevap büyü yapıldıysa çözülmesi gerekiyor. hatta işin ehli bir hocaya giderseniz hoca korumaya da alır gelecekte yapılacak olan büyülerin tutmaması için. ama bunun için gerçekten işin ehli bir hocaya gitmeniz gerek. büyüyü bozabilen hoca korumaya da alır diye düşünmeyin bu ilim havasın yüksek mertebelerindendir.

2.soru bu ilimde yol göstericisiz olan kişi babasız çocuğa benzer. gelen vurur giden vurur. İşin ehli birinin kolunun kanadının altında olmadan bu işe girmeyin.unuttuğunuz ufak bir ince nokta hayatınızı karartabilir.

3.soru işinize yarayacağını düşünüyorsanız yapabilirsiniz elbette. - si olmaz en nihayetinde :)

4.soru bakım yaptırma musallat kaparsın felan diyenlere aldırmayın. bir arkadaş belirtmiş. kendi başınıza ilim ehli olmadığınızdan dolayı bakım yapmayı denemeyin. ama işin ehli olan birine bakım yaptırabilirsiniz hiçbir sakıncası olmaz hatta faydalı olur. Kısmetiniz kapalıysa da gittiğiniz kişi ilim ehli biriyse bir çözüm yolu sunacaktır.
Yapılan büyü sıçramaz ama etkilenir. nasıl etkilenir ? misal bir bayana büyü yapılır bayan hamile ise o çocuk çok etkilenir.
Devamlı yanında olan kişiler yapılan büyüden ve gelen varlıklardan yapılanın yanında oldukları için her türlü etkilenir. en basitinden orada bulanan varlığın enerjisinden dolayı ağırlık çöker. devamlı böyle olduğunu düşünün. bu bir etki değilmidir :)
Selametle