Lütfen yardımcı olun

Hindiya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sabahleyin gördüğüm bir rüyada tam aurıntılı hatırlamıyorum ama sırtıma görünmeyen biri tarafından belimle sırtımımın birleştiği yerden kürek kemiklerimin olduğu yere kadar dövme gibi sanki kanat gibi ama tam hatırlayamıyorum sırtımdan ağacın gövdesi gibi başlayıp iki oözuma doğru kanat börünümünde birşeş cizilmim ve beni görenler sende o var diye dedikleri şeşi unuttum benim yanımdan ya uzaklaşıyorlar yada git diyorlardı elbisemin içinde olduğu halde anşıyordu insanlar bağarmışım gerçekten annem geldi uyandırdı haturladığım bukadar daha fazla gördüklerim ama hatırlayamıyorum bu nasıl bir rüya anlayanınız varmı lütfen açıklama yapın

Ansolo

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok anlaşılır bir dille yazmadığınızı belirtmek isterim. Bana soracak olursanız rüyanızı kimse sizden daha iyi yorumlayamaz, o anki hisleriniz, gördüğünüz ufak detaylar vs bunları göz önünde bulundurursanız verilmek istenen mesajı kendiniz çözebilirsiniz. İyi forumlar

Hindiya

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yorumunuz için ama böyle birşey hiç görmedim nasıl yorum yapabilirim anlasam keşke mürekkep kalemle kanada benzer birşey resmedilmiş sırtıma ve insanlar istemiyordu yanında beni yazım için çok özür diliyorum tuşlardan kaynaklanıyor bozuk telefonun tuşları

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bu rüya size ne düşündürdü ne hissettirdi illaki aklınızda bir şeyler oluşmuştur sanıyorum. Bunun anlamının ne olabileceğine dair kafanızda oluşan fikirlerin üzerine yoğunlaşın, onun dışında yine fikri olanlar buraya fikrini belirtir ama dediğim gibi önemli olan sizin ne anlama geldiğini anlayabilmeniz çünkü bu sizin rüyanız ve gönderilen mesaj başkasına değil size gönderilmiş sizin en iyi anlayacağınız şekilde

Furking

Kayıtlı Üye
Güne ilginç bir rüyayı hatırlamakla başlayan tek ben degilmişim :)
Ileri süreçlerde oluşacak akımlar öncesi bir hazırlık yapmanız gerekiyor olabilir. Sizi en iyi kendiniz bilirsiniz. Sevgili Ansolo'nun da dediği gib.. eksiğinizi de, yapmaniz gerekeni de siz bilebilirsiniz. Akıl ve Kalbin birlikteliği size yol gösterecektir. Selam!