Koruyucumla ilk tanışmam

Vanitas

Kayıtlı Üye
Koruyucuyla iletişime geçmeyi bilenler yorumlarsa daha memnun olurum öncelikle şimdiden teşekkürler. Koruyucumla ilk defa iletişime geçicektim o sıralarda her an saldırı altındaydım zaten iletişime geçmek istememin en büyük sebeplerinden biride buydu herşey güzel gidiyordu kendimi hazır hissettiğimde oturduğum yerden kalktım arkamı döndüm adını sordum adını söyliyemiyeceğim ve birkaç soru sordum 3 gözü vardı iki gözü okyanus mavisi üçüncü gözü ise alev kırmızısıydı en son sorduğum soru niçin saldırdıklarıydı cevabını alamadan zaman ve mekan değişti çember şeklindeki ormanın ortasında ikimiz vardık kulakları sağır eden sesler duymaya başladım arkamı dönüp baktığımda bir atlı ordusu üzerime geliyordu o an koruyucum o şekilsiz bedeninden bir hışımla çıktı o an yüzünü kısa bir an görebildim tarifsizdi kanatları öyle ihtişamlıydıki gözlerimi alamadım birkez göz göze geldik ve atlıların üzerine inanılmaz bir hızla ilerledi geçtiği yerde ot bitmiyordu herşeyi yok edip ormanın derinliklerinde kayboldu. Aklıma takılan bütün arzu ve düşüncelerden arınmışken böyle birşeyi görmem normal mi ve gerçekten koruyucum güçlü bir varlıkmı merak ettigim sorular bunlar.

Vanitas

Kayıtlı Üye
Meditasyondan sonra kendi iç dünyana dönüyorsun yöntemleri var eğer merak ediyorsan forumda konuyla ilgili bilgileri bulabilirsin

Ü

Üye silindi 58480

Koruyucu ile iletisime gecmek mumkun degildir. Koruyucularinin oldugunu bilmek, hissetmek ve ozumsemek kadarina musade edilmistir.
Koruyucular seni koruyor diye senden emir almazlar. Seninle sozlu ya da ime yollu iletisime de gecmezler.

Korumalarina gozu kapali guvenip mekan basabilirsin, ama manevi koruyucular icin bu gecerli degildir. Aklen celiskiye dusme, yaralanma, imtihan olma hatta sehit olma payi birakirlar sana ve ne sekilde korunacagini bilemezsin, korunma cemberinin ne olcude genisletilip daraltilacagini da kestiremezsin.

Kaybedersin korumalarina suc atarsin halbuki korunmussundur taktir edemezsin ...