Meleğimle iletişimim ve enerjimi kontrol edememem.

Sezoe01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam.
Benim çocukluğumdan beri üçüncü gözüm açık. varlıları görebiliyorum.
Benim kendi koruyucu meleğimle iletişimim var. adını dahi biliyorum hatta günlük hayatta ondan yardım bile alıyorum. bazı zamanlar istediğim gibi sonuç olmasa da çoğu zaman yardımı işe yarıyor. ben meleğimle nasıl iletişime geçtim derseniz eğer yaklaşık 7 ay önce falan benim hem ailevi hem de kız arkadaşım yüzünden psikolojim aşırı derecede bozukdu. yaşama sevincim yoktu hatta intiharı planlıyordum. bir gece Allaha dua ediyordum ama normal değil yani dua ederken ağlıyordum. aynı zamanda da tövbe ediyordum çünkü çok yanlışım olmuştu daha önce. sonra ben dua ederken birden yukardan mavi-sarı renkte bir ışık indi ve tam kalbime oturdu. tam o anda ağlama diye ses duydum. ve o ışık tam kalbime oturduğumda hayatımda hissetmediğim kadar muhteşem bir huzur ve güzellik hissettim. yani o hissi hiçbir şekilde anlatamam. o günden sonra allaha her dua ettiğimde Allahı her andığımda kalbimde hissettiğim huzuru asla anlatamam. yani anlatılmaz yaşanır öyle muhteşem bir güzellik geliyor kalbime. Aynı şekilde meleğimle de konuşurken de o huzur ve güzelliği hissediyorum. daha sonra zamanla meleğimle iletişime geçtim daha doğrusu o benle iletişime geçti sonra adını öğrendim melek meditasyonları yaptım o bana sarıldı hatta baya bir ilerledim bu konuda. yani iletişim konusunda. daha sonra chi enerjisini öğrendim ve onu uyguladım. parapsikolojiye ilgim var ama henüz hepsini yapamıyorum. parapsikolojide enerji önemli. ve enerjim olağanüstü çok ama parapsikolojide kullanamıyorum :(
tek bildiğim sadece nefes alarak bile enerjimi ciddi anlamda arttırabiliyorum. ve enerjiyi görebiliyorum insanların enerjilerini çalabiliyorum. bunu 3 gün önce farkettim. insanların enerjilerini istedğim zaman çalabiliyorum. negatif enerjiyi üzerime çekip sonra onu yok edebiliyorum. enerji verebiliyorum psi ball yaparken çok şiddetli enerji oluşturuyorum hatta bunu arkadaşlarım bile hissedebiliyor. ama sıkıntı şu ki bu enerjiyi istediğim gibi kullanamıyorum. mesela hasta olduğumda ya da ağrıyan bir yerim olduğunda buralarda enerjinin dolduğunu hissediyorum. mesela dişim ağrıyor vücudumdaki bütün enerjiyi buraya yönlendirebiliyorum bunu hissediyorum ama tedavi edemiyorum. ama arkadaşımın boyun ağrısını geçirebiliyorum. bunda psikolojik geçiyordur arkadaşınınki diyorsanız geçen gün arkadaşıma kanka sana şimdi birşey yapıcam ne hissedersen söyle dedim. ne yapacağımı söylemedim ama. o da bana aynen şunu dedi ''kanka başım ve boynum çok ağrıyordu bir anda geçti '' dedi ve ben de şifa enerjisi vermek istemiştim. belirli bölgeye değil tüm vücuduna.
ama bunları kendimde kullanamıyorum. hissediyorum ama yapamıyorum. gün içerisinde sinirlenince insanların enerjilerini alıyorum ve bunu ciddi anlamda ellerimde ya da vücudumda hissediyorum. ama kendimde tam anlamıyla kullanamıyorum. mesela koşarken enerjiyi ciğerlerimde toplayıp koşu mesafemi arttırmak istiyorum enerjiyi gene hissediyorum ama gene işe yaramıyor. bu sorunu nasıl çözerim?? Melek enerjileri az da olsa fayda ediyor ama o da uzun sürmüyor.

Astre

Kayıtlı Üye
Temaslarda fiziksel bir dile gerek yok, sonuçta bizler gibi fiziksel forma bürünmüş varlıklar değiller. Bu tarz temasları yaşayanlar zihinlerinde sesler duyduklarını -telepati vb.- belirtiyorlar.

nuranee

Kayıtlı Üye
Temaslarda fiziksel bir dile gerek yok, sonuçta bizler gibi fiziksel forma bürünmüş varlıklar değiller. Bu tarz temasları yaşayanlar zihinlerinde sesler duyduklarını -telepati vb.- belirtiyorlar.

Bende telepati yönünden cevap vermek istedim ama cnm dalgalı sorusuna bende şakayla cevap verdim. Elbette meleklerin madde şeklinde bi bedeni yok biz gibi değiller.