Evimde, eşyaların içinde muska buldum. Yardım edin lütfen.

PunK

Kayıtlı Üye
Değerli mabet üyeleri: evimde aşağıda link olarak fotoğrafını verdiğim bu muskayı buldum. Kendim dahil olmak üzere çevremde ki insanlar Arapça bilmemektedir. Bundan mütevellit size danışmam gerekiyor. Bu muska sizce ne için yapılmış? Kime karşı yapılmış? Ve muskanın içinde yazan Arapça kelimeleri tercüme eder misiniz lütfen? Kimin yaptığını tahmin edebiliyorum. Ve az önce bu muskayı fotoğrafını çekmek için açtığımda (bir kez daha önceden açmıştım bakmak için) içime müthiş bir huzursuzluk ve ürperti doldu. Daha sonra fotoğrafı çekerken kapı kendiliğinden çarpti ve Nas Suresi'ni birde euzu besmele çekerek içimde ki huzursuzluk gitti.
Ayrıca muskanın bir yüzünde yıldız, bir yüzünde de Latin "B" harfi yazılmış.
Lütfen yardım edin.
Fotoğraflar=
https://i.hizliresim.com/0Ed2G8.jpg
https://i.hizliresim.com/nOnGlV.jpg
https://i.hizliresim.com/dOpqvX.jpg

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Karalama Arapçaya benzetmeye çalışılan karama başta biraz iyi başlamış ama sonra sıkılmış galiba benzetmeye çabalamamış azıcık ucundan Allah yazmaya çalışmış
pentegram hatalı ve anlamsız yani eliniz de bir çocuğun karalaması ile aynı değerde olan bir kağıt parçası var

PunK

Kayıtlı Üye
Sayin Urum tesekkur ederim cevabiniz icin. Fakat ayni gun icerisinde iki farkli olay yasadim. Birinci olay: iki gundur uyumamis olmanin verdigi mahmurlukla yatagima girip gozumu kapatip uyumaya calisirken 5 dakika sonra biri enseme dokundu sicradim yatakta, uykum kacti. 2. Olay: disari cikmistim. Eve geldim daha sonra eve girer girmez ayni huzursuzluk basladi ve nas felak ihlas fatiha ayet el kursi gibi sureleri okudum ve bir anda elektrikler kesildi. 2 3 dk. Sonra geldi elektrikler. Sonucta bir cocugun karalamasiyla ayni olabilir ama bir enerji yuklenmis. Sonucta muska. Acaba bu yasanilanlar muskanin tesiri mi? Bu muskayi ben nasil batil edebilirim? Cok soru sordum. Ozur dilerim.

tekyol

Kayıtlı Üye
Sevhili Urum ,yarım yamalak yazılmış olan bazı muskaların bile etki ettiğini olduğunu okumştum, ufak olaylar olabiliyor diye söylenmişti.Sonuçta büyü şakaya gelmeyen bir konu.Burada asıl önemli olan muskayı yapan kişinin size yaptığı niyetnolabilir.
Benim sözlerim bana göre sadece bir aceminin görüşü.Sonuçta bir uzmana danışmakta fayda var.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Muska üçgen demek yani sonuçta muska enerjisi vardır deminizin bir anlamı yok. O zaman her üçgen tılsım enerjisi taşır.
Katlanma şeklinden dolayı muska demiyor yani.

Bir tılsımın enerji üretebilmesi için onlarca bileşene ihtiyaç var. Bu bileşenler eksik olduğu zaman tılsım enerji üretmez ki bu gördüğümüz kağıt da hiç bir şey yok eksik bir bile denemez sıfır yani. Tılsımlar Elektirik kesintisine sebep olmaz. Uyku ile uynaklık arasında pek çok şey hissedebiliriz ve beyin ile ilgili bir durum hisleriniz de olumsuzluk olması da bir gösterge değil bilinçaltınız ile ilgili. Gereksiz korku ve endişe ile siz kendiniz bir enerji yaratıyorsunuz buna gerek yok.

mehmetben

Kayıtlı Üye
Ey kardeşim bırak vesveseyi kuruntuyu bende bir zamanlar senin durumunda idim şükür şimdi Allah demenin bismillah demenin dünyanın büyülerinden daha güçlü olduğunu öğrendim yinede okumak istersen arada
"Allah'ım, kalbime eziyet veren vesvese ve beni kuruntuya sevk eden evham, sadece senin yönlendirmen ile izale olur (yok olur) ve sadece senin mübarek iraden, bu derde derman olur.

İlâhî, sen Fettah esman ile kulunun önündeki bütün engelleri kaldırıp onu selamet sahiline ulaştırarak rahatlatırsın, ne olur benim kalbime tebelleş olan (musallat olan) bu engeli de kemal-i merhametinle kaldır ve beni de rahatlat.

Allah'ım, sana iltica eden yürekler her türlü musibetten arınıp feraha kavuşur ve senin emrine itaat eden her mahluk, sıkıntılarından kurtulup mutluluğa ulaşır. Ne olur, kalbime emrine itaat etme hissi ver ve beni bu vesveseden kurtar. Âmin."diyerek oku...

chunli

Kayıtlı Üye
Urumhamatayil lütfen bana ulasirmisiniz yardiminiza ihtiyacim var