Zor durumdayım yardım edin

Vanitas

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 8 aydır nişanlıyım nişanlımın babası kızla annesini terkedip gitti. En başları herşey güzel gidiyordu seviyordum oda beni seviyordu ama hani nişanlılık birbirini tanımak için bi firsat bu süre zarfında uyuşmadığımızı gördüm ayrılıcaktım ama sadece aklımda planlıyordum. Birgün kızın annesi benle özel konuşmak istediğini söyledi ağır bir hastalığı varmış kızdanda gizlemiş bana bunu anlattı kızım sana emanet oğlum dedi suanda kadın gözümün önünde eriyor ona üzülüyorum bir yandanda ayrılmak istiyorum kızın kimsesi yok. Bir fikir sunabilecek varsa lütfen yol göstersin işin içinden çıkamıyorum ayrılsam kızın kimsesi yok sokaktamı kalsın kötü yolamı düşsün. Ayrılmasam bir ömür bu insanla geçecek yardım edin lütfen.

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Evet araya sıkışmısınız belki yolunu bulup birbinizi severseniz yok illa ayrılık derseniz yinede sahip çıkın yakın bir dost olarak görün.

Umut06

Banlı Kullanıcı
Yaklaşık 8 aydır nişanlıyım nişanlımın babası kızla annesini terkedip gitti. En başları herşey güzel gidiyordu seviyordum oda beni seviyordu ama hani nişanlılık birbirini tanımak için bi firsat bu süre zarfında uyuşmadığımızı gördüm ayrılıcaktım ama sadece aklımda planlıyordum. Birgün kızın annesi benle özel konuşmak istediğini söyledi ağır bir hastalığı varmış kızdanda gizlemiş bana bunu anlattı kızım sana emanet oğlum dedi suanda kadın gözümün önünde eriyor ona üzülüyorum bir yandanda ayrılmak istiyorum kızın kimsesi yok. Bir fikir sunabilecek varsa lütfen yol göstersin işin içinden çıkamıyorum ayrılsam kızın kimsesi yok sokaktamı kalsın kötü yolamı düşsün. Ayrılmasam bir ömür bu insanla geçecek yardım edin lütfen.
O kızdan ayrılırsan hayatın alt üst olur, Eğerki evlenirsen hayatın boyunca hep işlerin yolunda gider hayatında onu üzmediğin sürece sıkıntı yüzü görmezsin

unbroken

Kayıtlı Üye
Görücü usulü değil severek zaman geçirerek başkayan bir ilişki 8 ay nişanlılık dönemi.. Bazen işler ciddyete döküldüğü zaman insanlar tahammülsüzleşiyor, değişebiliyor, ardından bir yüzü daha çıkabiliyor ama kusursuz sevmek kusurlarıyla sevmek değil mi? Uyuşmamakdan kasıt nedir çok mu zıt kutuplardınız öyle olsa bu zamana kadar farketmemeniz sizin sorumluluğunuz değil mi? O halde ben buna sevmek değil heves diyorum. Gelip geçici olan duygular hevestir. Mesela büyük bir yalan söyler, aldatır, sizi başkalarının içinde başınızı öne eğdirecek davranışlarıyla mahcup eder, o zaman soğursunuz bitirmek isteyebilrsiniz haklısınızdır da artık ailesi başına olsun olmasın yaptığı hatanın bedelini ödemesi gerekir fakat ortada böyle durumlar yoksa üzgünüm ama sevginiz pek geçerli bir sevgi gibi görünmüyor. Şimdi vicdan yükü ile sevmediğiniz biri ile yaşamak zorunda kalacaksınız. Yada ayrılıp onun birdaha kimseye güvenemeyecek hayatta yapayalnız kalacak olmasına sebep olacaksınız. İki ucu bklu değnek afedersiniz. Nişanlınızın sonu selamet olur inşallah.

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Ne kadar kolay sizin için! Zaman geçirip, insanların duyguları ile oynayıp sevmiyorum demek. Yazık

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Öncelikle yaşamış olduğunuz durum gerçekten üzücü ve bu konuda size şunu yap ya da bunu yap gibi kesin tavsiyeler de bulunamam bu iki zor durum arasında fakat size bı kac tavsiye verebilirim Joseph Murphy'nin "Bilinç altının gücü" adlı kitabında " Uyku ilahi bir yasadır ; birçok sorunun çözümünü de derin uykudayken buluruz. Eğer kararsız kaldıysanız uyumadan önce "Bilinçaltımın yaratıcı zekası benim için neyin en iyi olduğunu bilir.Onun eğilimi her zaman hayata yöneliktir; bana doğru kararı gösterir; beni korur ve gözetir.Alacağım cevap için minnettarım ve şükran duyuyorum .Uyumadan önce bu ifadeyi defalarca tekrar ediniz . İkinci ise YouTube da 'Kareli Blog' adlı bi kişisel gelişim uzmanını takip ediyorum orda bı takipçi alta şöyle bir yorum yazmıştı ''Uyumadan önce abdest alın. Sonra 3 kevser suresi okuyun.
İçten ve samimi olarak dua edin.Ne görmek istiyorsan çıkıyor." Ben ikisini de denedim. En çok verim aldığım ikincisi oldu . İnanarak ve samimi şekilde dua etmelisiniz . Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Sevgiler