Evrenin ortasında kuran harfli bir rüya ?

evladiresul

Kayıtlı Üye
Birgün rüyamda yıldızların arasında bir yerde dizlerimiz üzerine çökmüş ve önünde büyükçe kur'an kitabı vardı sayfaları büyükçe ve yanı başında mevlevi sarıkları gibi uzun takkeli bir derviş vardı o da benim gibi dizlerinin üzerine çökmüş sanki bana ders öğretiyormuş gibisine ama aynı anda kendimi uzaktan görüyorum o dervişle beraber, kuran sayfalarından vav harfi fe harfi kaf harfi falan ağzımın içine doğru giriyor ve yututor gibiydim, sabah kalktım youtube dan 10 derslik bir video ile kuran okumaya başladım yani 6 saatte kuran okuyan biri oldum, hala arada bir kuranı açıp okurum, bu rüyamın anlamını bilen biri vardı, anlam yükleyebilecek biri ?

Şimdiden teşekkür ederim, gizlimabet ailesine selamlar , her zaman takipteyiz.

KronoM

Kayıtlı Üye
Moderatörler bunu görüyorsanız konularımı onaylarmısınız bende rüya sorusu atıyorum modlar hiç ilgilenmiyor uyuyorlarmı lütfen beni dikkate alınız.
kaç tane konu yolladım hiçbirini onaylamadılar.

KronoM

Kayıtlı Üye
Konu açtığımda moderatör gözetiminden sonra onaylıcaktır diyor ama aylar geçiyor onaylamıyor neden ??

aslimcim

Kayıtlı Üye
Bir kaç kez rüya konusu açmak istedim ama onaylanmadı. Sonrasında baktım herkes açıyor onaylanıyor. İlginç

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Birgün rüyamda yıldızların arasında bir yerde dizlerimiz üzerine çökmüş ve önünde büyükçe kur'an kitabı vardı sayfaları büyükçe ve yanı başında mevlevi sarıkları gibi uzun takkeli bir derviş vardı o da benim gibi dizlerinin üzerine çökmüş sanki bana ders öğretiyormuş gibisine ama aynı anda kendimi uzaktan görüyorum o dervişle beraber, kuran sayfalarından vav harfi fe harfi kaf harfi falan ağzımın içine doğru giriyor ve yututor gibiydim, sabah kalktım youtube dan 10 derslik bir video ile kuran okumaya başladım yani 6 saatte kuran okuyan biri oldum, hala arada bir kuranı açıp okurum, bu rüyamın anlamını bilen biri vardı, anlam yükleyebilecek biri ?

Şimdiden teşekkür ederim, gizlimabet ailesine selamlar , her zaman takipteyiz.
Merhaba,ruyanız hayrolsın.Sitede rüya yorumlanmıyor.Bilginize..