Berrak Rüya Deneyimim

AhmetBZ

Kayıtlı Üye
(Olay 2017 nin Kasım ayında gerçekleşiyor.)

Merhaba arkadaşlar ben -------- 2017 nin Kasım ayında istemsiz bir şekilde Lucid Dream yaptım ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ben her gece 3:00 veya 3:30 da istemsiz olarak uykumdan kalkıyorum o gün de kalkmıştım ve odada biraz bakınıp kafamı yastığa koyduğum anda rüya görmeye başladım; Sınıftaydım ders Matematikti içimden "daha demin evdeydin ne ara okula geldin? Yoksa bu bir rüya mı?" dedim ilk tereddütte kaldım hocaya küfretsem mi küfretmesem mi en sonunda küfrettim ve kendimi odamda buldum.. Kardeşimin yorganı yere düşmüştü ağabeylik duygusu olarak Telekinezi sanatı ile kaldırıp üstünü örttüm odada biraz uçtuktan sonra camdan bakayım dedim, birde ne göreyim! Mahallede gözleri kırmızı küçük çocuklar koşturuyor. Onları gördüğüm anda birden dönüp bana baktılar ve korktum, hemen yine Telekinezi sanatıyla panjuru kapattım ve odada gezindim.
Eskiden arkadaşım bana Astral Seyahat e çıkmak için bir teknik vermişti. "Lucid Dream da "Ben Astral Seyahat e çıkmak istiyorum!" diye bağırırsan Astral Seyahat e çıkarsın" demişti. Bende onu denedim ve kendimi bir kan pıhtısının içinde koşarken dışardan görüyordum, onu gördüm ve rüya bitti.

Kan pıhtısının anlamı sizce nedir?

Ve ben yine aynı saatte kalkıp aynı şeyleri yapsam da tekrar Lucid Dream göremedim yardım edebilir misiniz lütfen? Bir kere yaparsan gerisi geliyormuş diye duymuştum..

origanum

Yönetici
Kan rüyayı keser. Yani yorum yapılmaz.
Öyle çıkmak istiyorum diye bağırınca çıkılmaz. Sizinle fena halde dalga geçmiş.
Lusid ya doğuştan gelen ya da çok pratik yapılarak elde edilen bir durumdur, tarifle, tavsiye ile olmaz.
Anlattıklarınıza bakılırsa hayatınızda sıkıntı içindesiniz ve psikolojinizi olumsuz etkiliyor. Bu nedenle delikli uykunuz var. Stresiniz geçince ancak normale girersiniz.

Sitemizde isim vermek yasaktır, tekrarlamayın. Sorularınızı sorular bölümüne açın, konuya değil. Doğru yere taşıdım, kural gereği sileriz ve üyenin doğru yere açmasını bekleriz. Konular soru sormak için değil, bilgi paylaşımı yapmak içindir. Lütfen site kurallarının hepsini okuyun ve harfiyen uyun.

AhmetBZ

Kayıtlı Üye
Kan rüyayı keser. Yani yorum yapılmaz.
Öyle çıkmak istiyorum diye bağırınca çıkılmaz. Sizinle fena halde dalga geçmiş.
Lusid ya doğuştan gelen ya da çok pratik yapılarak elde edilen bir durumdur, tarifle, tavsiye ile olmaz.
Anlattıklarınıza bakılırsa hayatınızda sıkıntı içindesiniz ve psikolojinizi olumsuz etkiliyor. Bu nedenle delikli uykunuz var. Stresiniz geçince ancak normale girersiniz.

Sitemizde isim vermek yasaktır, tekrarlamayın. Sorularınızı sorular bölümüne açın, konuya değil. Doğru yere taşıdım, kural gereği sileriz ve üyenin doğru yere açmasını bekleriz. Konular soru sormak için değil, bilgi paylaşımı yapmak içindir. Lütfen site kurallarının hepsini okuyun ve harfiyen uyun.

Teşekkürler

Ceylis

Kayıtlı Üye
Hayrlı akşamlar dün bu konuyu okuyup biraz daha araştırma yaptıktan sonra dün gece rüyamı yönetebildim benim öğrenmek istediğim ;siyah gölge gibi önde adam arkasında at bana koşarak geldiler daha sonra aynılarından bir daha geldi önce ürkecektim sonra zaten bu bir rüya diyerek atın başına sarıldım ve o da hemen duruverdi.ve gökyüzünden Deniz dünya vb birşeyler gördüm.ayrıca birisi bana gördüklerini anlatıyordu bende anlattıklarını o an görüyordum. Bunların ne manaya geldiği.(daha önce farklı uzay rüyalarımda olmuştu)

The Devil

Kayıtlı Üye
Mahallede koşturan gözleri kırmızı küçük çocuklara değilde kan pıhtısına mı takıldın :)

Ceylis

Kayıtlı Üye
Hala cevap gelmemiş Bilgi olan Yok mu acaba 😶🤔

sıdıf

Kayıtlı Üye
Hayrlı akşamlar dün bu konuyu okuyup biraz daha araştırma yaptıktan sonra dün gece rüyamı yönetebildim benim öğrenmek istediğim ;siyah gölge gibi önde adam arkasında at bana koşarak geldiler daha sonra aynılarından bir daha geldi önce ürkecektim sonra zaten bu bir rüya diyerek atın başına sarıldım ve o da hemen duruverdi.ve gökyüzünden Deniz dünya vb birşeyler gördüm.ayrıca birisi bana gördüklerini anlatıyordu bende anlattıklarını o an görüyordum. Bunların ne manaya geldiği.(daha önce farklı uzay rüyalarımda olmuştu)

Siyah gölgenin cin olma ihtimali var bazı tanıdıklarım rüyalarında cini o şekil gördüklerini söylüyor