çocukluktan beri tuhaflıklar

Dnz1

Kayıtlı Üye
merhabalar çocukluktan beri bazı varlıklar görüyorum 13 yaşıma geldiğimde sadece benim duyduğum sesler işitiyordum geçen sene yine şiddetlenmeye başladı ve astral seyehat dediğimiz olaylar gerçekleşmeye başladı ben ağır depresyonda iken oldu bir keresinde gündüz vakti idi en son astral boyuta geçtiğimde karşımda bir varlık belirdi ve beni yatağıma itti kendimi uyandırdım hemen yaklaşık 1 hafta çok halsiz ve baş ağrısı ile yaşadım birkaç aç önce gittiğim bir hocamız büyü ve musallat var dedi ailemin dediğine göre 16 yaşındayken evde bir kağıt bulmuşlar önemsemeyip atmışlar gittiğim hoca bana muska verdi başıma bela olan cinden kurtuldum ama hala bazı şeyler oluyor anlattıklarımdan çok daha fazlası oldu bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
teşekkür ederim

AMC

Banlı Kullanıcı
Banada musallatlılar kanki gibi birşey olduk zararda vermiyor takılıyo öyle her hocaya güvenmeyin serkan kiremit diye hoca var gidin o kesin çözer önüne gelen büyü var musallat var maymun var der.

LastDays

Kayıtlı Üye
Astral seyahatte en üstün varlık sensin başka varlıklar tarafından saldırıya uğrayamassın.Ama büyü olayları hakkında pek bi fikrim yok

K_kop

Kayıtlı Üye
Dini inancina göre defetme uygulamalarini yapip kendini arindirabilirsin.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Serkan Kiremit iyi mi :D Sakın gitmeyin. Adam seni musallatlandırıyor. Sonra da kurtardım diyor. Astral boyutta en güçlü varlık insan mıdır ? Hahahahahhahahaa

Ya bilgisi olmayan ama fikri olan o kadar atıp tutan tip doluştu ki buralara pes..

Dnz1

Kayıtlı Üye
astral boyutta iken çok halsiz hissediyorum kalkmak bile işkence gibi zaten ona karşı koymam mümkün değildi zaten daha önceden çıktığım zamanlarda birkaç gün baş ağrısı çekiyordum

dini inancım islam idi dualar ilk başlarda işe yarıyordu sonradan ınancım zayıfladı sanırım artık işe yaramaz oldu şimdi hristiyanlığa geçtim beni çekmek istedikleri zaman hemen def edebiliyorum son 3-4 gündür olmuyor

unbroken

Kayıtlı Üye
Çekmek istedikleri yere çekmişler zaten. Müslümanken din değştirmişsiniz. Büyük geçmiş olsun

kola

Banlı Kullanıcı
istediklerini almışlar zaten bişey yapmanıza gerek yok

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Cinler özellikle 3 semavi diniden islamı sevmez eh sebebi açıktır yalancı mesih'in düşmanıyız. Cin mussalatı varsa Serkan Kiremit'e şahsen pek güvenmem sen kendin bilirsin Astral boyuta çekebiliyorlar ise hafife almak saçmalıktır. Kola ve Unbroken adlı üyelerin dediği gibi çekmek istedikleri yere çekmişler. Sen onlara zarar verdiğini sanarsın onlar eğlenir tavsiyem İslama dönmen ve meditasyon yapman. Bazı dualar ve esmalar ile ilgilen özellikle esmaları seversen melekler seni daha çok korur. Koruycu melek ile görüşmeyi dene ( İslama döndükten ve 5 vakit namazını sürekli kıldıktan sonra [ 1 ay içersinde falan ]).

Dnz1

Kayıtlı Üye
1 yıl dinim olmadan yaşadım geçen yıllarda rahat bırakmadılar gitgide şiddetlendi hristiyan olunca dualarım mesihe olan sevgim beni çok kez kurtardı bilip bilmeden sallamayın halada devam ediyor malesef

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Denize giriyorsun nefes tut 30 saniye aralıklarla kafayı daldır. Ya da küvete doldur kaya tuzunu dök sirkeyi bir dene bakalım biraz rahatlarsın belki.

Dnz1

Kayıtlı Üye
kalıcı bir çözüm lazım rahatlamak felan değil yani amaç :)

unbroken

Kayıtlı Üye
Kimse bilip bilmeden sallamıyor, tecrübelerine dayanarak size önerilerde bulunuyorlar.

Dnz1

Kayıtlı Üye
evet sallıyorlar bilgisi olmayan leveli düşük insanlar yazmasın bilginiz varsa yazarsınız bukadar basit!

unbroken

Kayıtlı Üye
Bilgisi olup olmadığına karar verebiliyorsanız konu ile alakalı bir hayli bilgi sahibisiniz demektir. O halde neden soruyorsunuz? Varsayalım ki bilgi sahibi değilsiniz haliyle öğrenmek için yazıyor, soruyorsunuz o halde önerilere neden ters yapıyorsunuz? Herkes kendi inancına göre öneride bulunmuş doğal olarak , galiba siz cevapları beğenmiyorsunuz. İnsanların ne demesini bekliyorsunuz anlamadım. Tartışmaya çevirmeyeceğim, zira çok boş. Selametle.

Dnz1

Kayıtlı Üye
ya saçmalık yazdıkları o yüzden yok dinden çıkarmakmış beni amaçları islamı terk edeli 2 yıl oldu hala bırakmadılar sağdan soldan duyulan saçma sapan bilgilerle cevap vermeyin bencede tartışmaya girmeyelim

Mithra

Kayıtlı Üye
evet sallıyorlar bilgisi olmayan leveli düşük insanlar yazmasın bilginiz varsa yazarsınız bukadar basit!

Leveli düşük insanlarmı? İnsanların sizin açınızdan bilgisi veya tecrübesi olmayabilir, nezaketli davranmanız sizce olması gereken değilmi.Bakım yaptırın bu şekil de bir şey var veya yok denilebilir, ki tanıdığınız yoksa fal mabedi uygulamasını indirin ve ordan Sn.Urum veya Yule ye bakım yaptırabilirsiniz sağlıcakla.

Berliner

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar doğru demiş. Zaten hedefi tutturmuşlar. Allah daha kötüsünden sakındırsın. Neyse konuya gelecek olursak bu iş sizi aşar. Ciddi bir musallatınız varsa gidin ilim ehli birine çözdürün. Buna ister hoca deyin ister papaz ister haham. Bu iş ile uğraşanlar çözebilir. Hahamlar papazlar nasıl çözebilir ya felan demeyin. Papaz büyüsü meşhurdur zaten. Yahudilikte de Kabala büyüleri meşhurdur bildiğimiz ismiyle. bunları yapan insanlar elbette bozadabilir. Ama Kuran ayetiyle ama başka inanç ve ritüel veya başka varlıklar ile. Bugün Kur'an ı bizim hocalardan daha iyi ezberlemiş hahamlar rahipler var dünyada.

K_kop

Kayıtlı Üye
Astral duzlemin sirri kalp cakrasi.Normal cakralar güçlü, ve duzenli calismali ama astral duzlem için kalp cakrasi çok ama çok güçlü olmalı hem, yorgunluk, hissedilmez.Hem deneyimde kalma ve kontrol saglanir