cok tuhaf olaylar oluyor lütfen biri aciklasin

brb

Kayıtlı Üye
Ben yaklasik esimden cocuklarimdan 4 aydir ayriyim.
Etmedim Dua kalmadi bu arada ama yok olmuyor ve Mahkemelik bilem olduk.

neyse ben ümidimi keser gibi oldum ama ondan önce burda forum da olan melek enerjiler ile baya ugrastim hatta isaret gördüm saniyorum.

Ben bundan yaklasik iki hafta önce Resti cektim ve isi bitiriyorum artik yeter dedim. Olmuyor beni istemeyeni bende bundan sonra istemem dedim ve bir hafta ses soluk yoktu taki haftasonu cocuklari almaya gittimde (arabayi esime biraktim bastan beri)
Arabayi biner binmez direk bir bembeyaz "TÜH" uctu arabanin icinde üstüme ..sevindim tesekkür edip camdan saldim.
Arabayi aldim ve müzik sistemi full ayrilik sarkilari tam arabesk ama hic duymadim sarkilar hepside özledim pismanim gibi sarkilar
bi an icin sevindim ve aklima geldi bi tane sarkiyi alip icine ortasinda kendi sesimi ilave edip özür dilegim geldi.

Neyse Usb Stick cektim evde bagladim bilgisayara ve öyle sarki yok klasör yok.. en son usb stick copy günü 11inci ayda ..icimden dedim o zaman cd deydi bu sarki cd aldim orda da eski bambaska sarkilar var.

ben o 5-6 sarkiyi bulamadim!! cok saskinim bu duruma
ve bugün isyerinde benim kapimin önünde ufak bir anahtarlik buldum "Melek" anahtarligi ..yep yeni !!!

Moral olarak aslinda iyi durumdayim ama bu yazdiklarim hic mantikli gelmiyor bana lütfen bana kafayi yemedimi söyleyin

Sauron

Kayıtlı Üye
Selam

Bence yaşadıkların şans eseri olmuş birşey ama şuan ben bundan bahsetmicem eğer eşinle tekrardan barışmak istiyorsan veya istediklerinin olmasını gerçekten istiyorsan grupta buldugum gerçekten etkili olan bir duayı seninle paylaşmak istiyorum arkadaşım

''Bir kimsenin Allah (c.c) herhangi birisinden önemli bir beklentisi olur ve onu kısa zamanda elde etmek isterse,önce bir abdest
almalı,Allah rızası iki rekat namaz kılmalı,sonra Yüce Allaha arz-ı niyaz ve Allah Rasulü’ne salat ve selamdan sonra aşağıdaki dua
okunmalıdır.
La ilahe illellahül halimül kerim * Sübhanellahi rabbil arşil azıym * Elhamdü illahi rabbil alemin * Es’elekü mucibati rahmetike ve azaime mağfiratik*
velganimate min külli birr * Ves selamete min külli ism * La teda’li Zenben illa ğafartehü ve la hemmen illa ferractehu ve la haceten hiye leke rıdan illa kadayteha ya erhamer rahımin ''

brb

Kayıtlı Üye
Bu dua davet falan değil demi?

origanum

Yönetici
Kimi davet etmek istiyordunuz da üyenin size davet gönderdiğine dair fikriniz oluştu? Haleti ruhiyenizi beğenmemiş ki kendi çapında yardım etmek istemiş, inancına göre dua örneği paylaşmış. Size uyar uymaz orası ayrı ama şüphe ile yaklaşımınızdan ziyade nezaketen bir teşekkürü bekliyordur sanırım.
Bu arada konuya sorduğunuz soruya gelince yani;
"Moral olarak aslinda iyi durumdayim ama bu yazdiklarim hic mantikli gelmiyor bana lütfen bana kafayi yemedimi söyleyin"
kısmına,
birinci cümlenize evet diyorum ama 2. cümlenize evet demem için yeterince uzman görmüyorum kendimi zira psikiyatrist değilim.

brb

Kayıtlı Üye
simdiden özür diliyorum
onu telefondna hizlica yazmak zorunda kalmistim.
yanlis anlasildi .. uygulamayi duayi bilmedigim icin sordum ..dua ise ve arastirdim ewet "DUA" kesin bu gece okuycam.

@origanum
cok tesadüf oldu bu son 4 ay icinde hayatimda kime desem yok artik diyo

misal bir
ben yilbasi öncesi Türkiyeye geldim (kendim yurt disinda kaliyorum) ve buraya gelmem resmen kacma gibi birsey oldu yanliz en yakinim 3 kisi bilyordu ve tesadüf olmuycak sekilde Ankara Garda gece 23 küsür de esimin akrabasina rast geldim !! tabi böylelikle bütün gizlilik ortadan kalkti o vakitten itibaren

ve ben o ana kadar kagid üzeri müslandim

sükür bilmez
dua bilmez
Allaha inanmiyordum

ne olduysa o andan sonra hayatim degisti!!
o günden beli alkol kullanmiyorum ..abdestsiz adim atmiyorum .. sabah aksam zikir cekiyorum... simdi bu tuhaf tesadüf de olunca cok saskinim

origanum

Yönetici
Hayat tesadüflerle doludur ve vardır bir hikmeti, şaşmamak lazım çünkü aslında hiç bir şey tesadüf değildir, ilahi bir plana göredir. Her şey insan için.
İnsanoğlunun tekamül seviyesi değiştiğinde yaşadığı hayat da değişir, yaşadığı şehirden taşınabilir, iş değiştirebilir, eşinden ayrılabilir, vs. Bütün bunlar yeni tekamül seviyesinin gerektirdiği şekilde yaşaması içindir.