Kitap ve hastalık

Karakter219

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba ilk olarak hastalıktan bahsetmek istiyorum bir yakınımın ölümcül bir hastalığı va rve kitaba gelirsek yakın zamanda Ölümsüz Üstadların Yaşam ve Öğretisi adlı kitabın ilk cildini okumuştum bu kitabın ilk cildinde Tibet'te bir tapınaktan bahsediyordu titreşimi o yönde olduğu için her hastalığı iyileştirebildiğini yazmışlar acaba bunun doğruluğu hakkında bana burda bişey söyleyebilecek var mı?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher

Merhaba,
Beni etiketlemenizde ki neden, soruya ilişkin cevabımın olabileceği düşüncesiydi herhalde. Soru ve konu hakkında bilgim var tabii ki de paylaşabilirim.

Tibet dağları tarihte mitolojik ve antik varlıkların sığınağı olmuştur. Nedeni ise çeşitli nedenlere dayanır. Bu dağlar günümüzde de bir çok gizli yer altı uygarlıklarına ev sahipliği yapmaktadır. Konu içerisinde geçen tapınak Gökşif tapınağıdır. Bu tapınak her yıl Kubbe Yemini başlığı altında kendisine çırak ve bilgin seçer. Tapınak arşivlerine ve bilgilerine sadece çıraklar ya da bilginler erişim sağlayabilirler. Tapınak 750 yılı aşkın süredir Atlantis ve Maldek bilgilerinin bilinen en kuvvetli büyükleri tarafından korunmaktadır. Hatta bu büyüler o kadar kuvvetlidir ki, boyutlar arası varlıklar dahi bozamaz.

Bilginize Saygılarımla

dgo

Kayıtlı Üye
Tibetin gençlik pınarı