Yıldızlarda Oturanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sin valor

Kayıtlı Üye
Daha önce takım yıldızının üzerinde bir kadın vardı.
Şubat ayının ortalarında da iki gezegenin kadın erkek olarak cisimleştiği bir dansı - valsi vardı.
Kim bunlar? Yıldızların sahibi mi var demek istiyorum? Döngüye mi giriyoruz acaba
:boxing_smiley:

Zelcemex

Kayıtlı Üye
Anladığınızı nedemek istediğinizi bende anlamadım,fakat yıldızların üzerinde oturundan kasıt nedir ? Birşeyin döngüye girdiği yok,herşey çok muntazam şekilde işleyişine devam ediyor edecekte yıldızları bırakalım bütün herşeyin tek sahibi ve yaratıcı vardır,kimse bir yerin sahibi değildir soruyu tam olarak açıklayıcı sorarsanız istediğiniz cevabı'da net alabilirsiniz.

sin valor

Kayıtlı Üye
Sembolik bir anlatım tarzı sunuyorsunuz gibime geldi :)

Sembolik bir şey anlatmıyorum arkadaşlar imada da bulunmuyorum "olanı" söylüyorum. "Olanın" sembolik bir yanı varsa onu zaten kendime bıraktım. Yıldızlarla gezegenlerle ilgili olan üyeler bir açılım getirsin diyorum artık.
Takımyıldızında ki kadını geçiyorum.
Dünya'dan çıplak gözle görülebilen iki gezegen'in şekil değiştirmesi var ki görülmeye değer deyim.
Astrale çıkan arkadaşlar bi gökyüzene bakıversinler bi zahmet
Ben galiba döngü olarak alacağım bu olayı; zira gezegenler kişileşip güneşin önünden geçtiğinde
bulunduğumuz bölgede köpekler vardı. Bunu Çin takvimine göre köpek yılına yordum. Döngü diyorum çünkü; geride bıraktığımız şubat ayı bir şeylere gebe kaldı kanaatindeyim, doğa üstü bir felakette olabilir. Kişisel yolculuklara başlama bitiş veya hasatta olabilir

Zelcemex

Kayıtlı Üye
Sizin anlattığınız durum çok farklı,yani kısaca hala anlamadım.
Takım yıldızında'ki kadın olayını ilk sizden duyuyorum, ben görmedim duymadım, zira takım yıldızı gökyüzünün (veya gök küresinin)bölündüğü yıldız gruplarını tanımlamak için kullanılır.
Ve bazı takım yıldızları çeşitli,figür veya nesnelere benzetilen parlak yıldız düzenine sahiptir. Dolayısıyla yıldızların üzerinde oturan birisinin olması mümkün değil sizin olayınız bence mitoloji ile bağlantısı var

kimimben46

Kayıtlı Üye
yıldızlar canlıdır çıplak gözle bakınca sanki birileri dans ediyor astrala çıkmadan ve çok büyük varlıklar

Blackhair93

Kayıtlı Üye
sevgili sin valor, gönderini gördüğümde çok tuhaf hissettim demek istediğini çok iyi anladım. Aynı döngüyü bende görüyorum çünkü. Dikkat etmemizde fayda var, bu konuyla ilgili daha açıklayıcı yazarsan döngüyü gören herkes anlayacaktır. Umarım görünenler meydana gelmez. Dua edelim. Teşekkürler...

unbroken

Kayıtlı Üye
sevgili sin valor, gönderini gördüğümde çok tuhaf hissettim demek istediğini çok iyi anladım. Aynı döngüyü bende görüyorum çünkü. Dikkat etmemizde fayda var, bu konuyla ilgili daha açıklayıcı yazarsan döngüyü gören herkes anlayacaktır. Umarım görünenler meydana gelmez. Dua edelim. Teşekkürler...

Merhaba, meydana gelmemesini umduğunuz gördükleriniz nedir çok merak ettim, affınıza sığınarak biraz açıklamanızı rica etsem?

Darkon

Kayıtlı Üye
Sanırım konu sahibi alegori yapmaya çalışıyor.

sin valor

Kayıtlı Üye
Sizin anlattığınız durum çok farklı(...) zira takım yıldızı gökyüzünün (veya gök küresinin)bölündüğü yıldız gruplarını tanımlamak için kullanılır.(...) Dolayısıyla yıldızların üzerinde oturan birisinin olması mümkün değil sizin olayınız bence mitoloji ile bağlantısı var

Gökte gördüğünüz yıldızların rengi gözle gördüğünüz gibi değil. Bu konuda mitolojik değil, astrolojikti sn. zelcemex, hem mitoloji yabana asla atılacak bir şeyde değil

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şuan gökyüzünde bilindik büyük çaplı bir döngü yok, 200 yıl sonra sanırım bir tane olacak ama.Dünyanın kutuplarını değiştirecek bir tane.
güneş sistemimizdeki gezegenlerde de farklı varlıklar olabilir, kimileri yönetici varlıktır kimileri bizden daha düşük tekamüllü varlıklar.Bedenlenmiş olarak en yüksek varlık şuan insandır.Nasıl gördünüz bilmiyorum,

Kahrunum

Kayıtlı Üye
Bu konuda bilgi sahibi değilim ancak mabede girdiğimde ya gözüme çarpıyor ya da aklıma geliyor bu konu. Eminim ki kendinizi göre anlatabileceğiniz en açık şekilde anlattınız ama biraz daha açmanız mümkün değil mi?

sin valor

Kayıtlı Üye
Şuan gökyüzünde bilindik büyük çaplı bir döngü yok,(...)Bedenlenmiş olarak en yüksek varlık şuan insandır.Nasıl gördünüz bilmiyorum,
hazaR, bedenleşme maddi bir bedenleşme değil insan oğlunun ki gibi!

(...) biraz daha açmanız mümkün değil mi?

Arkadaşlar bu konuyla ilgili son yorumum bu. Yıldızla ilgili olanı anlattım, gezegenlerle ilgili olanı anlattım iki olayda farklı zamanlarda cereyan ettiğinden, arada bir bağ görememiştim ama şimdi edindiğim yeni bilgiye göre arada bir bağ var ve bunu iki metnide okursanız bulabilirsiniz. Buna bir üçüncü göksel olayı ekleyerek sükunetime dönüyorum; yaklaşık 5 gün önce gökyüzünde bir olay daha oldu ki, ürkmüyor değilim, bunu da artık sizlere bırakıyorum, bunu bilip susanlar konuşabilir mesela kendim çalıp kendim söylemeyim hazaR gibi bi antitezde getirebilirler ama kimse karışmıyor galiba

thew3w

Kayıtlı Üye
Sevgili sin valor, dediklerini dikkatle okudum ancak gökyüzünü yeni gözlemeye başlamış biri olarak anlatmak istediğini tam anlamadım. Bu kadar seni korkutan, endişelendiren ne gördün? Beni bilginle, tecrübenle aydınlatırsan çok mutlu olurum.

sin valor

Kayıtlı Üye
(...) gökyüzünü yeni gözlemeye başlamış biri olarak anlatmak istediğini tam anlamadım. Bu kadar seni korkutan, endişelendiren ne gördün?(...)

Öncelikle şunu belirteyim bana nasıl gördün bunu gibi sorular soruluyor, ne kadar yazıda belirtsem de yineliyorum; bütün bunları çıplak gözle görmedim evet bu yıldız takımı ve bahsettiğim gezegenler çıplak gözle dünyadan görülebiliyor ama böyle bir yöntemle bahsi geçen olayları görmek mümkün değil. Takımyıldızın da ki kadında zaten insan gibi bir şey değildi daha olağanüstü bir varlıktı. O yüzden yıldızın sahibi yakıştırması yaptım. Konuyu mart ayında girmişim epey bi zaman geçti, zaten mart ayından öncesine giden bir olaydı. Gezegen olayları da olunca artık konuyu gireyim dedim. Evet iki gezegen ortak bir elipste tıpkı bir çift kelebeğin dansı gibi döne döne güneşin arkasından geçtiler diğer tarafa çıktıklarında biri kadın biri erkek oldu aynı danslarına devam ettiler. Beni korkutan bir şey yok aslında ama dediğim gibi bu gezegen olayı olurken bulunduğumuz bölgede dışarıda sadece köpekler dolaşıyordu, onlar da zaten gökyüzünden bir şey bekliyormuş gibiydiler. Dışarıda ki tek tük insan da hızla evine gidiyor, evlerine kapanmış insanlar bir şeyin bekleyişi içinde çekiniyorlardı, korkuyorlardı.
Bunların açılımı diğer yorumlarda yaptım zaten.
Beni korkutan olaya gelince haziranın bitimine doğru, gündüz iken gök kubbenin karartılmasıydı. O aydınlık içine bilerek sokulan bi karanlık vardı. Zaten bunun ardından da olanlar oldu.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Anlattığınız olay aslında kanlı ay tutulmasına çok benziyor.Ben açıkçası ondan şüpheleniyorum.Bu konu beni ürkütüyor.Bahsettiğiniz takım yıldızı sirius muydu?Bir de bahsettiğiniz karanlık olayını biraz açıklar mısınız?

Blackhair93

Kayıtlı Üye
Anlattığınız olay aslında kanlı ay tutulmasına çok benziyor.Ben açıkçası ondan şüpheleniyorum.Bu konu beni ürkütüyor.Bahsettiğiniz takım yıldızı sirius muydu?Bir de bahsettiğiniz karanlık olayını biraz açıklar mısınız?
sevgili çadırcı çok haklısın. söylediğin olaylarla bağlantısı olabilir. tuhaf ve karanlık bir döneme girdik.
Daha önce takım yıldızının üzerinde bir kadın vardı.
Şubat ayının ortalarında da iki gezegenin kadın erkek olarak cisimleştiği bir dansı - valsi vardı.
Kim bunlar? Yıldızların sahibi mi var demek istiyorum? Döngüye mi giriyoruz acaba
:boxing_smiley:
sin valor karanlık olayları da sen açıkla. döngüyü anlamayanlar için ayrıntılı açıklamalısın. herkes senin gibi avuç içine bakarak göremiyor birşey...

Ekli dosyalar

• 1443436037_679081_1443437724_noticia_fotograma.jpg
    1443436037_679081_1443437724_noticia_fotograma.jpg
    37.1 KB · Görüntüleme: 15
  • indir.jpg
    indir.jpg
    8.2 KB · Görüntüleme: 14
  • indir.jpg
    indir.jpg
    8.2 KB · Görüntüleme: 15
  • 1443436037_679081_1443437724_noticia_fotograma.jpg
    1443436037_679081_1443437724_noticia_fotograma.jpg
    37.1 KB · Görüntüleme: 10

sin valor

Kayıtlı Üye

Güzel bir yere parmak bastın çadırcı ama siriusla doğrudan ilgili değil,
sin valor karanlık olayları da sen açıkla. döngüyü anlamayanlar için ayrıntılı açıklamalısın. herkes senin gibi avuç içine bakarak göremiyor birşey...
karanlık olayıda açıkladım, artık başa gelen çekilir hoşçakalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...