Başkasına Uzaktan Tarot Açılımı Yapma

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu konuda çok fazla bir şey bulamadım;mesela ben arkaşıma bir açılım yapmak istiyorum bunu neyle sağlayabiliriz ? Onun niyet etmesi mi ? Kartları onun adına çekmeye niyet etmem mi ? Veya nasıl bilgiler gerekiyor,
resmi anne ismi doğum tarihi vs lazım mı ? Net bir cevap bulamadım.

samboski

Kayıtlı Üye
Benim tanıdığım tarot bakan birkaç kişi , tandığı bir başkası adına tarot çekiyordu.Daha önce tanıştığın , geçmişinin olduğu biri olması şart diye biliyorum sadece.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
fark etmez kişinin nerde olduğu, eğer yüz yüze değilseniz. anne adı adı ve resmi yeterlidir. doğum tarihi burcunu belirlemek için gereklidir. bdoğrum tarihi yerine burç sorulabilir. resim var ise isim yeterlidir. hitap etmek açısından. tanıdığınız biri ise zaten artı bir bilgiye ihtiyaç yok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır resim var ise sadece isim yeterli. Bakabiliriz hiç bir Bilgi olmadan da bakabiliriz. Örneğin soruyorlar aklımdaki kişi diye. Hiç bir veri Yok bir şekilde bakıyoruz ama
ne kadar çok Bilgi o kadar iyi sonuç veriyor. Ayrıntı ve detay için. Resimsiz fal taleplerini hiç bir bakımcı sevmiyor açıkcası.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Tanıdığım biri, arkadaşım yani.Sadece kartları onun adına niyet ederek seçiyorum yani anladım.

Darkon

Kayıtlı Üye
Hayır resim var ise sadece isim yeterli. Bakabiliriz hiç bir Bilgi olmadan da bakabiliriz. Örneğin soruyorlar aklımdaki kişi diye. Hiç bir veri Yok bir şekilde bakıyoruz ama
ne kadar çok Bilgi o kadar iyi sonuç veriyor. Ayrıntı ve detay için. Resimsiz fal taleplerini hiç bir bakımcı sevmiyor açıkcası.

Anladım tabi ki fotoğrafsız zorluk olabilir. Sağolun cevap için.