Konsantrasyon ve niyet bozukluğu

Mer8

Kayıtlı Üye
Uzun süredir yaşadığım sorunu sizinle paylaşma ihtiyacı hissettim , günlük hayatta enerjimi kontrol edemeyip istemediğim uygulamalar yaptığımı hissediyorum ve ben ve sevdiklerime zarar verdiğimi düşünerek kendimi yıpratıyorum ve bunun önüne geçmeye çalışırken kendimi obsesif bir halde buluyorum zihnimin derinliklerinden ne yapmam ve ne yapmamam gerektiğini emreden bir ses duyuyorum bazen kendimi ben olarak tanıyamıyorum kendimi çok çaresiz hissediyor ve bunu kimlere anlatsam saçmaladığımı düşünüyorlar hatta psikiyatriye gidip ilaç bile kullanıyorum ama etkisi nafile kendi vücut enerjimi kendime ve başkalarına zarar vermeye kullanıyor gibi hissediyor sonra tamtersini düşünmeye zihnimi zorluyorum sizin görüşleriniz benim için çok değerli bana yardımcı olursanız gerçekten minettar kalacağım sevgi ve ışıkla.. :)

Zelcemex

Kayıtlı Üye
Belirli süre belirleyin islam dini olarak söylüyorum, 40 gün bu süre zarfinda düzenli olarak belirli okumalar yapın.Nas,felak ve ayet-el kursi düzenli olarak sirkel ile duş almaya özen gösterin içinizde ses veya vesveselere dikkate almayın ayrıca boyutsal olarak gelebilecek tehlikelere karşı açık kapı bırakmamaya özen gösterin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu kadarlık bir anlatım tam olarak yeterli değil. yaşınızı da belirterek daha çok anlatabilir bilir misiniz. yaptığınız uygulama nedir. kendimi ben olarak tanımıyorum kısmını biraz daha açar mısınız

Mer8

Kayıtlı Üye
bu kadarlık bir anlatım tam olarak yeterli değil. yaşınızı da belirterek daha çok anlatabilir bilir misiniz. yaptığınız uygulama nedir. kendimi ben olarak tanımıyorum kısmını biraz daha açar mısınız
evet kusuruma bakmayın 18 yaşındayım tam olarak 2 senedir böyle aklımdan geçen herşeyin gerçekleşeceğine niyet ediyorum ve zihnimden gelen sesler içimdeki enerjiyi bu yöne sürüklüyor ve gerçekleşeceğinden endişe edip kendimi hırpalıyorum uygulamadan kasıtım bu , ben müslüman değilim ama ben bunun ile ilgili olacağını sanmıyoru çevremdekiler benim bu yüzden bunları yaşadığımı söylüyor bir kaç psikiyatrist gezdim okb dediler evet bu hastalıktan müzdaripim ama zihnimden seslerin gelmesi ve ben , sevdiklerim hakkında kötü şeyler düşündürtmesi bana daha derin bir korku hissetmeme yol açıyor bir tarafım durdururken bir tarafım bir nevi benim düşmanım oluyor sizin bilgeliğinize ve forumdaki yardımsever arkadaşlara güveniyorum önceleri parapsikoloji ile alakadardım araştırırdım ama uygulama yapmazdım bu durumdan dolayı tüm işlerim kaldı hiç bir iş yapamaz hale geldim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
okb izin ilaç size yeterli cevabı vermiyor ise aileniz ile konuşun ve hipnoz, n.l.p, regrasyon gibi zihin terapilerini deneyin

asterix

Kayıtlı Üye
Obssesif kompulsif bozukluk önemli ve ağır bir rahatsızlıktır,bir iki kez psikiatriste gitmekle geçmez uzun ve zorlu tedavi gerekebilir,takıntı ve zorlanımların geçmişte bir kaynağı olması gerekir,hipnoz bencede yararlı olabilir çocukluk yaşamında bir şey çıkmazsa önceki yaşamlar araştırılmalıdır.psikiatrist bu konuda antidepresan verir genelde.

Mer8

Kayıtlı Üye
Görüşleriniz için çok teşekkürler gerçekten galiba biraz desteğe ihtiyacım var :D