Kız arkadaş (sevgili) edinmemek enerji kaybına yol açar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogus23

Kayıtlı Üye
Biraz kısa yazacağım

onu çok sevdim 1,5 sene peşinden koştum aynı işyerinde çalışıyorduk ondan dolayı işi bıraktım ve beni biraz yıprattı hem maddi hem manevi şöyle düşünürdüm hep;
ya başkasını severse ya başkasıyla evlenirse ondan başka güzel bulamam dedim işim gücümü kaybettim şimdilik

diğeri ise;
oda aynı şekilde red etti olmaz dedi onuda halen seviyorum ama HİÇ OLMAZ dedi şimdide buna diyorum ya başkasını severse ya başkasıyla evlenirse başkasıyla çıkarsa YA ONDAN DAHA GÜZELİNİ BULAMAZSAM diyorum onu düşünerek yoluma bakamıyorum önüme bakamıyorum bir işe giremiyorum konsantrasyonum bile sıfır hiç biry yapamıyorum moralım hep sıfır hiç yok lütfen yardım edin?

bu ikisi ise üniye hazırlanıyor eğer kazanıp benim yaşantı olarak üstüme çıkabilirler diyorum buda psikolojimi bozuyor bu sefer kalbim makama gidiyor...

ve bunlarad bende manevi enerji kaybına yol açtı ne yapmam lazım yardı ederseniz sevinirim Allah razı olsun.

(Evet flört haram kimse ile çıkmadım ama sevdim mi ise tam seviyorumkimse ile gönül eğlendirmek istemiyorum)

yaşım 20-23

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Biraz kısa yazacağım

onu çok sevdim 1,5 sene peşinden koştum aynı işyerinde çalışıyorduk ondan dolayı işi bıraktım ve beni biraz yıprattı hem maddi hem manevi şöyle düşünürdüm hep;
ya başkasını severse ya başkasıyla evlenirse ondan başka güzel bulamam dedim işim gücümü kaybettim şimdilik

diğeri ise;
oda aynı şekilde red etti olmaz dedi onuda halen seviyorum ama HİÇ OLMAZ dedi şimdide buna diyorum ya başkasını severse ya başkasıyla evlenirse başkasıyla çıkarsa YA ONDAN DAHA GÜZELİNİ BULAMAZSAM diyorum onu düşünerek yoluma bakamıyorum önüme bakamıyorum bir işe giremiyorum konsantrasyonum bile sıfır hiç biry yapamıyorum moralım hep sıfır hiç yok lütfen yardım edin?

bu ikisi ise üniye hazırlanıyor eğer kazanıp benim yaşantı olarak üstüme çıkabilirler diyorum buda psikolojimi bozuyor bu sefer kalbim makama gidiyor...

ve bunlarad bende manevi enerji kaybına yol açtı ne yapmam lazım yardı ederseniz sevinirim Allah razı olsun.

(Evet flört haram kimse ile çıkmadım ama sevdim mi ise tam seviyorumkimse ile gönül eğlendirmek istemiyorum)

yaşım 20-23

Ilk olarak zaten bütün enerjini bu iki kişiye harcamissin,İkinci olarak herhangi birşeyin eksikliğini hissetmek zaten enerji düşürür ,

Ra.

Banlı Kullanıcı
Yaşın 20 mi 23 mü? Bir de şöyle düşün oluyosa bir hayır olmuyorsa bin hayır ara ki herşey Allahtan. Boş zamanlarında ilgini çekebilecek aktiviteler yapabilirsn hobi edinebilirsin. Bol bol kitap okumanı, film izlemeni tavsiye ederim. Ben yalnız kaldığımda daha mutluyum sen bir önceki paylaşımında çevren azalıyor diye şikayet etmişsin. Bir ablan say beni sana tavsiyem için kimse değişmemelisin,seni değiştirip sevenin sevgisi geçicidir sen olduğun için seven insanlar da muhakkak karşına çıkacaktır. Kötü hissetmeyi seçersen kötü hissedersin zaten. Huzur seninle olsun.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Yunus emre nin bir dizesi var "ne varlığa sevinirim ne yokluğa erinirim" diye. eğer yok diye kendine yoksunluk baskısı yapıyorsan yapma. Unutma ki duvarı nem yiğidi gam öldürür....

albus

Kayıtlı Üye
Sevgilinizin -bütün cinsiyetlerde- olması, kesinlikle sizi yorar :D İlginç bir soru. Gidin biraz kitap okuyun. Flörtleşmek çok eğlenceli. Burası dinle alakalı bir platform değil günah mı değil mi biz karar veremeyiz. Ama el ele tutuşmak, saatlerce öpüşüp sevişmek, dudaklarınız beraberken gülmek ve sizi heyecanlandırması yanlış bir şey mi? Hayatta bir sürü kötü olay var, eminim bir sürü dertlenmeniz gereken durum vardır. Seversem çok severim çok demode. Yeşilçam filminde yaşamıyoruz. Çok küçük şeyler çok mutlu edebiliyor insanı.
20’li yaşlardaki birisinin sevgilisi olmayacak da kimin olacak? Milattan önce bile insanlar bu kadar stres yapmıyorlardır. Sevgi kutsaldır. Birbirini seven iki kişi neden birbirlerine zarar veriyor sayılır?
Eğer belli bir makamınız yoksa, güzel kızların zaten çoğu yüzünüze bakmaz. Baksa da kısa sürelidir, sonu sizin için dramla biter. Ezik falan olarak nitelerler sizi fakir kız zengin oğlan draması eskilerde kaldı. Üniversite okumadıysanız sıfırdan başlayıp doğru düzgün bir yerden mezun olup kendi hayatınıza odaklanın bence. Çünkü seviye olarak kendinizden üstün biri ile beraber olmak sizi her zaman kötü hissettirecektir uzun vadede.
Bırakın onlar üzülsün sizi kaybettiklerine, kendinize değer verin. Onlarda kim oluyormuş?
Relax lütfen.

dogus23

Kayıtlı Üye
Dediklerinin çoğuna katılıyorum tabi burası helal veya haram diye soeulacak platform değil benim dediğim seni sevmeyen kişi varsa bu seni yıpratıyor napim çok sevdim insam sevşmce böyle oluyor kendimi toplamam lazım

Kesinlikle abla böyleyim ve dediğin şeyi hayatımda yaşıyorum şöyle yaptım bi değişöeye çalıştım baktım yalancılar yağcılar kim varsa geldi ama dedim hata yapıyorum düzelmeye başladım ne arayan ne soran oldu hukuk mühendislik olmazsa polislik istiyorum ama kazanırsam yaş 23 olacak bu seferde yahu ilerde evlilik aile diyorum ben bu evliliğe çok takıyorum bunun nedeni ise sevdiğim kişi ile evlenmiyeceğim, veya 28 yaşında evlensen veya sevsen bile 20-23 yaşındaki sevgi olmayacak diye kuruntulara kapılıyorum bilmiyorum yıpratıyor beni. Kimse ile çıkmadım bile...

albus

Kayıtlı Üye
Bu bir kez daha yaşanmıştı. İki yıl önce falandı galiba.
Polislik falan düşünmeye nerden başladın? Son yıllarda hiç bir halt olamayan insanların polis olduğunu görünce mi karar verdin ya da? 3-4 bin lira maaş alırım, rahat -kolay iş diye mi? Aile ve arkadaş çevrende mantıklı görüyorlardır belkide.
Ne olmak istiyorsan onu ol. Kendi kafanı kullan başkalarınınkini değil. Ve kendine de bir sevgili yap. Bu mızmızlanmazlar hep ondan.

albus

Kayıtlı Üye
Eğer gerçekten polis olmak istiyorsan orası başka tabi. Hayalini kuruyorsan o işin, işinin hakkını vereceğini düşünüyorsan.. Kendini bir kalıba koyma. Diyeceklerim bu kadar. Ve sorununun bu siteyle hiç bir alakası yok bu arada.

Ori

Kayıtlı Üye
Yanına yakışan birini istiyorsun ve bunun peşinden koşuyorsun. Hiç düşündün mü bundan sonrasını? Ondan güzelini bir daha bulamazsam diyorsun ama yarın o güzel dediğin ne olacak bilmiyorsun. Sevmek diyorsun ama ileride ondan kolayca vazgeçebileceğini düşünmüyorsun. Kısacası hep diyorsun ama üstünde biriken kir yüzünden suyun derinliği görmüyorsun. Kusura bakma ama bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayayım çünkü gerçekten derdini küçümsemek istemiyorum. Kendini toplaman için arkadaşlar cevaplamış zaten. Kolay gelsin.

Lua

Kayıtlı Üye
Enerjini sen düşürüyorsun hiç başkasına suç bulma.
İnsan sevilmek için sevmez. Sahip olmak için de sevmez.
İstediği oyuncağı almadıklarında ağlayan çocukla bir farkımız olsun ama değil mi

dogus23

Kayıtlı Üye
Hiç bir halt olma ile alakası yok ayrıca pata için yapılacak meslekte değil rahat bşr meslekte değil ha bu polislik falanda komiser falan istiyorum düz memur değil hanı burda soru soruyorum katı bir şekilde cevao veriyorsunuz iki sene önce nasul yaşanmış onu anlamadım? Ablayıda size demedim

Sağolun cevaplarınız için

asterix

Kayıtlı Üye
İster sev ister sevme birlikte ol yada olamama her halikürda enerji kaybına uğrarsın aklından çıkarmadıkça.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...