Büyü Bozmak için mezara muska atmam istendi zararı olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Merhabalar,
Yakın zamanda ziyaret ettiğimiz bir hoca sende kısmet bağlama büyüsü var dedi. Suya bakıp bir muska yazıp mezarın ölüye temas eden kısmına atmamı söyledi. Hoca ya neden böyle bir şeye gerek olduğunu soramadım muhtemelen bana yapılan da ölü toprağı kullanarak bayılan büyülerden.
Böyle bir musskayı mezara koyarsam beklenmedik bir zarar vs görür müyüm? Konu hakkında daha bilgili kimse varsa lütfen bir cevap yazın...

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
mezarın ölüye temas eden noktası mı derken nasıl bir şeyden bahsediyorsunuz mezar mı kazmanızı istedi ölüye kadar yoksa sadece herhangi bir mezarın toprağına muskayımı gömmeni istedi anlaşılır değil o kısmınız. Konu hakkında bilgim yok mezarın olduğu büyülerle ilgili uğraşmış kişiler belki yaşadıklarını anlatabilir. Mezar sadece bekçiler tarafından korunur ölüden insana zarar gelebileceğini sanmıyorum. varlıkla yardımıyla yapan bir kişiyse varlığı hem size hem ona zarar verebilir bu açıdan kendinizi koruma altına almaya bakın. varlıklar bu dünya da mezarda da takılabilir. o an bir varlık sizi tesadüfen rahatsızda edebilir bilemeyiz bilmediğimiz bir konu olduğu için. o değil de kendisi niye yapmıyor bunu da size yaptırıyor. hiçbir şey olmasa bile psikolojik korkudan kalpten de gidebilirsiniz :D çünkü mezarlık bu. kimse uzun süre orda bulunmak bile istemezken o ortamda bunu yapmanızı istiyor :p Yasin, ayetel kürsi gibi ne kdr dua süre ne varsa okuyup yanınıza da birini alıp yapın yapcaksanız bile. aman kendinizi ve yanındakine korumadan hiçbir şey yapmayın.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Merhaba,
Söz konusu hocam yaş olarak 75 in üzerinde ilmine ve varlıklardan aldığı kudrete o kadar güvenen ve kapısında kuyruklar olan bir zat. Sudan baktığı sırada ürperdi, kısmetin bağlanmış bu da senin uykunu namazını abdestini etkileyip hiç bir şeyden keyif alamamanı sağlamış dedi. Hayatımla ilgili bir çok şeyi bildi. Bu arada gelenlerden arada başka hocaya gitmiş olanları sen başkasına da gitmişsin üstünde başkalarının muskası var deyip azarladığı da oluyor.

Büyüyü yapanın mahvolmasını mı istersin dedi bende sadece tekrar tekrar büyü yaptırmaktan soğusun yeni yöntemler arayıp başıma iş açamayacak halde olsun ben kendi keyfimi mutluluğumu istiyorum dedim. Kurşunkalemle bir kağıda şifreler yazı muska şeklinde katlayıp, peçeteye sardı bana euzu besmele çektirip muskayı verdi ve bunu Ayetel kürsi okuyarak "BİR ERKEK ÖLÜNÜN MEZARINA KOY " veya göm dedi belkide geçmiş gün... Hallettikten sonra arkana bir an bile dönüp bakmadan mezarlıktan çık dedi. Ben onun üzerine hocam "bilmeziye şirke falan girmeyelim daha beter şerli varlıkların hedefi olmayalım dedim" " günahı bana ait dedi. Bende onun üzerine mezar mermerinin içinde ki toprak olur mu yoksa daha aşağıda ölünün toprağına mı değmesi gerekir muskanın dedim. (tabii büyülerin semboller üzerinden çalıştığını daha önce netten okumuş olduğum için bu soruyu sordum) Ölünün olduğu kısım dedi zira mermer mezar taşının içindeki toprak tam olarak ölü toprağı tanımına girmiyor , üstelik mezarlarda altta mermerin altında tahta veya ince uzun karataşlar dizili.

Bir de böyle bir zata bundan ziyade bir soru sormakta ilmini sınıyorum , güvenmiyormuşum gibi algılanaçağı için daha ötesini soramadım. Hocaya gelen kitlede pek bilgili sorgulayan tipler değil de hocanın her ağzından çıkana teslim olan türden. Kişisel tahminim esas bana yapılan büyü teknik olarak sanırım ölü toprağıyla yapılan büyülerden olduğu için bu yöntem tercih edildi bir nevi "çivi çiviyi söker" misali veya belki de karşı tarafı kendi silahıyla vuran bir teknik söz konusu. Bir de hocanın rahman varlıklarla çalıştığını düşünüyorum cuma günleri asla bakım vs yapmıyor. Hocanın verdiği muskada bir kötülük olsaydı belki muskanın yanı sıra kaşık resim vs gibi başka sembolik şeyleri de mezara atmamı isterdi diye düşünüyorum, belki maksat ölü toprağıyla bana büyü yaptıranın çekemezliğini söndürmektir...

Mezarlıkta tarife uygun ölüyü bulup sonra o muskayı mezara indirmek zaten öyle kolay bir şey değil, bana göre birşey de değil ben de şaşırdım ne yapacağımı. endişeleriniz için teşekkürler bende dediklerinizin farkındayım.

Ra.

Banlı Kullanıcı
Büyü bozmak başka bir büyü ile yapılan ilk büyüyü iptal etme şeklinde oluyor diye okumuştum forumda yada aklımda bu şekilde kalmış. Bu mantıkla siz büyü bozmak için başka bir büyü yapmakta yada yaptırılmaktasınız diye düşünüyorum. Konuya benden daha fazla vakıf olan arkadaşlar tarafından aydınlatılırsınız umarım. Şifa diliyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyü bozmak için aşırı yanlış bir yöntem.

Eğer büyü varsa türü nedir
hangi sistem ile yapılmış
varlık kullanılmış
gibi bilgilere göre işlem yapılır.
Muska, tılsım vefk gibi işlemlerle büyü bozulmaz. Başla bir büyü daha yapılmış olur
ölü enerjisine sahip bir tılsım kullanılacaksa ve iyi amaç ile kullanılacaksa bile büyü bozmak ile mezarlık çalışmaların uzaktan yakından ilgisi yoktur
bu türlü bir hayatı yapan kişi ya tamamen uyduruyordur ya da kitap hocasıdır yani kendine ait olmayan başka bir kişinin kitabını almış orda yazanı uyguluyordur
majisyenler kitaplarını yazarken başkası okuma ihtimaline karşı farklı diller kullanır çevirileri yanlış yapılır bu yüzden ya da bir yerde yazdığı bilgi aslında başka sayfaya aitdir kendisi yazdığı için ben neye ait olduğunu bilir
türkiye ocak kültüründen sahip olduğu için dedesinden babasından kalan kitaplarla birşeyler yapmaya çalışan kişiler var ama eğitimsiz ve doğal yetenekten mahrum olduğu için de elindeki kitabın sırrını çözmeyi bilmiyor

ya da sakal uzatıp yaşın verdiği bir saygı unsurunu kullanarak sürümden kazanıyor

ya Da gerçekten iyi niyete sahip ama iyi şeyler yapmak istiyor ama yetenek ve bilgi Yok

sonuç işde böyle bir şey oluyor

en kötüsü bilerek ya da bilmeyerek ciddi zararlar verebilecek şeyler yapmaları

net ve kesin bu şekil de bir kişide olumsuz bir büyü var ise bozulmaz tam tersi yeni bir büyü daha eklenmiş olur

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Büyü bozmak için aşırı yanlış bir yöntem.

Eğer büyü varsa türü nedir
hangi sistem ile yapılmış
varlık kullanılmış
gibi bilgilere göre işlem yapılır.
Muska, tılsım vefk gibi işlemlerle büyü bozulmaz. Başla bir büyü daha yapılmış olur
ölü enerjisine sahip bir tılsım kullanılacaksa ve iyi amaç ile kullanılacaksa bile büyü bozmak ile mezarlık çalışmaların uzaktan yakından ilgisi yoktur
bu türlü bir hayatı yapan kişi ya tamamen uyduruyordur ya da kitap hocasıdır yani kendine ait olmayan başka bir kişinin kitabını almış orda yazanı uyguluyordur
majisyenler kitaplarını yazarken başkası okuma ihtimaline karşı farklı diller kullanır çevirileri yanlış yapılır bu yüzden ya da bir yerde yazdığı bilgi aslında başka sayfaya aitdir kendisi yazdığı için ben neye ait olduğunu bilir
türkiye ocak kültüründen sahip olduğu için dedesinden babasından kalan kitaplarla birşeyler yapmaya çalışan kişiler var ama eğitimsiz ve doğal yetenekten mahrum olduğu için de elindeki kitabın sırrını çözmeyi bilmiyor

ya da sakal uzatıp yaşın verdiği bir saygı unsurunu kullanarak sürümden kazanıyor

ya Da gerçekten iyi niyete sahip ama iyi şeyler yapmak istiyor ama yetenek ve bilgi Yok

sonuç işde böyle bir şey oluyor

en kötüsü bilerek ya da bilmeyerek ciddi zararlar verebilecek şeyler yapmaları

net ve kesin bu şekil de bir kişide olumsuz bir büyü var ise bozulmaz tam tersi yeni bir büyü daha eklenmiş olur

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Beni bu mezarlık meselesi hem ürpertiyor hem zorluyor hem de sevdiğim şeyler değil. bilginiz biraz daha beni aydınlattı. adamın falcılığına diyecek yok, geçmişi iyi bildi iyi haber aldı. kapısı iyi kalabalık ama gelen kitle bu hocanın ağzından çıkana körlemeye inan insanlar, çoğuda en son 6-7 ay önce geldim işim çözüldü şimdi başka bir sorundan buradayım vs diyenler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...