Tarot bakmak istiyorum yardim

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Merhabalar, tarot kartı bakmak istiyorum.Aklıma 2 kart takıldı birisi katina destesi diğeri ise peri tarotu bana bu konuda yardım edebilecek olan birisi var mı acaba?

Anosia

Kayıtlı Üye
Merhaba, tarota yeni başlıyorsanız klasik Rider Waite destesini öneririm. Peri tarotu da Deste de (ki kendisi tarota ait değildir, ayrı bir türdür) biraz tecrübe ister.

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Hislerime çok güvenirim, meleklerinizden hergün kartları var abimin açıyorum doğruyu gösteriyor mu bilmiyorum emin değilim 1 ay önce açtığımda ve dün açtığımda aynı anlamlı ve 1-2 tanesi aynı olan kartları gösterdi bana ama sevemedim kartı bana ait değil diye düşünüyorum, dün gece rüyamda katina kartlarına bakıyordum. Ama bulabilir miyim emin değilim

Silverfş

Kayıtlı Üye
Deste yada Tarot kendi sahibini seçer . Peri tarotu yorumlaması en zor bakım türlerinden birisidir bir kartın aynı bakımda etkilediği 8 kart olabilir . Profesyonel olmadan kesinlikle boşa çaba sarfedeceğin bir bakım türü olur . Zaten almak için gittiğinde seni isteyen tarot yada deste seni çekecektir .

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Deste yada Tarot kendi sahibini seçer . Peri tarotu yorumlaması en zor bakım türlerinden birisidir bir kartın aynı bakımda etkilediği 8 kart olabilir . Profesyonel olmadan kesinlikle boşa çaba sarfedeceğin bir bakım türü olur . Zaten almak için gittiğinde seni isteyen tarot yada deste seni çekecektir .
Gittim direkt aldım kullanılmıştı ama eksik yoktu geri değiştirmeyede götürmedim başıma biraz olaylar geldi, atlattım 2 kişiye baktım şuana kadar 2 kişininde en ince ayrıntılarına kadar bildim içsesimi dinledim direkt söyledim fakat baktığım kişiler için kartları ben karıştırdım 2 sindede aynı kağıtlar geldi illa kağıdı fal baktıran kişi mi karoştırmalı?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bu serüvene ilk kahve ile başladım. Sonradan bu işte ilerleyince ve fincandan uzaklaşınca enerjisel olarak fazla doldum. Bir şekilde bu enerjiyi yönlendirmem gerekti. O yüzden kişilerin avuç içi ile bağ kurup zihinsel karmaşa ve enerjisrl yorgunluklarına indim. Lâkin bu yöntemde iyi bir süzgeç olmak gerek çünkü kişinin negatifini büyük oranda alıyorsunuz. Ortalama 30dk içinde bu negatifliğii süzüp her 2 bedenden de atabiliyorum. Daha sonra alenen iskambil destesi açıp sezgisel yorumlamaya girdim. Baktım ki kullanılan kartların çarpık enerjisi bakım yapmayı zorlaştırıyor. Başka yollar ararken tarot gözüme ilişti. Aldığım ilk günlerde çat pat açılım yaptım baktım ki doğru yönlendirmeler var kartta lâkin enerjim bitmiyordu. Hemen bunun üstüne başka arayışlara girdim. Peri Tarotu, Müneccim Kartı, Melek Kartı, Katinanın Destesi, Enerji ve Kehanet Destesi önüme çıktı. Her desteyi keşfettiğim hepsine ayrı bir ilgi besledim ve dayanayıp aldım. Sadece Katinanın Destesi piyasada yok. Basılmıyor, elde etmek imkansız.

Demem o ki bu işler zamanla gelişen ve büyüyen birşey. Enerjiniz fazlalaştıkça ve ustalaştıkça Ruhunuz bir sonra ki evre ile duru gözünüze yükleme yapıyor. İlerledikçe açılıyorsunuz.

Ben 13lü yaşlarımda başladım bu işlere şuan 22yim. Ancak unutulmaması gereken nokta şu ister kahve ister tarot istersen aura istediğin yöntemle bakıma gir. Sadece senin bildiğin ve hissettiklerin doğru. Sana burda 300 kişi tarotu anlatırz. Ancak hepimizin açılımı ve kart yorumu ap ayrı olur. İç sesine ve enerjine inanmayı asla bırakma.

Sapsal

Kayıtlı Üye
Merhaba yaklasik 2 senedir klasik tarot kartlarina sahibim.
Tarot fali acmayi çok istiyorumama nasil acacagimi bilmiyorum. Kitapcik var hac acilimi gosteriyor ama dogru acilim yapip yapmadigimi bilmiyorum.
Bu konuda bana yardimci olabilir misiniz?
Bir de bi kaç sorum olucak
Kartlari desteye ters duz olarak mi koyuyorsunuz yoksa hepsini duz mu kariyorsunuz?

zeytine

Kayıtlı Üye
Merhaba . Ailemin maddi sıkıntı var . Ailem düğünümde takı takacak para bulabilecek mi diye sordum : düz kılıç dokuzlusu,Kupa yedilisi , kupa ası çıktı . Yorumum ; vicdan azabı çekiyprum onları bu duruma sürüklediğim için ama sonuç olumlu galiba ? Lütfen yardım edinnnnn

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Tarot fali acmayi çok istiyorumama nasil acacagimi bilmiyorum. Kitapcik var hac acilimi gosteriyor ama dogru acilim yapip yapmadigimi bilmiyorum.
Kartlari desteye ters duz olarak mi koyuyorsunuz yoksa hepsini duz mu kariyorsunuz?
Dipnot: ister Kelt aç. İstersende içinden nasıl geliyorsa. 9lu açarsın. 6lı olur. 3lü var. Serbest dalış var. GŞG (geçmiş şuan gelecek) atılımı var. 12lik aylık yorumlama var. 3lü GŞG modeli var. 3GŞG 1kehanet durumu var.
Ben hep serbest dalış yaparım..

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Merhaba . Ailemin maddi sıkıntı var . Ailem düğünümde takı takacak para bulabilecek mi diye sordum : düz kılıç dokuzlusu,Kupa yedilisi , kupa ası çıktı . Yorumum ; vicdan azabı çekiyprum onları bu duruma sürüklediğim için ama sonuç olumlu galiba ? Lütfen yardım edinnnnn
İnsanın kendi kendine tarot açması ve sorusuna kendi cevap vermesine Bi alışamadım gitti.
1} tarotta böyle sorular olmaz.
2} tarota evet|hayır cevaplarının sorusunu soramazsın.
3} kartların ters|düz ilişkisi çok önemli.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Dipnot2: kartları karıştırırken senin ters|düz etmen gerek.