Karabasan değil bu.. ne bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackberry90

Kayıtlı Üye
Biz eşimle bir türbeye gittik. Eşim türbedeki kadının verdiği diyeti yapmak istemedi. Neyse biz oradan eve döndükten bir hafta sonra bana birşeyler olmaya başladı. Daha önceden korktuğum için cinler benimle uğraşırdı. Yatağımı zıplatmak veya başkasının kılığında görünmek gibi. Ama 5senedir hiç bir şeyim yoktu. Kendi kendime Allah izin vermedikçe sana kimse zarar veremez dedim. Ve korkumu yendim. Fakat iki haftadır birşeyler yine yaşıyorum. İlki koridorda yanımda gölge halinde bir kadın silüeti gördüm. 6gün önce sabah 9da yalnız uyurken birşey bacaklarımdan tuttu ve şeffaf formdaydı göğsüme vurmaya başladı ama çok kötü şekilde sanki vurup yarmak içime girmek ister gibi. Sinirlenip nas suresini okudum yavaş yavaş gitti. İki gün öncede rüya ile karışık oldu. Eşim rüyamda lavaboya gidiyordu bende kanepede uzanıyordum sonra şeffaf formu farkettim ve onu elledim tam duvardan geçip gidecekken. Sonra birşey göğsüme baskı yapmaya çalıştı. İki eliyle göğsüme sürekli baskı yaptı kaburgalarımın oynadığını hissettim.çok az nefes alabildim. 10 nefes almam gerekirken 1 almışım gibi.sonra yine sinirlendim ve güçlü hissettim dualarımı okudum bu kez daha da yavaş yavaş üstümden gitti.karabasan önceden gelmişliği var peki bu gelen ne? Bir cinin öfkesi mi? Eşimi kıskanan bir cin mi var beni neden sürekli boğmak istiyor...? Yoksa benden nefret eden bir cin mi?? Ne bu

blackberry90

Kayıtlı Üye
Lütfen aynı şeyi yaşamış yada bu cisim hakkında bilgisi olan varsa cevap versin ??

Cilgingarantici

Kayıtlı Üye
"başkasının kılığında görünmek gibi" kesinlikle aynı şeyleri bizde yaşıyoruz. Eşime sürekli benim kılığımda gidiyorlar ve çözüme dahi ulaştıramadık. Bu konular ilk defa başımıza geldiği için yardım edebilecek kişileri de bulamıyoruz...

blackberry90

Kayıtlı Üye
Çok zor bir durum bir an önce çözüm bulmalısınız. Benim 10-12 yıl önce oluyordu şuan başkasının kılığında kimse gelmiyor fakat korku var hala içimde. Eşinizin ruh halini düşünsenize sizinle konuşuyor ama siz siz misiniz bilemiyor Ona destek olun ve güçlü bir hoca ile bu konuyu çözün derim. Allah şifalar versin

blackberry90

Kayıtlı Üye
Karabasan ne biliyorum inanın bir ara sürekli geliyordu. Yani sadece yük olup felçli gibi hissediyorsunuz. Ama bu bir hafta içinde iki kez gelen cisim şeffaf su gibiydi ve göğsüme vuruyordu kaburgalarım resmen oynuyordu ve nefes alamıyordum. Bir kez daha geldi sürekli göğsüme baskı halindeydi ve enerjimi çekti biliyorum. Bayılacak gibi hissettim, birşey yaşam enerjimi kendisinedir çekiyor gibi lütfen biri biliyorsa cevap versin

enesuynk

Kayıtlı Üye
Yazınızın başında geçen türbe kimin türbesidir. Oradaki kadın kim ve diyetten kastınız nedir acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...