Uyumasın Sizi Düşünsün

CıZGı

Kayıtlı Üye
Çok Büyük ve Etkili Celb ve Teshir Uyumasın sizi düşünsün

Bu matlubunun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir. Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister. Okunacak esmalar:

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

Kaynak : G.i. Kitabı

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben bu yazıda esma göremiyorum. bilmemne kızı bilmemnenin bilmemne oğlu bilmemneye en kısa zamanda muhabbeti için yapılan bir dua ve atamalar görüyorum. Kaynak tamam ama konu başlığı yanlış açılmış sanırım ya da esmaların yazılımı eksik olmuş. Mümkünse tamamlamanı ya da konu başlığını kontrol etmeni rica ediyorum.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
evet esma yok ayrıca içinde kullanılan bazı isimler var atamalar dediğimiz

CıZGı

Kayıtlı Üye
tamamı bu yha kaynakta ne diosa harfi harfine yasdım walla başlıkta böleydi :) ama siz daha ii bilirsiniz yane

jeand'arc

Kayıtlı Üye
peki bu fülanete binti fülanete yerlerine ne yazıcaz yani yanlış yapmayalım.Bi açıklama yaparsanız çok sevinirim.Tşkkrler şimdiden...;)

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
peki bu fülanete binti fülanete yerlerine ne yazıcaz yani yanlış yapmayalım.Bi açıklama yaparsanız çok sevinirim.Tşkkrler şimdiden...;)

mesela kimi bağlamak istiyorsun ayşe kızı fatma :fatma binti ayşe diyeceksin yok erkeği bağlayacaksan ayşe oğlu mehmet için mehmet bin ayşe diyeceksin ;)

yaren81

Kayıtlı Üye
yemesin içmesin uyumasın beni düşünsün..deneyemem ama söz verdim.inşallah deneyenler cok cabuk karsılığını alırlar..

jeand'arc

Kayıtlı Üye
teşekkürler aysari,bide şunu merak ediyorum fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete mesela burda bide filan ibni fülanete yazıo biz burda iki kez tekrarlicaz mı? yani mesela mehmet bin ayşe fi muhabbeti mehmet bin ayşe mi dicez.. galiba çok sordum ama napim merak iştee;) tşkkr...

hakan 54

Kayıtlı Üye
kaedeşim bu guzel bir çalışma ama bunu okumadan önce ısraf yapmalısın yanı bulundugun mekanın sakinlerini göndermeli okuman bitince dagatmalı ve gönderdigin cinnileri yerlerine davet etmelisin ve dikkat et bunlar tehlikeli varlıklardır ayrıca onu sana döndurmezler sadece onun uykusunu kacırır huzursuz ederler okadar yani sana dönmesini bekleme sana döndurmeleri için ayrı bir davet yapıp onları görevlendirmelisin hadi kolay gelsin

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
[FONT=times new roman, times, serif]bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete

mesela bi akdi nevmi ayşe binti fatma fi mehabbeti ahmet ibni hatice

yani fatma kızı ayşeyi hatice oğlu ahmete bağlıyorsunuz. "akit " :)
[/FONT]

lorenya

Banlı Kullanıcı
kaedeşim bu guzel bir çalışma ama bunu okumadan önce ısraf yapmalısın yanı bulundugun mekanın sakinlerini göndermeli okuman bitince dagatmalı ve gönderdigin cinnileri yerlerine davet etmelisin ve dikkat et bunlar tehlikeli varlıklardır ayrıca onu sana döndurmezler sadece onun uykusunu kacırır huzursuz ederler okadar yani sana dönmesini bekleme sana döndurmeleri için ayrı bir davet yapıp onları görevlendirmelisin hadi kolay gelsin

bu vatandaş doğru mu söylüyor??bilenler bizleri aydınlatabilir mi acaba?şimdiden teşekkürler...

sonbahar

Kayıtlı Üye
ilk önce bağlamak istediğinin anne adı ve onun adı baglanmasını istediğin anne adı ve adımı olacak

neill

Kayıtlı Üye
dalga geçmiyorum ciddi bir soru, bu konu ile ilgili bir bilgim yok ondan soruyorum, burda geçen isimler cin isimleri mi? eğer cinler davet ediliyorsa bu konularla alakası olmayan yani benim gibi olan arkadaşların yapmaması lazım dimi?

xesim

Kayıtlı Üye
bence tehlikeli bişi:):p gizli ilimler kitabını köye gittiğimde bi evde tesadüf bulmuştum.korkmuştum.bu duayıda hatırlıyorum gibi gibi..varlık istemeyen yapmasın bence çünkü o kitap büyü kitabıydı....

ama havas bölümünde bu büyümü diye sorulmazmı?ben az daha soracaktım:=)

Jackalll

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende bu gibi dualardan yüzlerce var. Sitede yeni olduğum için adapte olmaya çalışıyorum. İlk başta esma karşı tarafı ruhi bunalıma sokar ve uyuyamaz hale getirir. Okuyana karşı ( Okutana değil) elinde olamayan şiddetli bir sevgi duyar. onu görmek ve ona kavuşmak ister. Son olarakta soyleyeceğim şudur: Oğul ve kız kelimeleri arapça kökenli olduğu için ve niyet belli olduğu için oğlu ve kızı kelimeleri kullanılabilir.
Örnek:
Ya Şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa yatalmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi Hatice kızı Selma fi mehabbeti Ayşe oğlu Hakan haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah.
Saygı ve sevgilerimle.

Ayrıca bende bu esma ile ilgili bilmediğimden bişey soramak istiyordum bilenlere. Toplam 7 gün deniliyordu. Ben bu esmayı 2 gece okudum ve ara vermiştim. Tekrar başlaığımızda kaldımız yerdenmi yoksa en baştanmı başlayıp 7 güne tamamlamalıyız?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ayrıca bende bu esma ile ilgili bilmediğimden bişey soramak istiyordum bilenlere. Toplam 7 gün deniliyordu. Ben bu esmayı 2 gece okudum ve ara vermiştim. Tekrar başlaığımızda kaldımız yerdenmi yoksa en baştanmı başlayıp 7 güne tamamlamalıyız?

Baştan başlayacaksın ve başladığın hiç bir işi yarım bırakmayacaksın...