Celbi ve Teshir Denenmiştir.

CıZGı

Kayıtlı Üye
biraz tuz üzerine 51 kere yasin-i şerifin 78 we 79 ncu ayeti kerimelerini okuyup nefes ettikten sonra kişinin niyetine gece yarısı ateşe atar we yakarsın kişi seni fewkalade sever her arzuna boyun eğer
Okunacak ayeti kerime : Ve darabe lena meselen ve nesiye halkahu kale men yuhyil ızame ve hiye ramim.Kul yuhyihellezi enşe-eha evvele merratin ve hüvve bikulli halkin aliim
Ayeti kerimeleridir bu amiliyye gerekirse 7 gece tekrarlanır.

Kaynak: G.i.Kitabı

CıZGı

Kayıtlı Üye
arkadaşım sen çok karıştırmışsın üst üste yapmışsın herşeyi çok aceleci dawranıyosun ondandır sırasıyla yapmıyorsun 21 gün beklemiyorsun hemen olsun istiyosun ben denedim we çok arkadaşım denedi oldu ama sana baktığımda çok karıştırdığını gördüm büyüleri :)

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ewet deniz arzu bende denedim ama malesef hiç olmadı:(

hakan 54

Kayıtlı Üye
arkadaşım sen çok karıştırmışsın üst üste yapmışsın herşeyi çok aceleci dawranıyosun ondandır sırasıyla yapmıyorsun 21 gün beklemiyorsun hemen olsun istiyosun ben denedim we çok arkadaşım denedi oldu ama sana baktığımda çok karıştırdığını gördüm büyüleri :)
baktım yazmışsınız neye baktınız hoca veya medyummusunuz siz acaba ayrıca bende baktım yalan söyluyorsun nedenmi evet o ayetlerle öyle bir okuma tuza yapılıyor ama onu sen degil de agzı dualı bir mubaregin yapması gereklidir dikkat et orda sadece ayet var sevecek olanın ismi zikredilmiyor kardeş anladın ben yutmadım yani

CıZGı

Kayıtlı Üye
:D:D kardeş yanlış anladın galiba deniz arzu nickli kişi tamamen arkadaşım oluo espiri olsun die yazdım ayrıca hoca weya medyum değilim sadece kitapta yazanları aktarıyorum ve gerçekleşenleri yazıorum yanlış anlaşılma için özür dilerim tekrardan :(

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
şşşşt bir yanlış anlaşılma olmuş bitmiş anladık...şimdi büyüyü deneyip sonuç alan arkadaşlar bize yazsın bakalım

heisse

Banlı Kullanıcı
bu büüyümü? ayetlerle büyü oluyormu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
pardon ama şaka yapmışyorsunuz değilmi havas islami büyü türüdür. okadar yaygın bir konuki türkiyede yaşayan herkez bilir teorik bilgisi zayıf olsa bile duların büyüde kullanıldığını bilir.

hakan 54

Kayıtlı Üye
biraz tuz üzerine 51 kere yasin-i şerifin 78 we 79 ncu ayeti kerimelerini okuyup nefes ettikten sonra kişinin niyetine gece yarısı ateşe atar we yakarsın kişi seni fewkalade sever her arzuna boyun eğer
Okunacak ayeti kerime : Ve darabe lena meselen ve nesiye halkahu kale men yuhyil ızame ve hiye ramim.Kul yuhyihellezi enşe-eha evvele merratin ve hüvve bikulli halkin aliim
Ayeti kerimeleridir bu amiliyye gerekirse 7 gece tekrarlanır.

Kaynak: G.i.Kitabı
yapmayın arkadaşlar Allah aşkına ya bas bas bagarıyorum burada olmaz olmaz olmaz tamam sitemiz guzel urum beyde yanı admın diyonuz oda bilgili syılır ama her önunuze gelen okumayı yaparsanız işiniz dahada kötuye gider sizinde durumunuz kötuleşir kısmetiniz rızkınız daralır saglık ve uykunuz bozulur okadar kolaymı ya ben 15 yılımı verdim bu ilime yaptınız her okumayla bir görevli gelir onu nasıl gönderecen gönderemicen oda tabi kızacak o an farketmicen ama dahada kötuye gidecen işte şunu şunu oku filan filan yansın de diye yazıyorsunuz insanlarda okuyup yapıyorlar bakalım o hadım gidip yapacakmı bu baklalarla onların ne alakası olabilir ya evet ayet mukemmel ama o ayetin huddamının adı nerde onuda yazınki tamam diyeyim insanlar bunları yaptıkca bunalıma girer bence yapmayın ciddi bir yardım alın benide tehtit etmeyin gecen siteden biri urumun arkadaşı beni tehtit etdi ben profesyonelim ha kimseye papuç bırakmam öyle buyucu cinci tınlamam yani işte emesenim arkadaşlar ya ciddi yardım alın yada yapmayın sonuç dahada husran olur benden uyarması hani denenmiştir diyorlarya bi görsem kim denemiş bakalım dogru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış ama hadi hayırlısı saygı ve selamlarımla

PUNKY

Kayıtlı Üye
yapmayın arkadaşlar Allah aşkına ya bas bas bagarıyorum burada olmaz olmaz olmaz tamam sitemiz guzel urum beyde yanı admın diyonuz oda bilgili syılır ama her önunuze gelen okumayı yaparsanız işiniz dahada kötuye gider sizinde durumunuz kötuleşir kısmetiniz rızkınız daralır saglık ve uykunuz bozulur okadar kolaymı ya ben 15 yılımı verdim bu ilime yaptınız her okumayla bir görevli gelir onu nasıl gönderecen gönderemicen oda tabi kızacak o an farketmicen ama dahada kötuye gidecen işte şunu şunu oku filan filan yansın de diye yazıyorsunuz insanlarda okuyup yapıyorlar bakalım o hadım gidip yapacakmı bu baklalarla onların ne alakası olabilir ya evet ayet mukemmel ama o ayetin huddamının adı nerde onuda yazınki tamam diyeyim insanlar bunları yaptıkca bunalıma girer bence yapmayın ciddi bir yardım alın benide tehtit etmeyin gecen siteden biri urumun arkadaşı beni tehtit etdi ben profesyonelim ha kimseye papuç bırakmam öyle buyucu cinci tınlamam yani işte emesenim arkadaşlar ya ciddi yardım alın yada yapmayın sonuç dahada husran olur benden uyarması hani denenmiştir diyorlarya bi görsem kim denemiş bakalım dogru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış ama hadi hayırlısı saygı ve selamlarımla

Güzel kardeşim bu forumda kimse seni tehdit etmedi etmezde, zira bir durum olduğu an banlarız olur biter...daha öncede söylediğim gibi bu forumda açıktan msn adresi vermek yasak, sen profesyonel olduğunu söylüyorsun ama davranışların profesyonellikten çok uzak...Senin gib cin olmadan adam çarpan uyanıklarla daha öncede karşılaştık, o yüzden bu davranışını iyi niyetli olarak algılamıyorum Köyden kovulmanın daha önce uyardığım halde ısrarla reklamını yanlış yerde ve çirkin bir şekilde yapıyor olman,diğer türlü kendi reklamınızı yapabilmeniz için bir bölüm açtık zaten bilen bilir... iyisimi hangi izbe batakhaneden geldiysen kimin adamıysan yanına dön,bu forumda sana ekmek yok...üyelerimizi alenen kandırmaya çalışan bir zatı burada daha fazla tutamayacağım üyelerimizi korumak adına...haydi sana güle güle

xesim

Kayıtlı Üye
bu nedir yaa denenmiştir bi de kalite kontrol mu yaptınız!herşey yalnız Allah iradesi altındadır!

selenim

Banlı Kullanıcı
hakan54 sana tek bir sözüm var sen bir hiç bir şey bilmiyorsun...seninile görüştüğümüzde benim sorularımın hiç birine cevap dahi veremedin...cahilsin...verilen bilgiler elbette herkesin yapmaması gereken şeyler ama 15 yılını boşa harcamısın...ben eğer bu işin ilmini azda olsa biliyorsam sen tam bir para avcısısın....

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ben denedim bunu sonuç olumsuz , ayrıca size hak veriyorum yarım yamalak eksik bilgilerle yapmamak lazım böyle şeyleri , önce iyice araştırma yapmalı.Ben elime yüzüme bulaştırdım ters tepti , en iyisi güvenilir!!!! birini bulup yardım istemek gerek.Bu arada ben de urum dan yardım istiyorum ama sanırım yoğun :(

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Bunu deneyeceğim;)

Bump: ya kafam takıldı sormak istiyorum tuz yakma olayıgece gece iyi degilmiş diye duydum cinlerle ilgili filan diyolardı bilgisi olan varmı deniyecem ama başımıza iş acmıyalım

ayaz

Kayıtlı Üye
selamlar..allaah aşkına dularla büyü falan olmaz .ayrıca havas ilmitılsım ,esma dua.vefk ve benzeri terkiplerle yapılan uygulamalardır.durduk yerde ayaetlaer için büyü deyip büyük günaha giriyorsunuz.yasin 78ve79.ncu ayetlerle yapılan uygulamaya (CELB-TESHİR)DENİR YANİ CELBİYEDİR,bunula birlikte kötü emeller için yapılmaz ,zira yapana büyük bir kötülük ve müsibet getirir.oh ne ala adamın karısını ,yada kadının kocasını bu şekilde bağlayacan da olacak öylkemi sanıyorsunuz.çok yazık.bir takım dua ve yaptırımlar için muhakkak devamlı rizayet veyahalvet gereksinimleri vardır.tekrar rica ediyoruk arkadaşlarımdan allah rızası için ayetlerle yapılan uygulamalar için büyü demeyin,allah korusun insan bilmeden dinden çıkar..Doğrusunu allah bilir......

selene7777

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu duayı ne çeşit tuza okuyacağımızı sormak istiyorum iri tuz diye hatırlıyorum şayet?

marziya

Kayıtlı Üye
Yapılan büyü kaç günde etkisini göstermeye başlar arkadaşlar?