okuldan sogumak icin buyu yapilmis olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alinna

Kayıtlı Üye
Boyle bir buyu cesidi var midir, kizima yapilmis olabileceginden supheleniyorum. Ayrica buyu bozulmasi icin site sahipleri ile iletisime gecilmesi yazilmis bazi konularda, iletisime nasil geciyoruz, ozel mesaj gondermek yoluyla mi? Henuz yanit alamadim da...

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Sayın Urum veya Yule'ye özel mesaj göndermeniz lazım.Cevap hemen gelmeyebilir.

sasr

Kayıtlı Üye
Bu büyü olamaz bana göre çünkü şuan ki gençlerin ortak sıkıntısı bu. Ne birşey öğretiyorlar ne de adam gibi eğitim veriyorlar bu yüzden çocucuklar sıkılıyor. Arkadaşlarıylada anlaşamıyorsa sıkılması gitmek istememesi doğal. Size sıkıntısınıda söylemez kolay kolau.

origanum

Yönetici
Okuldan soğutma adı altında bir büyü çeşidi yoktur, kişilerden soğutma işlemi yapılıyor. Bir mekana gelmesin diye de yapılıyor, örneğin domuz yağı sürme ile yapılan büyü. Bunun dışında kişiler ruhsal tekamülleri gereği sevdiklerinden, ailelerinden, arkadaşlarından, işlerinden, okullarından, evlerinden, yaşadıkları şehirden, ülkeden ayrılabiliyor. Kızınız okuldan oradaki bir öğretmeni ya da arkadaşı nedeni ile de soğumuş olabilir, hoşuna gitmeyen bir durum yaşamış olabilir veya ders çalışmayı sevmiyordur, vs. Büyü olup olmadığı bakım sonucu ile belli olur. Site sahipleri Urumhamatahayil ve yule ye özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz, bu tip işleri profesyonel olarak yaptıkları için yoğunlar, ruhani çalışmaları nedeniyle fırsat buldukça mesajlara dönerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...