zaman kontrolü

peril

Kayıtlı Üye
Chronokinesis zamanı hızlandırmak yada yavaşlatmaktır. Bir gecede romanlar okuyabilir ve oyun ve sportif aktivitelerden daha kaliteli fotoğraflar çekebilirsin.Hani hızlı haeket ederken çekimler bulanık çıkar ya işte onu anlatmak istiyorum.
Chronokinesis zamanı yavaşlatma ve hızlandırma gücünüzdür. Eğer zamanı yavaşlatırsanız diğer insanlar sizi super kahraman gibi görürler çünkü zamanı yavaşlattığınızda o ağır zamanda normal hızınızda olacaksınız ve diğer insanlar sizi çok daha hızlı görecekler ve söylediklerinizi anlayamıyacaklar.Ama her şey yavaş olucak. Eğer zamanı hızlandırırsanız, her şeyi çok hızlı yada yavaş olarak görebileceksiniz. Zamanı yavaşlatmak hızlandırmaktan daha kolaydır.

İlk olarak akrep ve yelkovanı olan yani “tik tak” seslerini duyabileceğiniz bir saat alın ve kendinize rahatsız edilmeyeceğiniz bir yer bulun. Saatin çıkardığı seslerini dinlerken zamanın gerçek olmadığına beyninizi inandırın. Saatten gelen sesleri dinleyin ve zamanın yavaşladığını yada hızlandığını düşünün. Bunu birkaç dakika yapın ve dinleyin, Eğer saatten gelen sesler az aralıklı yada çok aralıklı gelmeye başlamışsa başardınız demektir. Bu çalışma yeterli ve sonuç olarak artık bir saate ihtiyacınız olmayacak.

Zamanı Genişletmek

İlk Adım

İlk olarak bir sarkaç, saat yada eşit aralıklarla ses çıkaran herhangi bir araç gerekli. Rahat oturuş pozisyonuna geç.

İkinci Adım

Şimdi objenizin yada saatin, Tik, Tak, Tik ,Tak seslerini dinleyin daha sonra sese odaklanın ve Tik Tak seslerinin arasındaki boşluklara odaklanın, Sessizliğin enerjiniz ile karıştığına odaklanın ve insanın zaman tarafından yönetilemeyeceğini düşünün. Zaman insanlar tarafından oluşturulmuş basit bir kavramdır.

Üçüncü Adım

Şimdi vuruşlar arasındaki boşlukları dinleyin, Ve ölçüsünün azaldığına yani yavaşladığına konsantre olun.

Dördüncü Adım

Bunu birkaç kez yapın ve daha sonra vuruşların süresini uzatmaya çalışın. Eğer başarılı olursanız bir sarkaç yada saate ihtiyacınız kalmayacak. Çünkü artık zamanı kontrol edebiliyorsunuz.

repece

Kayıtlı Üye
Gerçekten güzel bir paylaşım,teşekkürler. Bi uygulama yapayım bakalım başarabilecekmiyim =)

broken

Kayıtlı Üye
Yapabilen var mıdır ki? Bu kadarı da biraz fazla gibi.

gülden

Kayıtlı Üye
ya aslında paranormal yetilerim var kullansam olabilir ama bilmiyorum ama denerim belki

forza

Banlı Kullanıcı
Başaran var mı bunu?

Heros'taki hiro'nun yeteneği de böyle başlamıştı. :D

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bunu yapmak için, çok uzun yollar geçmelisiniz...

Yani Ruhani boyuta varmalısınız, ilk önce...

Bu da sizden uzun uzun çalışmalar ve zaman ister... Yıllarınızı alır.