Şeytanla anlaşma yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dunaksam1

Kayıtlı Üye
merhaba, ben seytanla anlasma yapmak istiyorum. daha once yapmis olan yada yardimci olabilecek birisi va mi ?

prens_sezoe01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Web Master
Ciddimisin? Şeytanla anlaşma yapmanın tam olarak ne olduğunu biliyormusun? Hayatını mahvedebilirsin, bir tek kendi hayatını değil çevrendeki insanların da hayatını mahvedebilirsin, annenin babanın kardeşinin arkadaşlarının sevgilinin...
Sana benden bir tavsiye kardeşim, uzak dur o işlerden. Zikir çek dua et namaz kıl. Belki namaz kılamıyorsundur zikir çek o zaman dualar et. Allaha sığın ona inan. Sana Üveys Zikrini tavsiye ederim onu deneyebilirsin.. onun haricinde Meditasyon yapabilirsin.Sorunun ya da isteğin ne olursa olsun böyle birşey düşünmen bile kötü birşey. Herşeyden önemlisi Ahiretini yakabilirsin. Allaha sığın. sadece ondan iste hemen olmazsa olması gerektiği zaman zaten olacaktır.

T

thepotential

Luciferı cumhurbaşkanı falan olarak düşünebilirsiniz, gerçi o daha fazlasıdır çünkü ilk yaratıldığında Allahtan sonraki en gelişmiş varlıklardan bir tanesiydi bazı kaynaklara göre, şeytanla anlaşma demek ben bir ülkenin cumhurbaşkanıyla birebir kişisel olarak ve halktan sıradan biri olarak bir anlaşma yapmak istiyorum demekle aynı şey, ne kadar komik ve çocukça olduğu gözüküyor ama yine de yazayım.:)
1-Karşı tarafın bundan ne gibi bir çıkarı olabilir, yani 80 milyonluk bir ülkeden bir vatandaş, çok çok zengin değil veya kitleleri yönetebilmiyorsa dikkate kesinlikle alınmaz, deneyin görün. Bir karıncanın yerden bize bağırması gibi bu.
2-Yüksek makamlardaki kişilere-varlıklara birebir ulaşmanız imkansız. Onların altında çalışan gibi düşünebileceğiniz bir sürü ve yine hayal edemeyeceğiniz güçte varlıklar var.
Demonlar en bilinenleri mesela. Yine bunlara dahi bizim enerjimiz yetmez, dna olarak yaydıkları frekansı kaldıramayız ve ölürüz. O yüzden boyutsal bariyerler var, Büyük yaratıcının bir bildiği olduğu için araya perdeler koydu. Bazı ruhlar kendi tekamülleri için dnalarını kendi kararları ve başka ruhlarla bu varlıklarla iletişim kurmaya uygun düzenlemiş olabilir ama bu yine onların kendi imtihanıyla ilgilidir.
Bu soruyu sorduğunuza göre sizin bunlardan olmadığınıza yüzde yüz emin olabiliriz.

origanum

Yönetici
O da sizi bekliyordu değil mi? Ne sanıyorsunuz bilmiyorum ki.
Ego tavan yapmış insanlarda. Gerçekten ona ulaşabileceğini, enerjisinin buna yetebileceğini düşünüp inananlar hala var. Ne acı ki birilerinin sahiden buna yetecek enerjisi olduğuna inanıp onu vazgeçirmeye çalışanlar da var. İroni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...