Jüpiter'in Ayak Sesleri

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Jüpiter'in ayak sesleri ?
Karanlığın içindeki aydınlığı bulacağımız dönemler yaklaşıyor...
11 ekim 2017 tarihinden itibaren
Akrepler sembolikleri büyüterek platonik olumsuz enerjileri hafifleterek 12 yıllık akrep burcu seyrine başlayacak ... 12 yılda bir akrep burcu seyrinde olan Jüpiter bakalım bize neler getirecek ..?
Jüpiter akrepe bu kez olumlu giriş yapıyor .. bu akrep? yengeç ? balık ? burçlarına 1 yıllık dönemde büyüme genişleme ve ilerleme fırsatı verirken oğlak ve boğa ve başak burçlarına da koruyucu rahatlatıcı ve problemleri azaltacak etkilere sebebiyet verecek .. diğer burç gruplarında özel anlamlara sahip , bu anlamlara önümüzdeki zamanlarda değineceğim
Akrep zodyaktaki en karanlık en anlaşılmaz en bilinmez burçtur. Dürtüsel sınırlayıcı güçlü ve bir o derecede spiritüel gizli ve yalnız...
bizlere sonbaharı yaşatır..?
Jüpiter'in akrep burcundaki geçişini balık burcunda seyretmekte olan Neptün ve pekçoğumuzu son 5yıldan beri pek çok alanda yaralayan şiron ? ile pek çok olumlu açı yaparak 1 yıllık seyrini tamamlayacak.
Çoğunuz yaralısınız biliyorum. Bazılarınız iflas ettiniz , boşandınız ,çoçuklarınız hastalandı eşinizi kaybettiniz kalbiniz acıyor...
hatta bu yazıyı okumaya bile mecali olmayanlar var. Göksel arkeşipler mucizevi tedavilerin geleceğini, kalp acılarına en umutsuz anda merhemler verileceğini ve pek çoğunuzun iyileşeceğini bizlere gösteriyor . Çok değer verdiğiniz sevdiklerinizi kaybetmiş olabilirsiniz
Unutmayın sevgi bir enerjidir
O sevginin başka bir surette sizi yine bulacağını unutmayın....
Jüpiter akrep sembolizminin en derin anlamı kaybettiğiniz tüm sevgiler farklı bir şekilde size geri döner anlamına gelir...
Artık hepberaber mutlu olma vakti hadi silin gözyaşlarınızı ...
Sevgiler ?
Zeynep öztürk ceyhan

Saruman96

Kayıtlı Üye
Son 2-3 yıldır zor günler geçiren bir yükselen Akrep olarak yazıyı tebessüm ederek okudum. Umarım tüm sorunlarımız yoluna girer.

Anosia

Kayıtlı Üye
Jüpiter Akrep benim 11. evimde ilerleyecek. Satürn de Oğlak'taki döngüsünü 2. evimde yapacak. Neler olabileceğini düşündükçe içim kararıyor of. :(

taroh

Kayıtlı Üye
yükselenim akrep.kocamın plutosu 9.ev akrepte.kocam yüzünden duygusal olarak çok yaralandım.değersizleştirildim.şimdi bende merak ediyorum nasıl gelecek yaralarımın tamiri.