pisişik güçler hakkında ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kola

Banlı Kullanıcı
Bu psişik güçler nasıl kazanılır nasıl kullanılır ve nasıl anlarız bizde olduğunu bir yöntemi testi falan var mı?

origanum

Yönetici
Doğuştan vardır, sonradan kazanılmaz. Varolan bol pratik yapmak ile geliştirilir. Kimisi yüzeydedir daha çabuk ulaşılır kimisi çok derindedir uzun yıllar çaba gerekir. Kişi kendisinde olduğunu bilir, anlar, eğer anlamıyor ise yok demektir. Zira olmayan şey anlaşılmaz.

kola

Banlı Kullanıcı
Doğuştan vardır, sonradan kazanılmaz. Varolan bol pratik yapmak ile geliştirilir. Kimisi yüzeydedir daha çabuk ulaşılır kimisi çok derindedir uzun yıllar çaba gerekir. Kişi kendisinde olduğunu bilir, anlar, eğer anlamıyor ise yok demektir. Zira olmayan şey anlaşılmaz.
doğuştan olduğunu nası anlicaz peki demişsinizde kişi kendinde olduğunu bilir nasıl işte biraz açarsanız neye göre yani

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
doğuştan olduğunu nası anlicaz peki demişsinizde kişi kendinde olduğunu bilir nasıl işte biraz açarsanız neye göre yani
Bazıları olduğunu geç anlar. Ve üzerine gider bende yansımalar vardı ulu ortada anlatınca kaybettim. Böyle yetenekleri sır gibi size özel tutmanız lazım.

kola

Banlı Kullanıcı
Bazıları olduğunu geç anlar. Ve üzerine gider bende yansımalar vardı ulu ortada anlatınca kaybettim. Böyle yetenekleri sır gibi size özel tutmanız lazım.
kardeş ben daha neyim var neyim yok onu bilmiyom ki işte onu soryom bilsem sölemem zaten merak etme mutant değiliz biz lütfen konuyu prolar cevaplasın

origanum o kadar dedim konuyu prolar cevaplasın die yazmıştım silmişsin hemen ya yukarda sorduğum sorularla alakasız cevaplar istemiyom ben lütfen ya

Seuta

Kayıtlı Üye
Size yardımcı olmaya çalışan kişilere ne biçim cvplar yazmışsiniz biraz takip ettiyseniz bu sitenin laubali bi site olmadığını anlarsınız olmamalida zaten...

origanum

Yönetici

İşte bilmediğinize göre yok demektir.
Örnek; susadığınızı nasıl anlarsınız? Anlamaz iseniz, herhangi bir belirti yok ise susamamışsınızdır. Ama susuz bir insan anlar hemen susadığını.

origanum o kadar dedim konuyu prolar cevaplasın die yazmıştım silmişsin hemen ya yukarda sorduğum sorularla alakasız cevaplar istemiyom ben lütfen ya

pro nedir ki?
Açık yazın ki silmeyelim.
Hatalı yazmayın şu kelimeleri yoksa site geleneğimiz ebediyen silerim. Hem de sadece o kısmı değil tüm mesajı. Die değil diye, istemiyom değil istemiyorum olacak o kelimeler, imla kurallarına dikkat edin. Başka uyarmam, sürekli yanlış yazmakta ısrar eden üyeleri yasaklarım. Ayrıca askerlik arkadaşı mıyız sen diye hitap etmek nedir, siz denir bu sitede. Yumuşak ve esnek davranıyorum birkaç yıldır ama bunu suistimal edip iyice dağıtmayın, eski sıkıyönetim halimi uygulayabilirim yeniden, eskiler bilir.
Buraya bir konu açtıysanız herkes kendine göre cevap verebilir, sizden çıkıp siteye ait olmuştur artık. Tek şart konu ile alakalı olmasıdır. Çok kel alaka cevaplar zaten siliniyor.

kola

Banlı Kullanıcı
Size yardımcı olmaya çalışan kişilere ne biçim cvplar yazmışsiniz biraz takip ettiyseniz bu sitenin laubali bi site olmadığını anlarsınız olmamalida zaten...
niye nasıl cevaplar vermişim gayet normal cevaplar verdim ben ne varki cevaplarda ben diyorum ki sorduğum sorunun dışında bi cevap yazılmasın ama yazdığım terden anlaşılyo soruyla alakasız bi yığın cevap var yok eksik yazmışın yok bilmem ne şöle kısa kısa cevaplar verip kestirip atmalar vb vb

İşte bilmediğinize göre yok demektir.
Örnek; susadığınızı nasıl anlarsınız? Anlamaz iseniz, herhangi bir belirti yok ise susamamışsınızdır. Ama susuz bir insan anlar hemen susadığını.

pro nedir ki?
Açık yazın ki silmeyelim.
Hatalı yazmayın şu kelimeleri yoksa site geleneğimiz ebediyen silerim. Hem de sadece o kısmı değil tüm mesajı. Die değil diye, istemiyom değil istemiyorum olacak o kelimeler, imla kurallarına dikkat edin. Başka uyarmam, sürekli yanlış yazmakta ısrar eden üyeleri yasaklarım. Ayrıca askerlik arkadaşı mıyız sen diye hitap etmek nedir, siz denir bu sitede. Yumuşak ve esnek davranıyorum birkaç yıldır ama bunu suistimal edip iyice dağıtmayın, eski sıkıyönetim halimi uygulayabilirim yeniden, eskiler bilir.
Buraya bir konu açtıysanız herkes kendine göre cevap verebilir, sizden çıkıp siteye ait olmuştur artık. Tek şart konu ile alakalı olmasıdır. Çok kel alaka cevaplar zaten siliniyor.
pro profesyonel anlamında anlaşılan taktınız bana bi konu açıyom ya yayınlanmıyo yada alakasız cevaplarla geçiştirilmeye çalışılyo anlamadımki ne suçum var

origanum

Yönetici
pro profesyonel anlamında anlaşılan taktınız bana bi konu açıyom ya yayınlanmıyo yada alakasız cevaplarla geçiştirilmeye çalışılyo anlamadımki ne suçum var

Şimdi yazabiliyorsanız konuyu açtığınızda da düzgün yazın. Dilimizin katledildiği iğrenç sitelerden değil burası.
Size takmak size bir anlam yüklemektir ki neden size bunu yapayım, bunun için bir özelliğiniz olduğunu mu düşünüyorsunuz, bu nasıl bir egodur? Sitemiz bir düzen içerisinde yürümektedir ve uymayan özellikleriniz var, ya kendiniz uyarılarımız sayesinde kendinize çeki düzen verirsiniz ya da düzenin dişlileri arasında değişim geçirirsiniz.
Açmaya çalıştığınız konular sitemizle doğrudan ilgili değilse onaylamam, sorgusuz silerim. Diğerlerine de cevabı üyelerin ilgileri oranında alırsınız.

kola

Banlı Kullanıcı
yo bi özelliğim olduğunu düşünmüyom neyse konuyu silebilirsiniz zaten bi şeye yaramadı açmam yanlış anlaşıldım galiba

Lua

Kayıtlı Üye
Sizde psişik güç yok

Firdevs Taheri

Kayıtlı Üye
Bence bu siteye kayıt olunurken tc girilmesi zorunlu olsun zira milenyum çocuklarıda erişebiliyor buraya (bkz: kola) :)

kola

Banlı Kullanıcı
gene konuyla alakasız bi dünya cevap karalama kampanyasına başlamışlar bile aferim devam devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...