Bana aşık cin ile çektiklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecemarangoz

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar,yıllarca psikologlarda tedavi gördüm,ilaçlar kullandım.herşeyi tıbbi sandık,kullanmadığım ilaç gitmediğim psikiyatri psikolog
kalmamıştı.son olarak rüyamda sürekli çocuk doğurduğumu gördüm,ayaklarım kasıldı geceleri ve son radde canımdan çok sevdiğim birisi beni durup dururken soğudu ve terkertti.babam erkek diye beni ondanda kıskandı,istemsiz olarak babama gece gece çok küfürler ettim. kendime geldiğimde hatırlıyorum fakat o ben değilmişim hissi.son olarak bir hocaya gittik,başımda saatlerce kuran okudugu halde cin harekete geçmedi. buda onun gücüymüş sanırım.sevdiğimin geri dönmesi için çok dua ediyorum çok şey yapıyorum . başımdaki bu cinden kurtulmadan olur mu bilmiyorum. eğer bilgili kişiler yardımcı olursa cok sevınırım. :(

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Çok eksik yazmışsınız. Konuyu biraz daha açar mısınız? Tam olarak neden bir cinin size aşık olduğunu düşünüyorsunuz? Psikoloğa gitmeye sebebiyet veren durumlar nelerdi? İlk hangi belirtilerle bu durum ayyuka çıktı?

ecemarangoz

Kayıtlı Üye
aşırı takıntılıydım,geceleri hep korkuyordum.işlerim hiçbir zaman yolunda gitmezdi,müslümanım...ibadet edemezdim sürekli sapık şeyler gelirdi aklıma.psikiyatri gittim ilaçlar içtim. son olarak camdan atlarken itfaiye ile bir şekilde ikna edilip indirildikten sonra o günki davranışlarımdan dolayı hocaya gitme kararı aldık,ve içimde benimle bedenime aşık bir cin olduugnu soyledı. zeytinyağı ile vücüdumu temizlememi sarı bir toz verdi bal ile yememi söyledi,haftaya tekrar gideceğiz. bu aradda hoca tanıdığımız güvenilir birisi. olayları raydan cıkaran sey ıse evlenecegım kısının benı hayvan sulıetınde gorup terketmesi...

origanum

Yönetici
Tıptaki adı obsesif kompülsif bozukluk, oldukça yaygındır, çeşitli tipleri vardır. Kimi sürekli ellerini yıkar, kimi evden çıkarken herşeyi tekrar tekrar kontrol eder, kimi istifçidir, kimi simetri hastasıdır, kimi de saplantı halinde aynı şeyi düşünür. Geçmişinde yaşadığı birşeylerin günün birinde sigortasını attırması ile ortaya çıkar. Tıbbi tedavi yolu ise konuşarak (dertleşmek) ve antidepresan ilaçlardır. Bu ilaçların yan etkisi intihara meyildir, 6 sonra bu meyil azalmaya başlar. Etkisi birazcık ve bazı kişilerdedir. Yani ilaç sektörünün boşuna insanlara dayadığı maddelerdendir ki en büyük parsayı antidepresan ve kanser ilaçlarından toplarlar.
İşin parapsikolojik boyutuna bakarsak, varlık musallatı olabilir, belirtiler uyuyor. Öyle hoca okuması ile geçmez. Tanıdığınız, güvendiğiniz biri de olsa kişi bu iş için yeterli değildir, etki etmeyebilir bu yüzden. O sarı toz büyük ihtimal zerdeçaldır, bağışıklık sisteminizi güçlendirir :D
Varlık temizliği ciddi bir iştir, site sahibi urumhamatahayil ile görüşebilirsiniz, bu alanda profesyoneldir.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Tıptaki adı obsesif kompülsif bozukluk, oldukça yaygındır, çeşitli tipleri vardır. Kimi sürekli ellerini yıkar, kimi evden çıkarken herşeyi tekrar tekrar kontrol eder, kimi istifçidir, kimi simetri hastasıdır, kimi de saplantı halinde aynı şeyi düşünür. Geçmişinde yaşadığı birşeylerin günün birinde sigortasını attırması ile ortaya çıkar. Tıbbi tedavi yolu ise konuşarak (dertleşmek) ve antidepresan ilaçlardır. Bu ilaçların yan etkisi intihara meyildir, 6 sonra bu meyil azalmaya başlar. Etkisi birazcık ve bazı kişilerdedir. Yani ilaç sektörünün boşuna insanlara dayadığı maddelerdendir ki en büyük parsayı antidepresan ve kanser ilaçlarından toplarlar.
İşin parapsikolojik boyutuna bakarsak, varlık musallatı olabilir, belirtiler uyuyor. Öyle hoca okuması ile geçmez. Tanıdığınız, güvendiğiniz biri de olsa kişi bu iş için yeterli değildir, etki etmeyebilir bu yüzden. O sarı toz büyük ihtimal zerdeçaldır, bağışıklık sisteminizi güçlendirir :D
Varlık temizliği ciddi bir iştir, site sahibi urumhamatahayil ile görüşebilirsiniz, bu alanda profesyoneldir.
Kesinlikle katılıyorum. Tam OKB(Obsesif Kompulsif Bozukluk) mu var diyecektim siz bu yorumu yazmışsınız.

Gerçekten iğrenç bir durumdur ama obsesiflik ile kompulsiflik birbirinden ayrılır. Kompulsifler genelde kalıpsal olarak temizlik, titizlik hastası olabilir ama obsesiflik iğrenç ötesi bir şeydir. Otobüste giderken ağaçları sayıp durursunuz. Kaldırımda yürürken renkli kaldırımlara basmamaya falan çalışırsınız. Televizyon izlerken insanlara farklı bakmaya bile başlarsınız. Ben bu durum yüzünden yürümeyi, uyumayı, yemek yemeyi, nefes almayı ve görmeyi unutmuştum. Kulağa berbat şekilde saçma geliyor değil mi? Evet öyle geliyor şahsen. Biri bana söylese ''nefes almayı nasıl unutuyorsun be ahmak!'' derdim ama yaşamayan bilemez. Her şey sorgulamakla başlıyor. ''Nasıl nefes alıyorum ben acaba'' diye sürekli obsesif biçimde düşündüğünüzde bir süre sonra nefesi nasıl aldığınızı beyin unutuyor ve nefes alma bozukluğu ortaya çıkıyor mesela. Bunu bizzat yaşadım ve aylarca kafayı yememek için zor tuttum. Haftalarca uyuyamadığım oldu. Bir ara ''acaba insanlarla konuşurken onların yüzünün tam olarak neresine bakıyoruz?'' diye beynim saplantı içerisine girmişti ve ben sonrasında insanlarla konuşurken yüzlerini göz gezdiriyordum. Sabit bir yere bakmak zorundaymışım gibi hissediyordum. Tek gözüne mesela ya da burnuna. İyi tarafı şu ki, bu tür durumları yaşayan kişilerin beyin gücü fazla çalışıyor. Bu yüzden beyin bu kadar derin ve ileri derece düşünebiliyor. İyi ama her şeyin fazlası zarar maalesef. Beyniniz sizi yer bitirir bir süre sonra. Benim sizin konunuzla ilgili anlamadığım evleneceğiniz kişinin sizi hayvan suretinde görmüş olması. Kendisiyle bizzat konuştunuz mu? Hangi hayvan suretinde görmüş? Rüyasında mı yoksa gerçekte mi? Bu kişinin psikolojik sorunları var mıydı? Belki de ikinizde de azar azar psikolojik durumlar vardı ve o yüzden bunlar oldu. Hocalara pek inancım yok bu ahir zamanda maalesef. O yüzden onun size söylediği şeyi doğrudan elimine ettim. Siz sorulara yanıt verince ben de yorum eklerim sizin için :)

noah

Kayıtlı Üye
bahsini ettiğiniz sorununuzun temeline inmeniz gerekiyor. bu tarz olaylarda sıkça denk gelinen genelde bizim toplumumuzda bu tür anomali diye kabul edebileceğimiz hususları mistizm penceresinden irdelemektir.
Üstteki arkadaşların yorumlarına katılmakla birlikte Kur'an ın cin diye tabirlediği türün tek bir yaşam formu olmadığını ve aşk gibi konulardan ziyade alay etme , aşağılama, küçümseme gibi daha çok egoist tatmin yolunu tercih ettiğini gözlemleyebilirsiniz.
Olayın bir de bilinçaltımıza işlemiş olan ve farketmediğimiz kısmı var ki bu da genelde korku temelli bakış açısıdır. Evren temelinde her an farklı enerji akımlarına sahne olur ve bu sürekli olarak farklı doz ve yoğunluklarda gerçekleşir.
Negatif varlıkların yani negatif enerjiyle beslenen varlıkların pozitif diye tabir edilen enerjiden pek hazzetmediği doğrudur. Bu nedenle pozitif yolda ileri gitmekte olanların önüne birtakım engeller çıkarırlar lakin kişi inançlı ise inancı ile bu engelleri her daim aşacaktır.
Durumunuz birçok açıdan değerlendirdiğimizde öncelikle size empoze edilen "aşk" safsatasından kurtulmak akabinde de varsa eğer korku yerine özgüven ve inançsal çalışmalara yönelmekle şahsi kanaatim düzelme gösterecektir. Her konulan teşhis mutlak surette doğru olmayabilir ve bu negatif varlıkların da maalesef iletişimde olduğu ve kandırabildiği kimseler de mevcuttur. Olay sizde biter ve bitecektir bu konuda oturup kendiniz kararınızı verip aksi yönde adımlar atmakla başlayabilirsiniz.

Konu uzun lakin ben kısa tutayım .
Rabbim şifa versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...