Winchester

Winchester

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Rüya yorumcusu bölümüne ilk kez yazıyorum,şimdiden çok teşekkür ederim.

Dün gece birbirinden karışık rüyalar zincirinin ardından ( :) ),diğerlerinin aksine çok net hatırladığım ve tuhaf bir şekilde beni mutlu eden bir rüya gördüm;

9-10 aydır hoşlandığım biri var.Kısa zamanda çok yakın arkadaş olduk,pek çok şey paylaştık.Okul ve iş nedeniyle farklı şehirlerdeyiz,bu nedenle bir ilişkiye başlamak için hayatımızı düzene sokmayı / mümkünse aynı şehirde yaşayacağımız zamanın gelmesini bekliyorum

Rüyamda onun şu anda kaldığı eve gidiyorum. Ama kendisi yok. Onu aramıyorum bile. İki ev arkadaşı var. Gerçekte onlarla daha önce tanışmamama rağmen haklarında çok şey biliyorum. Arkadaşlarından biri bana oldukça soğuk davranıyor,diğer arkadaşı ise son derece sıcak (bu insanların sevdiğim kişiyle de ilişkileri aynı şekilde,biriyle uzak,diğeriyle çok yakınlar) Onun yakın olduğu kişiyle biz de çok iyi arkadaş oluyoruz. Bir ara rahatsızlanıyorum (rüyadaki mantığa göre yol yorgunluğuna bağlıymış!!!) ve odada dinleniyorum. Bu arkadaş dışarı çıkmış ve eve benim moralimi düzeltmek için oyuncaklar vs. alıp geliyor,ben de bu durum karşısında çok duygulanıyorum,hatta mutluluk gözyaşları ( :p) döküyorum. Beni neşelendirmeye çalışıyor, birşeyler anlatıyor. Bu esnada ben de çok huzurluydum. Rüya boyunca sevdiğim insandan eser yok,sanki ben onun yerine geçmiş,hayatını ve arkadaşlarını ödünç almış gibiydim.

Yorumlarsanız minnettar kalırım. Tekrar teşekkürler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sevdiginiz kisinin yasantisinda henuz yeterince bilmedikleriniz oldugunu dusunuyorsunuz , sevdiginiz kisinin tamamen size ait olmasini istiyorsunuz , sevdiginizi her kesden ksikaniyorsunuz.