deli_i

deli_i

Kayıtlı Üye
benim sevdiğim bir insan var daha doğrusu sevgiliydik 9 aydan beri ve bir aydır büyü nedeni ile ayırdılar bizi arada bazen tlf de konusuyoruz yani uzatmak istemiyorum bir kaç gün önce sevdiğimin görmüş oldugu bir rüyayı size anlatmak istiyorum onun ağzından bana yorumlarsanız çok sevinirim..

çalıştığı işyeri çok güzel ve 3 katlı kendisi üçüncü katta çalışırken ablamı görüyor ablamda ona diyor ki bak sinem nebi aşşağida oda koşarak aşşağı geliyor benim yanıma hiç bir şey sormadan bana öyle sarılıyor ki kendisinin ifadesi ile o kadar çok özlem varmış ki sıkı sıkı sarılıyormuş sonra bende bıyık oldugunu farkediyor ama sadece sana hiç yakışmamış deyip tekrar sıkı sıkı sarılıyor.
bana bu kadarını anlattı sonra tlf de bana diyor ki nebi zaten rüyaların tersi çıkıyor yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim

Pantea

Kayıtlı Üye
Sevdiginiz kisinin tum eksikliklerinizle yinede sizi sevmesini istiyorsunuz , ona ulasmak yada bir bicimde irtibata gecip yeniden size donmesini arzuluyorsunuz , ruyaniz bunu yansitiyor.

deli_i

Kayıtlı Üye
yalnız pantea abla bu rüyayı ben değil sevdiğim görmüştü bana anlatmıştı bende size sorayim dedim çok teşekkür ederim.

deli_i

Kayıtlı Üye
Selam Pantea yorumların için tşk ederim bu sefer kendim görmüş oldugum bir rüyayi anlaticam bu sabah gördüm ve senin yorumlarını bekliyorum

ben şimdiki işyerimde çalışırken sevgilimin annesi ve babası geldiler masaya oturdular siparislerini verdiler ve bana o kadar sıcak davranıyorlardıki gercekten beni artik benimsediklerini anlıyordum (ki normalde ailesi istemiyor diye kız arkadaşımdan ayrılma derecesine kadar geldik) oturup sohbet ettikten sonra benden telefonumu istediler ne yapacaksınız diye sordugumda kızlarını arayıp ona sürpriz yapacağız dediler. bak kızım biz nebinin yanındayiz onun numarası ile seni arıyoruz istersen sende gel diyeceklerdi. ama o kadar güzel bir rüyaydı ki inanın anlatamam. hatırladığım kısmı bu kadarı yorumlarsan sevinirim şimdiden çok tşk ederim

deli_i

Kayıtlı Üye
yeniden Selam pantea yeni görmüş olduğum rüyayıda anlatmak istiyorum. bir merdiven çıkıp tek katlı bir evin kapısından giriyorum orada iki arkadaşım ile birlikteyim ama orada 15 veya 16 yaşlarında bir kız çocuğu var ve yanımdan geçerken ben onu koltuk altından tutuyorum oda benim elimi tutuyor ve dışarı çıkıyor. bende dışarı çıktığım zaman bana bir dua okumamı söylüyor karşısına oturuyorum. orada bulunan bir kağıdı elime alıyorum ve bakıyorum kağıda insana benzer bir şeyler çizilmiş insan portresi yalnız kafası elleri ve ayakları karalanmış arkasında ise arapça yazılar var ne diye soruyorum cevap alamıyorum. kız çocugu bana bir dua okuyor bak sen bu duayı öğren çok güzel diyor. ben bildiklerimi sıralıyorum hayır diyor üsteliyor sen bu duayı öğrennn tekrar okuyor.. tubee diye başlıyordu sanırım ama tam hatırlamıyorum. kız okuyor ve üsteliyor öğren bunu çok güzel dua diye. bu rüyadan üç kere uyandım işe gitme saatim gelmişti kalkamadım tekrar uyumuşum ve üç kere o kız çocugu bana bu çok güzel dua bunu oku diyordu. ve bazen elimi tutuyor tekrar geri kaçırıyordu elini yalnız parmağı elimde kalıyordu sanki hem tutmak istiyordu elimi hemde kaçıyorıyordu elini benden..

yorumlarsan sevinirim Allah razı olsun

Pantea

Kayıtlı Üye
Selam Pantea yorumların için tşk ederim bu sefer kendim görmüş oldugum bir rüyayi anlaticam bu sabah gördüm ve senin yorumlarını bekliyorum

ben şimdiki işyerimde çalışırken sevgilimin annesi ve babası geldiler masaya oturdular siparislerini verdiler ve bana o kadar sıcak davranıyorlardıki gercekten beni artik benimsediklerini anlıyordum (ki normalde ailesi istemiyor diye kız arkadaşımdan ayrılma derecesine kadar geldik) oturup sohbet ettikten sonra benden telefonumu istediler ne yapacaksınız diye sordugumda kızlarını arayıp ona sürpriz yapacağız dediler. bak kızım biz nebinin yanındayiz onun numarası ile seni arıyoruz istersen sende gel diyeceklerdi. ama o kadar güzel bir rüyaydı ki inanın anlatamam. hatırladığım kısmı bu kadarı yorumlarsan sevinirim şimdiden çok tşk ederim

Ruyan tamamen duygusal yasantindaki sorunlarin ustesinden gelme istegini ve kiz arkadasinin ailesinden onay gorme arzunu yansitmis .Daha baska farkli bir yorumu yok.

Pantea

Kayıtlı Üye
yeniden Selam pantea yeni görmüş olduğum rüyayıda anlatmak istiyorum. bir merdiven çıkıp tek katlı bir evin kapısından giriyorum orada iki arkadaşım ile birlikteyim ama orada 15 veya 16 yaşlarında bir kız çocuğu var ve yanımdan geçerken ben onu koltuk altından tutuyorum oda benim elimi tutuyor ve dışarı çıkıyor. bende dışarı çıktığım zaman bana bir dua okumamı söylüyor karşısına oturuyorum. orada bulunan bir kağıdı elime alıyorum ve bakıyorum kağıda insana benzer bir şeyler çizilmiş insan portresi yalnız kafası elleri ve ayakları karalanmış arkasında ise arapça yazılar var ne diye soruyorum cevap alamıyorum. kız çocugu bana bir dua okuyor bak sen bu duayı öğren çok güzel diyor. ben bildiklerimi sıralıyorum hayır diyor üsteliyor sen bu duayı öğrennn tekrar okuyor.. tubee diye başlıyordu sanırım ama tam hatırlamıyorum. kız okuyor ve üsteliyor öğren bunu çok güzel dua diye. bu rüyadan üç kere uyandım işe gitme saatim gelmişti kalkamadım tekrar uyumuşum ve üç kere o kız çocugu bana bu çok güzel dua bunu oku diyordu. ve bazen elimi tutuyor tekrar geri kaçırıyordu elini yalnız parmağı elimde kalıyordu sanki hem tutmak istiyordu elimi hemde kaçıyorıyordu elini benden..

yorumlarsan sevinirim Allah razı olsun

Duygusal konulardaki sorunlarini cozmek icin doga ustu guclerin yardimina ihtiyac duyuyorsun , manevi yonden cok guclu olmak istiyorsun kiz cocugu ruyanda saflik ve masumiyeti simgelemis , sana dua ogretmek istemesi senin kendi bilinc altinin yansimasi yani bilinc altinda daha saf ve daha temiz bir kisi olma istegi yatiyor boyle olursan dualarinin kabul gorecegini ve her acidan guvende olabilecegini dusunuyorsun.Ama gundelik yasamda hayatin akisi icinde gunumuz insaninin tam bir durustluk icinde olmasi mumkun degil ister istemez bir takim durusutlukden uzak tavirlara burunmek zorunda kaliyoruz bu yuzden kendi ic dunyanda kimi zaman ikilem yasiyorsun.

deli_i

Kayıtlı Üye
Selam yorumların için tşk ederim pantea
yeni görmüş olduğum rüyayı anlatıcam yalnız hepsini hatırlamıyorum.

bir arkadaşım ile birlikte lavabo kenarinda ellerimizi yıkıyorduk o sırada aynadan kendime bakıyorum ve dudağımın altında çeneme doğru baktım ve hafiften iki parmağım ile sıktığımda içinden kurt çıktığını gördüm kocaman ve şişmen bir kurt çıkardım ve dudağıma doğru bir tane daha vardı ama onu çıkaramadım çunku yara veya baş yoktu içinde kıpırdıyordu ama..

bu kadarını hatırlıyorum yorumlarsan sevinirim. tşk ederim

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizi icden ice huzursuz eden bir durum var bunun farkindasiniz bu kendinizden kaynaklanan bir durum olabilecegi gibi bir baskasinin neden oldugu bir durumda olabilir,bu durumdan kurtulmak icin cabaliyorsunuz ve biraz daha zaman alacagini dusunuyorsunuz ruyaniz bu duygu ve dusunceler etkisiyle gorulmus bir ruya.

Bump: Sizi icden ice huzursuz eden bir durum var bunun farkindasiniz bu kendinizden kaynaklanan bir durum olabilecegi gibi bir baskasinin neden oldugu bir durumda olabilir,bu durumdan kurtulmak icin cabaliyorsunuz ve biraz daha zaman alacagini dusunuyorsunuz ruyaniz bu duygu ve dusunceler etkisiyle gorulmus bir ruya.

deli_i

Kayıtlı Üye
selam pantea tşk ederim.Allah razı olsun. yeni görmüş olduğum yani hatırladığım rüyayı anlatayim yorumlarsan sevinirim.

rüyamda genç bir kızın öldürüldüğünü bana söylüyorlar. bende nasıl ve neden öldürüldüğünü merak ediyorum.soruyorum nasıl ne zaman öldürüldü diye. bana söylenenler şöyle o kişi öldürülmeden önce iki ışık görülüyor ondan sonrası bilinmiyor diye. ben sanki o gen. kız öldürülmeden dakikalar öncesine gidip sanki onu takip ediyorum kızı görüyorum yanında kız arkadaşı ile birlikte yürüyorlar konuşuyorlar. tam o sırada bir araba farı yanıp sönüyor tamam bu işaret olsa gerek diyorum şimdi ölecek diye düşünüyorum katilinin kim olduğunu bulmak istiyorum. biraz daha yürüdükten sonra ikinci ışıkta yanıp sönüyor. sonra bakıyorum hala ölmemiş ız arkadaşı ile yürüyorlar. bir kaç dakika geçmeden yanlarına bir erkek geliyor yalnız tuhaf giden bir şeyler var sanki ölecek kızın yanındaki kız arkadaşı birden o erkeği öldürüyor sonra parçalıyor bacakları kolları kesiyor kafayı kesiyor sonra dönüyor kıza diyorki bak seni kurtardim diye araya zaman girmeden tutup kızıda öldürüyor ben dehşete kapılıyorum kenardan izliyorum korkarak oradan uzaklaşmaya çalışıyorum tam köşeyi dönerken elinde tabur ile üzerime üzerime gelen bir erkek görüyorum onu kim öldürdü diye üstüme gelio benim öldürdüğümü sanıyor olacak ki tabure ile bana vuracak ona diyorum ben değilim bak orada onu öldürende orada diyorum ona.
bu kadarını hatırlıyorum yorumlarsan sevinirim. Allah Razı Olsun

Pantea

Kayıtlı Üye
duygular nedeniyle gordugun bir ruya bu , bir sebepden dolayi zan altinda kalmakdan korkuyorsun baskalarinin seni suclamalarindan cekiniyor gibisin, kimi zaman seni cok da ilgilendirmeyen seyler hakkinda merak duyuyor olabilirsin , sana gizemli gelen bazi seyler var ve bunlarin sirrini cozmek ve kullanmak istiyor oalbilirsin , genel olarak karmasik bir psikolojin var.Kendinden cok cevrende olup bitenler seni ilgilendiriyor kendine ve ic dunyana uzak kaliyorsun.

Bump: duygular nedeniyle gordugun bir ruya bu , bir sebepden dolayi zan altinda kalmakdan korkuyorsun baskalarinin seni suclamalarindan cekiniyor gibisin, kimi zaman seni cok da ilgilendirmeyen seyler hakkinda merak duyuyor olabilirsin , sana gizemli gelen bazi seyler var ve bunlarin sirrini cozmek ve kullanmak istiyor oalbilirsin , genel olarak karmasik bir psikolojin var.Kendinden cok cevrende olup bitenler seni ilgilendiriyor kendine ve ic dunyana uzak kaliyorsun.