Gizlenen Bir Şey Nasıl Öğrenilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kavgala

Kayıtlı Üye
Merhaba. Yakın çevremden kişilerin ve ailemin benden bir şey gizlediğinden şüpheliyim. Çeşitli tahminlerim var ama ne olduğunu bilmiyorum. Bu gizlenen şey benim açımdan çok önemli olabilir. Belki de hayatımı değiştirecek bir şey. Bunu bilmek istiyorum. Nasıl bunu öğrenebilirim? Başka varlıklarla iletişime geçmek mi gerekiyor? Ne yapmak gerekiyor?

AMEE

Kayıtlı Üye
Save The Day, Aklına esen her şey için Varlıklarla iletişime geçilmez, acemiler için çok tehlikeli sorunlar doğuracak şeylerdir Cinler çok yalancıdır umduğunu bulamazsın. Değim yerindeyse Elini verirsin kolunu kaptırırsın. Normal insanların yaptığı gibi yap.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Ters köşe sorular ve Sherlock Holmes'ın yaptığı tarzda çıkarımlar üzerine yoğunlaşırsın umduğuna ulaşırsın diye düşünüyorum.Ama varlıklar vb. şeylerle öğrenmeye kalkışmak başını ağrıtabilir ve başka problemler çıkarabilir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Önemli birşeyse, sizinle ilgiliyse, sizi seviyorlarsa bırakın öğrenmeyin. Zamanı gelince bilmeniz daha hayırlı olabilir.

kavgala

Kayıtlı Üye
Save The Day, Aklına esen her şey için Varlıklarla iletişime geçilmez, acemiler için çok tehlikeli sorunlar doğuracak şeylerdir Cinler çok yalancıdır umduğunu bulamazsın. Değim yerindeyse Elini verirsin kolunu kaptırırsın. Normal insanların yaptığı gibi yap.

Varlıklarla iletişime geçmeden psişik ya da parapsikolojik bir şekilde öğrenmenin yolu var mı? Dinler ve duaların ne kadar faydası olur bilmiyorum ama uyumadan önce falanca dualar okunacak şöyle yapılacak ve uyku dalınca da o sır veya gizlenen şey söylenecek gibi şeyler okumuştum. Öğrenmek için hangi yöntemler varsa bunları paylaşabilirsiniz.

kavgala

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar zamana bırakılacak veya boşverilecek bir şey değil. Benim açımdan çok önemli bir şey. Aklımda belli konular var bişey gizlendiğini düşündüğüm ve başka konularda da bir şey saklanıyor olabilir. Selenit'in dediği gibi gerçek cevaba ulaşamıyorum, sorularla kalıyorum ve bir yere varamıyorum. Dedektif gibi yapmak ise çok zor bir şey. Aile bireylerini sürekli takip etmek, nerde ne yapıyor falan gibi izlemek lazım. Ki bu da ipucu vermeyebilir, sorular sorunca da doğru cevabı vermek zorunda değil, geçiştiriverir. Yani normal insan gibi öğrenmeye çalışınca bir yere varamadığım için parapsikolojik bir yöntem arıyorum, dini bir yöntem de olabilir, fikirlere açığım. Özel bir mevzu hakkında olduğu için detay veremiyorum ama şu kadarını söyleyim benim için çok önemli ve mutlaka en kısa sürede öğrenmem lazım. Spesifik olarak aklımda konular var ama belki aklıma gelmeyen başka konularda da sır saklanıyor olabilir .Ne var ne yoksa öğrenmek istiyorum. Bunun için fikirlere açığım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar zamana bırakılacak veya boşverilecek bir şey değil. Benim açımdan çok önemli bir şey. Aklımda belli konular var bişey gizlendiğini düşündüğüm ve başka konularda da bir şey saklanıyor olabilir. Selenit'in dediği gibi gerçek cevaba ulaşamıyorum, sorularla kalıyorum ve bir yere varamıyorum. Dedektif gibi yapmak ise çok zor bir şey. Aile bireylerini sürekli takip etmek, nerde ne yapıyor falan gibi izlemek lazım. Ki bu da ipucu vermeyebilir, sorular sorunca da doğru cevabı vermek zorunda değil, geçiştiriverir. Yani normal insan gibi öğrenmeye çalışınca bir yere varamadığım için parapsikolojik bir yöntem arıyorum, dini bir yöntem de olabilir, fikirlere açığım. Özel bir mevzu hakkında olduğu için detay veremiyorum ama şu kadarını söyleyim benim için çok önemli ve mutlaka en kısa sürede öğrenmem lazım. Spesifik olarak aklımda konular var ama belki aklıma gelmeyen başka konularda da sır saklanıyor olabilir .Ne var ne yoksa öğrenmek istiyorum. Bunun için fikirlere açığım.

Aslında usta bir bakımcı veya falcı vereceğiniz ufak bilgiler eşliğinde aradığınız şeyi şap diye önünüze sunabilir, tam olarak ne tür bir cevap arıyorsunuz ona göre yollar, yöntemler değişir şekil alır. Ama bunu size kim, niye yapsın? Kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir veya belki de Allah'in mübarek kuluysanız karşınıza çıkar biri tek karşılık beklemeden size yardımcı olur.
Herşeyden önemlisi sizin bunu öğrenmedeki niyetinizdir, size bunu söyleyecek insanı da bu etkiler.

kavgala

Kayıtlı Üye
Aslında usta bir bakımcı veya falcı vereceğiniz ufak bilgiler eşliğinde aradığınız şeyi şap diye önünüze sunabilir, tam olarak ne tür bir cevap arıyorsunuz ona göre yollar, yöntemler değişir şekil alır. Ama bunu size kim, niye yapsın? Kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir veya belki de Allah'in mübarek kuluysanız karşınıza çıkar biri tek karşılık beklemeden size yardımcı olur.
Herşeyden önemlisi sizin bunu öğrenmedeki niyetinizdir, size bunu söyleyecek insanı da bu etkiler.

Kendi başıma yapabileceğim bir şey ise yapmak isterim ama eğer uzmanlık gerektiriyorsa ve gerçekten de o kişi bana yardımcı olabilecekse kesenin ağzını açabilirim. Fakat piyasada çok sahtekar olduğu söyleniyor, kime güvenileceği de meçhul. Medyum ya da hoca diye gidilen birçok kişinin dolandırdığını söyleyenler var. Bakımcı veya falcı dediğinize göre sanırım varlıklarla iletişime geçerek bu bilgiyi edinip bana söyleyecek değil mi? Varlıklarla iletişim olayı da acemi biri için zor demiş bir üye yukarıda. Yani zor olduğu için bir ustadan yardım almak en iyisi midir sizce? Eğer öyle ise bir uzmanı tavsiye edebilir misiniz veya yönlendirebilir misiniz? Gerçek ile sahteyi ayırt etmek de kolay olmuyor.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kendi başıma yapabileceğim bir şey ise yapmak isterim ama eğer uzmanlık gerektiriyorsa ve gerçekten de o kişi bana yardımcı olabilecekse kesenin ağzını açabilirim. Fakat piyasada çok sahtekar olduğu söyleniyor, kime güvenileceği de meçhul. Medyum ya da hoca diye gidilen birçok kişinin dolandırdığını söyleyenler var. Bakımcı veya falcı dediğinize göre sanırım varlıklarla iletişime geçerek bu bilgiyi edinip bana söyleyecek değil mi? Varlıklarla iletişim olayı da acemi biri için zor demiş bir üye yukarıda. Yani zor olduğu için bir ustadan yardım almak en iyisi midir sizce? Eğer öyle ise bir uzmanı tavsiye edebilir misiniz veya yönlendirebilir misiniz? Gerçek ile sahteyi ayırt etmek de kolay olmuyor.

Öyle tabi, sahtekar çok. Varlıklarla çalışması şart değil başka yollarla da öğrenilebilir.
Sitede yule bakım yapıyor, ayrıntılı bilgi için danışabilirsiniz. Sizin mevzunuzu bilmeden yönlendiriyorum yani yardımcı olur mu olamaz mı ben de bilmiyorum.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Ben de aynı şeyin derdindeyim kaç gündür. Bugün nette rastgele "el zahir" esmasına rastladım.
* Rüyasında dilediğini görmek isteyen, yatmadan önce 2 rekat namaz kılıp ardından 1106 kere ” Ya Zâhir celle celâlühû ” ism-i şerifini okuyup yatarsa maksadı hasıl olur. Diyor.
Deneyeceğim

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İstihareyi deneyin tabiki ama nihayetinde rüyadır yanıltıcı olabilir.Bakın;istihare deneyimim hatırlayamayacağım kadar çoktur, yinede hiçbir zaman o rüyaya göre adım atmadım.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, eski dönemde gizliliğin en büyük düşmanı itirafçılar dı. Gizli olan bilgiler için ruhlar dünyası ya da 3 harflilerin dünyasına giremezsin. (oldukça tehlikelidir, yaşam gücünden faydalanabilirler ya da insanı duygularını köreltebilirler.) Senden bir şeyler gizlendiğini düşünüyorsan çevreni ve verdiği açıkları iyi gözlemlemekten başka yapabileceğin bir şey bulunmamaktadır.

Astre

Kayıtlı Üye
Acaba Tarsus'da yapılan gizemli kazıda neler oluyor? Ne aranıyor, ne bulundu? Bu bilgiler bilinebilir mi (durugörü vs.)?

kavgala

Kayıtlı Üye
İstihareyi deneyin tabiki ama nihayetinde rüyadır yanıltıcı olabilir.Bakın;istihare deneyimim hatırlayamayacağım kadar çoktur, yinede hiçbir zaman o rüyaya göre adım atmadım.

İstihare için namaz kılmak falan gerekiyor mu? Bir sitede okumuştum da işte namaz kıl, şunları söyle şu duaları oku ve uykuya dalarsın, niyet ettiğin şey rüyanda gösterilir diyordu. Herkes farklı yöntemden bahsediyor. Yani dinle bir alakası var mı bu istiharenin? Dini bir şey mi? Namaza ve duaya gerek var mı? Yoksa sadece bir konu saptayıp ve o konu hakkında bişey öğrenmek için niyet edip uyusam yeterli mi? Sizin tavsiyeleriniz neler? Tabi bir de varlık falan gelmez di mi? Rüyada melek gelip o mu gösteriyor?

kavgala

Kayıtlı Üye

İstihare için namaz kıl, dua oku ve uyuya kalınca rüyada gösterilir deniyordu. Namaz ve dua ile bir ilgisi var mı, İslami bir ritüel mi? Yalnızca niyet edip uyusam yeter mi sizce? Mesela önce ihtiyaç varsa boy abdest, sonra namaz sonra dua şeklinde şeyler mi yapmak lazım yoksa sadece niyet ve uykuya dalmak yeterli midir? Tabi rüyada melek veya varlık mı gelip gösteriyor? Yani varlıklarla bir iletişim yok di mi? Ben acemiyim, hiçbir deneyimim yok, varlık ve melek işi varsa sıkıntı çıkmasın?

morpalto

Kayıtlı Üye
İstihare için namaz kıl, dua oku ve uyuya kalınca rüyada gösterilir deniyordu. Namaz ve dua ile bir ilgisi var mı, İslami bir ritüel mi? Yalnızca niyet edip uyusam yeter mi sizce? Mesela önce ihtiyaç varsa boy abdest, sonra namaz sonra dua şeklinde şeyler mi yapmak lazım yoksa sadece niyet ve uykuya dalmak yeterli midir? Tabi rüyada melek veya varlık mı gelip gösteriyor? Yani varlıklarla bir iletişim yok di mi? Ben acemiyim, hiçbir deneyimim yok, varlık ve melek işi varsa sıkıntı çıkmasın?

Bence rüyalarla aran iyiyse rüyalarına güveniyorsan niyet edip yatmak da yeterli olur, istiarenin varlıklarla ilgili olduğunu düşünmüyorum sadece senin içine doğuyor tam olarak olayı görmesen bile rüyadaki bir renk bir nesne ya da herhangi bir kişi sana sorunla ilgili cevap olabiliyor, istiarenin sıkıntı çıkaracak bir olayı yok. Yorumlaması hissetmesi yine sana kalıyor. Yüzde yüz sonuç veren bir olay da değil yalnız bu kadar istekli olduğun için denemende yarar var kaybedecek hiçbir şeyin yok istiarenin.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İstiharede tedirgin olup korkulacak birşey yok.:)Abdestinizi alıp (istihare dualarından hangisini yapacaksanız namazlı olanıda var olmayanıda)duasını okuyup kimseyle konuşmadan sağ tarafınıza dönüp uyuyun.Dua sırasında niyette ediliyor tabi,konu neyse artık.Bir gecede ben hep görüyorum olmadı yedi geceye kadar tekrarlayabilirsiniz.
Sizin ilk olduğundan, en çok bilinen namazlı olan Hz.Muhammed(s.a.v.)'in önerdiği istihareyi yapın isterseniz.(Güllü dua kitaplarında var.)Hem okumasıda kısa zorlanmazsınız.

kavgala

Kayıtlı Üye
İstiharede tedirgin olup korkulacak birşey yok.:)Abdestinizi alıp (istihare dualarından hangisini yapacaksanız namazlı olanıda var olmayanıda)duasını okuyup kimseyle konuşmadan sağ tarafınıza dönüp uyuyun.Dua sırasında niyette ediliyor tabi,konu neyse artık.Bir gecede ben hep görüyorum olmadı yedi geceye kadar tekrarlayabilirsiniz.
Sizin ilk olduğundan, en çok bilinen namazlı olan Hz.Muhammed(s.a.v.)'in önerdiği istihareyi yapın isterseniz.(Güllü dua kitaplarında var.)Hem okumasıda kısa zorlanmazsınız.

Rüya yorumlanma işi nasıl yapılacak acaba? Diyelim ki rüyada bir şeyler gördüm fakat ne anlama geldiğini bilmiyorum. Rüya yorumcusu mu bulmam lazım veya sizlere mi ne gördüğümü anlatmam lazım yorumlanması için?

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Belki ailen senin bilmeni istemediği bir konu olduğu için senden gizlemiş olabilirler. Belki senin bilmenin uygun olmayacağını düşünmüşlerdir.Ailenin senden sakladığı şeyi öğrenmek için tehlikeli varlık işlerine kalkışmak mantıklı da değil.Eğer illa ki öğrenmek istiyorsan farklı yöntemler denemelisin.Mesala istihare olabilir.Ama ya sen onu öğrenince belki seni çok üzecek bir şey olabilir yada psikolojin alt üst olabilir.En iyisi beklemek zamana bırakmak ve zamanı gelirse ne yaşayacaksan onu yaşarsın.Sağlıcakla...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rüya yorumlanma işi nasıl yapılacak acaba? Diyelim ki rüyada bir şeyler gördüm fakat ne anlama geldiğini bilmiyorum. Rüya yorumcusu mu bulmam lazım veya sizlere mi ne gördüğümü anlatmam lazım yorumlanması için?
Ben istihare ruyalarında gördüğünüz renklere ve rüyadaki hissiyatınıza dikkat etmenizin yeterli olacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...