alev mavisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utay24

Kayıtlı Üye
merhaba yaşadığım ve halen devam eden 2 olay var.
küçükken rüyamda evin kapı kilidinde kağıt gibi bir şey bulmuştum.anneme anlatmıştım rüyamı o da kapı kilidini sökmüş kağıdı gerçekten bulmuş orada.halen bazen konuşuruz. o dönem bir hocaya gitmiş. hoca akraba tarafından bir şeyler yapıldığını söylemiş anneme.annem hep kaynana kaynatasından şüphelenir.
oturduğumuz o ev geniş bahçeli 2 katlı 45-50 senelik bir evdi.her türlü ağaç vardı bahçesinde.bahçesinde hayvan ahırları bile vardı.(sonraki zamanlarda o ahırları sökerken ben kiremit altında örülmüş uzun kadın saçı ve sertleşmiş bütün ekmek buldum.orada ne arıyorsa onlar)
o evden taşınalı 15 sene oldu şuan.ama halen o evle uğraşıyorum rüyalarımda. sadece bende değil kardeşimde benzer rüyaları gördüğünü söylüyor. cinler rüyada bazen camdan içeri bakıyorlar,bazen onları kılıçla kovalıyorum,bazen onlar beni kovalamaya çalışıyor ama dua okuyunca güç kazanıyorum,bazen kedi köpek olduklarını hissediyorum rüyadayken,bazen uçarak kaçıyorum onlardan. daha dün bile rüyasını gördüm.aynı evin dışındayım tanımadığım bazı insanları çayır boyunca kovalıyorum.çoğu rüyam o evin çevresinde geçiyor benim. 2 gün önceki rüyamda ise sarışın bir kıza aşık oluyorum.yüzünde meğerse sahte bir yüz var onu çıkarınca yüzü komple yanmış birini gördüm.bunlar gibi yüzlerce rüya görmüşümdür.

şuan oturduğumuz evin duvarlarında bazen alev mavisi renginde küçük tırnağımız büyüklüğünde bir şey görüyorum.2 ev değiştirdik ama halen bazen görürüm.önceleri göz yanılsaması dedim ama yeni taşındığımız evdede görünce artık alıştım. annem bu yüzden sırf hocaya baktırmış koruyusu var demiş hoca.muska yaptı ama takasım yok.çünkü dini inançlarım farklı.

AMEE

Kayıtlı Üye
Merhaba utay24, kafamı karıştıran noktalardan biri dua okuyunca güç kazanıyorum demişsin, diğeri de dini inançlarım farklı demişsin. İnandığın dinde bu işlerle uğraşanlardan bilgi almayı denedin mi veya bulduğun büyüleri kendilerine gösterdin mi ?

utay24

Kayıtlı Üye
evet rüyada anlamını bilmediğim bazı dualar okuyorum bu sayade kaçıyorlar. ama her zaman okumuyorum.bazen başka materyallarla kovalıyorum bazende onlar beni kovalamaya çalışıyor. ekmek ve saçtan bahsediyorsan onları bulduğumda 12 yaşlarındaydım şuan 30. o yaşlarda bir anlam yükleyemiyorsun ki bulunanlara. bu işlerle uğraşana denk gelmedim daha. son bir kaç senedir ağırlıklı olarak o evi ve rüyadakileri gördüğüm için artık googledan tarattım.bu forumu buldum 3-4 gündürde yazılanları okuyorum.yaşadıklarımın benzerini yaşayan var mı diye. yaşadıklarım beynimin bana bir oyunumu yoksa gerçekten bazı şeyler oluyor mu bunu anlamaya çalışıyorum..
dün gece rüyamda yine ordaydım üst kattaki evde.tam hatırlamıyorum 2 veya 3 kişinin boğazını kestim ama ölmüyorlardı bir türlü.yani dediğim gibi film gibi sahneler yaşıyorum rüyalarımda.ama film platosu sürekli o ev ve çevresinde takılı kalmış gibi.

3 sene önce yaşadığım bir olayıda anlatayım bu sefer şahidim var.
şu an yaşadığımız kendi müstakil evimizin çatı arası var üstte. eski 2 koltuk bir tane masa var.canım sıkıldığında oraya çıkıyordum kitap okumaya veya gitar çalmaya.
3 sene önce yazın akşam 8 veya 9 gibi yine çıktım gitar çalmaya.bir yandan telefondan akorlara bakıyorum bir yandan çalmaya çalışıyorum.komşumuzun oğlu umut geldi yanıma.oturdu dinliyor ama şarkı söylemiyorum sadece çalıyorum.bir şarkı istedi çalmamı umut.akorlarını buldum çalıyorum bir yandanda kendisi telefonuyla kaydediyor gitarın sesini. ortam sessizdi ve dışarıda da hemen hemen hiç ses yoktu. 2 dakikaya yakın sürdü kayıt. umutla kayıdı tekrar dinlediğimde ikimizde bir şey farkettik. farklı bir ses vardı gitara eşlik eder gibi ama uğultulu bir ses.hani bazen bir şarkıyı içimizden söyleriz ya mırıldanarak onun benzeri bir sesti.o kayıdı sonuna kadar dinledikten sonra birbirimizle bir bakıştık ki donduk kaldık sanki. o korkunun verdiği panikle merdivenlerden aşağıya nasıl indik bilmiyorum.umut uzun bir süre bizim eve gelmedi.bende uzun bir zaman çatı katına çıkmadım.

AMEE

Kayıtlı Üye
Yazdıklarına göre herhangi bir fiziksel müdahale veya uyanık halinde korkutma vs farklı şekilde görünmüyorlar, sadece rüyalarında seninle uğraşıyorlar. Görünen Mavi ışık cinleri temsil eder Cinler insanların rüyalarına girerek kendilerini gösterebilirler, Gündüz mavi ışığı gördüğümde konuşmaya çalış veya neden seninle uğraştıklarını rüyanda anlatmasını iste, yine korkutmaya devam ederlerse, Gece yatmadan önce Ayetel Kürsü oku(müslüman olmasanda oku) faydasını göreceğini ümit ediyorum.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Görünen mavi ışık cinleri temsil eder derken o an orda oldukları nımı var olduklarını mı? Daha önce hiç duymamıştım ondan soruyorum. Küçüklüğüm boyunca 8 sene yaşadığım evim var Dı orda kendi odamda hiç bir kaynağı olmadığı halde el avuç içi kadar yuvarlak kırmızı ışık olurdu hiç hareket etmezdi ışık ve önünde gölge dahil yapsam ellerim lede kapatsam hep oradaydı buna kardeşlerim de şahit pek üstüne durmazdık küçük tük ama eğer anlamını bilen varsa söyleyebilir mi

AMEE

Kayıtlı Üye
O an orada olduklarını.

Mavi , kırmızı , Duman Rengi Cinleri ve şeytanları temsil eder. ( Cinler Dumansız ateşten yaratılmıştır. )
Yeşil , Beyaz : Nur ışıklarıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...