Muhabbet celbi-5

CıZGı

Kayıtlı Üye
Ya Hannane entellezi Vesiai Külli şeyin Rahmeten ve İlmen.
Bu ismi şerifi okumayı adet edinen kimseyi Her gören sever Her dediğini yapar işleri açılır ilmi artar Tatlı bir şey üzerine 71 kere okunup bir kimseye yedirilirse Celbi muhabbet olur...

Ben denedim oldu arkadaşlar genede yanlışım varsa düzeltin :)

Kaynak: Gizli ilimler Kitabı

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben w'larını düzelttim gerisine denemeden bir şey diyemeyiz.kaynak nedir acaba?

oksana

Kayıtlı Üye
Bende deneyeceğim paylaşım için teşekkürler.

niobe

Kayıtlı Üye
Denemek lazım.. Yedirmek gibi bir imkanım yok ama malesef :(

CıZGı

Kayıtlı Üye
Valla yedirmeden sanmıyorum olmaz bu arada deneyen arkadaşlar durumdan haberdar ederse sevinirim yani oldu veya olmadı diye :)

selene7777

Banlı Kullanıcı
Bu ismi şerifi okumayı adet edinen kimseyi Her gören sever Her dediğini yapar işleri açılır ilmi artar Tatlı bir şey üzerine 71 kere okunup bir kimseye yedirilirse Celbi muhabbet olur...

Muhabbet için 71 kere okuyoruz diğeri için sayısı önemli değil midir acaba?
Tesbih şeklinde çekebildiğimiz kadar mı çekmeliyiz?

sihirbaz

Kayıtlı Üye
En önemlisi insanların iradesini zorla alıyorsunuz ama irade serbesttir neyse teşekkür ederiz.

hasibe

Kayıtlı Üye
asla inanmıyorum ya arkadaslar kendınızı kandırmayın cocuk oyuncagımı bu işler önüne gelen sunu oku söyle yap boyle yap ohooo bu işler profesyonel kişiler tarfınca olur önüne gelen bunu yapsa ohooo yanlıssam düzelttin ayrıca bu sitede verilen hersey eksik bencede olması gerekn herkes yanlıs kötü amaclı yapabilir yanlıssam düzeltin simdi biri kalkıp bana hakaret eder ha kesin

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
asla inanmıyorum ya arkadaslar kendınızı kandırmayın cocuk oyuncagımı bu işler önüne gelen sunu oku söyle yap boyle yap ohooo bu işler profesyonel kişiler tarfınca olur önüne gelen bunu yapsa ohooo yanlıssam düzelttin ayrıca bu sitede verilen hersey eksik bencede olması gerekn herkes yanlıs kötü amaclı yapabilir yanlıssam düzeltin simdi biri kalkıp bana hakaret eder ha kesin
kimse kızmaz ve hakaret etmez dost, zaten bu site birbirne hakaret edenlerin sitesi degil bilgilerini paylaşanların sitesidir. Gelelim mevzuya, eksik bilgiler oldugu konusunda haklısın, sahte kitap alıntıları malesef umut arayanlara rehber oluyor sonuç ise hüsran, bu yüzden her zaman demişimdir, kaynak kitap degil, Allah'ın bildirmesi sonucu oluşan bilgidir.. İş konusunda ehil olmayanlar sözünüze gelince kesin milyonda milyon gibi terimler dikkat ederseniz azdır hatta yoktur, sadece inanılan paylaşım vardır ancak bu bir tarafa dursun kulaktan dolma bilgi kalabalıgıda yok degildir.. her su membasında hoştur..

hasibe

Kayıtlı Üye
aynen öyle brawo benım üzüldüm gercekten sorunu olup gelip burda yardım isteyen ha derdine derman oluyorsa ne mutlu

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rabb'im dert olgusunu yaratırken dermanıda mutlaka yaratmıştır ki, kötülük ve iyilik, gece ve gündüz, melek ve şeytan, kış ve yaz, erkek ve kadın, helal ve haram gibi birçok konu birbirine zıt olsada biri digerine muhtaçtır tek başına anlamı olmaz bu yüzden dert olacak ki derman olsun, Rabb'im bütün dertlilerin dermanını versin inşallah..

angela

Kayıtlı Üye
ya çok haklısınız, bizim şer bildiğimiz aslında hayır, hayır bildiğimiz şer olabilir.
Bizim için iyi olanı ancak yaradan bilir.

ADHA

Banlı Kullanıcı
Gerçekten öyle kolay celb tarifleri varki.Peki ozaman bu kadar çeşakkatli tarifler niye?Bu arada seni sevmiyen birini sevdirmek miydi celbi muhabbet?2 uygulama vardı sanırsaım.Biri sevmiyeni sevdirmek için.VBiri sevenin sevgisini artırmak için.

Oxyq3nN

Kayıtlı Üye
İş
öqreNci.
arkadaşım verdiğin ismi şerifi yanlış yazmışsın.. Vesiai değil .. vesiat olacak.. iyi forumlar.

rosemimosa

Kayıtlı Üye

peki ustune okudugumuz seyi birkac gun sonra yedirsek olurmu birde niyet etmemiz gerekirmi
eger duanin telafuzunda ufak tefek yanlisliklar olsa etlisi azalirmi
tesekkurler