Staj

• Konbuyu başlatan Üye silindi 57296
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 57296

Bitki üzerine tıbbi bitkiler aromatik bitkiler üzerine staj yeri arıyorum.Tavsiyelerini okumak isterim.

Furking

Kayıtlı Üye
Alternatif tıbba hep merak sarmışımdır. Doğanın ve doğallığın daha yoğun olduğu bir hayat... Çevrenizde bulunan aktarlarda elbet bilgili biri vardır diye düşünüyorum. Sorup araştırın derim

Ü

Üye silindi 57296

Bu konularda yeni olduğum için pek ne yapılır nerelerde yapılır bilmiyorum bilgisi olan insanlardan tavsiye almak istedim:Angel_anim: Teşekkür ederim tavsiyeniz için :)

Furking

Kayıtlı Üye
Bu konularda yeni olduğum için pek ne yapılır nerelerde yapılır bilmiyorum bilgisi olan insanlardan tavsiye almak istedim:Angel_anim: Teşekkür ederim tavsiyeniz için :)

Bu arada söylemeyi unutmuşum, kitap okumanızı öncelikle tavsiye ederim. Şifalı bitkiler isimli bir kitap bulmuştum tozlu rafların arasında. Uzun zamandır oradaydı, faydalı bir kitap.

origanum

Yönetici
2 yıllık Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Meslek Yüksek Okulları var, öğrencileri yaz stajı yapmak zorundalar. Okul ayarlıyor.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
İnternetten detaylı bir araştırma yapmalısın. İşin önce teorik yanını öğrenmeni sonra pratiğe dökmeni öneririm :)

origanum

Yönetici
Bu arada söylemeyi unutmuşum, kitap okumanızı öncelikle tavsiye ederim. Şifalı bitkiler isimli bir kitap bulmuştum tozlu rafların arasında. Uzun zamandır oradaydı, faydalı bir kitap.

O kitapların hepsi dandirik. Eczacılık Fakültesi profesörlerinin yazdığı kitapları okuyun. Eğitimini alan tek branş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...