Merhaba Bana bir Çok kuvvetli bir Aşk Tilsımı lazim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redzoss

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizlimabet üyeleri,
Ben Bir zamandan beri Çok kuvvetli bir Aşk Tilsimi ariyorum bana bir aşk tilsımı bir kitap dan veya bir Site'den bir aşk tilsimi önerirmisiniz?

origanum

Yönetici
Size tılsım değil sizin için bir tılsım hazırlayabilecek biri lazım. Zira öyle her önüne gelen tılsım hazırlayamaz. Bir yerde birşey görüp onu yazıp çiziktirmeyle olmuyor o işler. Önce bunu anlayın. Özellikle bu sitenin bir üyesi böyle bir cehaletin içinde olmamalı. Nedir bu böyle her önüne gelenin bir büyücüymüş gibi davranmaya çalışması? Herkes kendi işini hakkıyla yerine getirir. Tarifini veriyorum apandist ameliyatı yapabilecek misiniz? Hiç farkı yok.

juan07

Kayıtlı Üye
o zaman origanum madem böyle bu site neden var? bu kibir nereden geliyor yapamaz edemezsiniz öyle kolay mi?

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Bu sitenin var olma amacı bilgilendirme ve bilgi paylaşımıdır. Tılsımlar, vefkler, büyüler öyle Harry Potter'da izlediğiniz gibi şıp diye yapılan ve etki eden araçlar değil; ciddi ilim ve emek isteyen, tecrübe isteyen konulardır. Kaldı ki herhangi birine herhangi bir şekilde bir tılsım veya büyü yapmak kabul edilemez. Bunu geçtim her şeyi kolay yoldan elde etmek isteyen, aşkın doğasını kavrayamadan aşk tılsımının nasıl bir etki edeceğini ve etkileşimini bile düşünmeden talep etmeniz ayrı bir durum.
Burada arkadaşımıza kibir demişsiniz. Ciddi ilim isteyen bir konuda kesinlikle bilgi sahibi olmadan hareket etmek size de kime yapacaksanız o kişiye de zarar verebilir ayrıca evet bu şekilde soru soruyorsanız ve bu tavırla yanıt veriyorsanız bu bilgiyi de hak etmediğiniz kanaatindeyim.

Eğer çok istiyorsanız tonlarca kaynak var araştırınız.

o zaman origanum madem böyle bu site neden var? bu kibir nereden geliyor yapamaz edemezsiniz öyle kolay mi?

origanum

Yönetici

Bu site her önüne gelen vatandaş kendini büyücü sanıp da büyü yapsın diye yok. Neden olduğunu bir zahmet sitemizi araştırıp okusaydınız detaylıca anlattığımı da görebilirdiniz. Bu site emek vermeden bir şeyler edinmek isteyenler için de yok.
Kısaca anlatayım, en başta büyücü öğrencileri için var. Kendisi bu konular hakkında ilgili olup da sadece bilgi almak isteyenler, ufuklarını genişletmek isteyenler için var. Kendi işini kendi yapamayacağının bilincinde olan kişiler için var. Dünyada neler olduğunu bir de bu açıdan bakıp kendi başına bu tip bir iş gelirse en azından fikir edinebileceği, bilgilenebileceği bir yer olduğu için var. Dolandırıcıların, şarlatanların, kendini birşey sanıp da halkın duygularından yararlanarak sömürenlerin kucağına düşmemek için var. Bu tip kişilerin tuzağa düşürdüğü cahil insanlardan olmamak için var. Kişilerin bu konular hakkında eğitilmiş, icazet almış olmadan kendi başlarına birşey yapmaya kalkmamaları konusunda bilinçlendirilmesi, yapmalarının sakıncalarını öğrettiği için var. Sizin farkına bile varmadığınız pekçok şey için var da siz bunların farkında olmadığınız halde neden bu sitede varsınız acaba? Kibir kısmına gelince sizdeki kibir nasıl bir şey ki insanları tanımadan hakkında ahkam kesiyorsunuz ve kendinizin icazetsiz bir şekilde bu tip şeyleri becerebileceği kanısına sahip olabilecek kadar uzaya kadar erişen bir boyutta?

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Aşk tılsımı vermek etik olmadığı için aşk iksiri veriyorum.
Bu formül ve diğer herşey için de geçerli olan ana madde sizin enerjinizdir.
Enerji önemli bir konu eğer yeterince enerjiye sahipseniz yere eğilin bir taş alın bu taşı enerjinizle yükleyin ve celb etmek istediğiniz kişinin bulunduğu lokasyona atın gitsin işe yarayacaktır. Sadece kendisi de değil o lokasyonda kim varsa sizden etkilenir.
Etik kısmı da önemli fakat cem yılmazın dediği gibi az biraz bronzluk iyidir cennette öyle hiç yanmamış amele gibi dolaşmamak lazım.

Aşk iksiri

Malzemeler:
13 tane biberiye yaprağı
13 tane Anason tohumu
2 tane Karanfil
3 tane Sardunya çiçeği
1 yemek kaşığı Bal
¼ l kırmızı Şarap

Ritüel:
Tüm malzemeleri şerbet kıvamına gelinceye kadar kaynatın.Karışım istenilen kıvamı alınca kaynatma kabınızı ateşten çekin ve süzün.İksiri bir şişeye dökün (çıkan posayı atabilirsiniz).Baştan çıkarmak istediğiniz kişinin içeceğine hazırlamış olduğunuz İksirden 5 yemek kaşığı koyun , karıştırın ve ikram edin. Meyve suyuna veya kırmızı şaraba koymak en kolayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...