Bi aciklama istiyorum olaya

parlak

Kayıtlı Üye
Daha once yaz ayi gectigimiz yuruyorum saat 12-1 arasi bi binanin uzerinden kayarak gecen sap sari parlayan bisi gordum yanimda arkadaslarda vardi ama hic biri gormemis benim gordugum o seyi ve hemen kayboldu

Sonra eve gectim flan yattim yataga abi bugun gordugum o seyi dusundum durdum tam uyuycam yatak sallandi kalktim etrafa baktim hic bisi yok
Yattim yine uyuycam derken yatak yine sallandi
Kalktim yine baktim yine bisi yok
Tam uyuycam yine yattim tülü cektjm kafa bisi geldi boyle iki parmak gobiydi kafama bastirmaya basladi yastiga anlimdan oyle uyuya kaldim

Ruydada bi bar gibi biryerdeyim o gordugum sari sey bi kizin icinden cikti ve obursu gun ruydada bi kiz vardi hastamede seni istiyorum seni istiyoruz demeye basladi sesi hem erkek hemde kadin gibiydi sen cok ozelsin seni alicaz flan dedi ben kactim o yere dustu pesden kollari ve bacaklarinin uzerinde kopek gibi kosuyodu yuzu farkli bi hal almisti

Bu basimdan gecti bu nedir arkadaslar cozemedim
Arkadaslarimda olmayipta bende olan ne ozel kilan ne

Ve daha oncede ruyama bir yer gordi o yere gidip küp bmustum ruyamda ve bi amda kupun icine elimi soktugumda kupun agzi acildi kupun icinde oturan 5 kisi vardi suraari vorunmuyodu insanmi neydiler bilmiyorum en ortadakinda tepsi vardi tepsiyi sallayip bisiler okuyodu digerleride kupte dogru elimi tutuyoardi ve iceri cekmeye calistilar ama sabah ezaninda uyandim ve o gun gittim oyere heryer ayniydi ayni yere gittim ve kup vardi elimi sokacakken icine arkadasimin kopegi ulumaya basladi ve cekindim geri kactim derken ormandan cikana kadar siyah golgeler gordum benden kacan agaclarin arasinda gezinen ve erkekmi kadinmi karar veremedigim sesler geliyodu kulagima bisiler soyluyorlardi ve bi çınlama sesi geldi arkadaslaeimda duydu ve kactilar bende tek basima inmek zorunda kaldkm o ormandan ormandan kurtulunca sesler gitti

Butun bunlar ne olabilir arkadaslar
Ve benim hic mi hic korkum yok boyle seylerden garip mi bu
Ve astral seyahat yapmayi dusunuyorum bu dirumdayken benim icin bu riskli olurmu ?
Cevaplar icin hepinize simdiden tesekkurler

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Bu tür rüyaları çoğu insan görebiliyor.Yalnız uyanıkken de sorunlar yaşıyorsan yada kendinde bir şeylerin olduğuna şüpheleniyorsan doğru dürüst bir kişiye kendine bakım yaptırmanı öneririm.Astral seyahat demişsiniz bence yapmaman daha iyi olur.

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Bende bu tarz rüyalar görüyorum ama arkadaşın da dediği gibi normalde de ne yaşadığınız önemli şüphe etmek için.

parlak

Kayıtlı Üye
Dogru durus bir kisi derken yakinimda birtek amcam var derin imam dedikleri turden o olurmu acaba merak ettim buyuyle yildizname flan ilgilenir cokta iyi arapcasi vardir

X6K3

Kayıtlı Üye
Site yönetimine ulaşarak bakım yaptırabilirsiniz, bende aynı durumun bir farklısı oluyor. Sürekli uyku sırasında bir şey beni elliyor, elleme fiziksel ve engelleyemiyorum. Sürekli sol elimi elliyor..

parlak

Kayıtlı Üye
Peki cok teşekkür ederim arkadaşlar deniycem ve dün gece bi astral seyahat yapmayi denedim
Uyudugumu zannettim ama sonra kendimi bi anda yerde gordum yorganimi kaldirmaya calistim derken telefona mesaj geldi sonra bianda kendimo yatakta buldum ve zongladim bianda elektrik yuklenmis gibiydim sonrada uyudum astral seyahati basarmismiyimdir sizce baslangic icin ilk icin ve birisi neler yapmaliyim kisaca anlatirmi ?
Simdiden tesekkur ederim

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Tabii siz bilirsiniz ama benim önerim sağlam bir bakım yaptırmadan denemeyin astral seyahat. Önem arz eden bir durum da olabilir anlattığınız kendinizi tehlikeye atmayın

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bizde sorularınızı sorular bölümüne açmanızı istiyoruz.