Ruhsal bütünleşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ennofenno

Kayıtlı Üye
İş
Pasta ve dekorlama
ruhsal bütünleşmenin belirtileri zor günlerimizdemi ortya çıkar ? yada ruh bilimci olmaya başladıkçamı çıkar ? Tanrısal niteliklere sahip rüyalar görmek bütünleşmenin belirtilerimidir ? bilgilendirirseniz sevinirim

yardan geçti

Kayıtlı Üye
İş
Denizci
ruhsal bütünleşmenin belirtileri zor günlerimizdemi ortya çıkar ? yada ruh bilimci olmaya başladıkçamı çıkar ? Tanrısal niteliklere sahip rüyalar görmek bütünleşmenin belirtilerimidir ? bilgilendirirseniz sevinirim

Tanrısal niteliklere sahip bir rüya için örnek verirmisin

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle ''ruhsal bütünleşme'' derken neyi kastediyorsunuz?

ennofenno

Kayıtlı Üye
İş
Pasta ve dekorlama
bedri ruhselman ın ilahi nizam ve kainat kitabını okudunuzmu bilmiyorum her insanın ruhsal bütünleşmesinin gerçekleşmediği kötüye yönelen insaların ruhları terkettiği gibi çok uzun konulu mevzular var ve bir ruh un insanı ile bütün olabilmesi içinde o insanın bağzı niteliklere sahip olması gerek. tanrısal rüya yı anlatacak olursak Gökteyiz ama kanatımız yok göğünsesini alabiliyorum ama aynı sınırsız ı görebiliyorum gökteyken yerde olan herhangi bir olayın içinde gözlerimle görüyor kulaklarımla duyuyor ama gökteyim mekan kapalı yada açık fark etmeksizin bir patlama anının içini dahi görebildiğim bir rüya idi çok etkilenmiştim yorumcular bir halden başka bir hal e geçme diye yorumluyor

asterix

Kayıtlı Üye
Yaşadıkça ruhsal tecrübelerimizin artmasına çaba ve kapasitemize bağlı olarak ruhsal ilahi nitelikler belirebilir ;bunlar ilgilerimizin değişmesi yada acaip rüyalar şuur değişmeleri durugörüler,düşünce okumaları ,bedensizleri görmeler vs.....bir sürü şey olabilir ama bu gelişim aşamasında bu yan ürünler önemli sayılmaz hatta bir engel gibi görülür ve fazla ilgilenilmez bunları takılıp kalırsan güç delisi olup karanlık sokağa girebilrsin dikkat ,size dışardan bakan birisi delirmişsin sanabilir hep yalnızlık vardır ama hiç yalnızlık hissi yoktur,bu duruma gelmek bir çok yaşamda biriktirilir ve bir yaşamda aniden her şey değişir ve başka bir varlık olabilirsin ama bunu abaşarmak o kadar basit değil anladığım kadarıyla milyon kişide bir kişi yapabilrmi Allah bilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...