11 yıllık süreç için fikrinizi rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyss16

Kayıtlı Üye
Merhabalar özet geçerek son 11 yılım için fikirlerinizi rica ediyorum.

11 yıl önce 21 yaşımda iken bana göre psikolojik aileme göre hocalık bazı depresif hallere bürünmüştüm. Ailemin ısrarı ile bir hocaya gittim. Adam bana bir cinin musallat olduğunu, bu cini bir kız arkadaşımla açık bir alanda küçükken çağırdığımı, kendini göstermek için büyüyüp serpilmemi beklediğini vs söyledi. Bana aşık olmuş, şayet o cini yakmazsak mutlu bir birlikteliğim olamazmış. Beni çok seven insanlara da bu varlık zarar verecekmiş vs.

2-3 hafta kadar bu hocaya gittim.Son gidişime kadar bana dualar yazıyordu. Genel bilgiler veriyordu. Ancak en son gidişimde beni ayağa kaldırdı ve ne olursa olsun düşmemeye çalış ve sakin ol dedi. Hemen ardından bir duaya başladı ve ortalarında (özür dileyerek anlatıyorum hala sinirlerim bozuluyor) dilini çıkar dedi ve dilimi bir kere yaladı. Ben zaten saf salak hallerdeydim. Biraz daha duaya devam etti bana 2. kez dokunmadan masasına geçti. Otur dedi oturdum. Ben kendimi toparlayıp hemen ayaklandım çıkmak için ama herhangi bir tepki vermedim. Kapıdan çıkarken bana muhtemelen bir daha gelmeyeceksin ama varlığı henüz yakamadık büyük zarar verdik falan dedi. 48 saat içinde evleneceğin adamla tanışacaksın. Yok et bu varlığı yoksa sonu belli evliliğinin dedi. Çıkar çıkmaz saatlerce ağladığımı hatırladıkça ailemin ve benim cehaletimden nefret ediyorum. (ailem de dahil kimseyle paylaşamadım bana o yaptığını)

Gelin görün ki aynı günün akşamı 5 yıl evli kaldığım eşimle tanıştım. Boşandığımı da anladınız sanırım. Şu açık alanda varlık çağırma seansı ile ilgili de evet çocukken kız arkadaşımla sık sık evimizin çatısında kibritlerle saçma sapan denemeler yapardık. Hani cin geldiysen şöyle yap böyle yap diye. Ondan ötesini hiç denemedim.

Son yıllarda da hayatıma soktuğum 3 adamda da ekstrem durumlar oldu. İşleri güçleri yerindeydi ani bir kararla ikisi şehir değiştirdi işi gücü bırakıp. Sonuncusuyla ise zaten ayrı şehirlerdeydik ve ben 2. bir evliliğe hazır olduğuma kanaat getirmiştim onunla. Ailesini tanıdıktan sonra bu büyü vs işleriyle çok ilgili olduklarını öğrendim. Hatta aralarında konuşurlarken çok normal bir şeymiş gibi rahatça muhabbet ediyorlardı büyüyle alakalı. Oldukça farklı olan kültür yapısından dolayı ayrıldım. İşte bu bitişten sonra işler daha da karıştı. Beni üzen bir bitiş olmadı. Hatta kurtulduğuma, hata yapıp evlenmediğime çok sevindim ancak ayrıldığımdan bu yana bana hiç kimse yaklaşmıyor. Demek istediğim erkekler değil sadece yeni insanlar benimle iletişim kurmuyor, kurmak istemiyor. Eskilerden de bana uzun süredir ilgisini ve aşkını belli eden bir erkek aniden beni görmezlikten gelmeye başladı( peşimden koşmaktan yoruldu, vazgeçti gibi bir durum değil. zira çok farklı durumlar var.) Kız arkadaşlarım da keza öyle. Bu durumun etkisiyle ya da değil işime bile gitmek istemiyorum artık. Tüm gücümle savaş veriyorum.

Psikoloji bilimiyle mesleki olarak iç içeyim. İlişkilerimde kendi kusurlarımı uzman yardımlarıyla da görebilir düzeydeyim şu an. Olayın ilmi kısmına öncelik vererek düzeltmeye çalışıyorum hayatımda bir şeyleri. Lâkin diğer unsurları da -büyü ya da varlık gibi- gözardı edemiyorum. 21 yaşımdan sonra başka bir hoca deneyimim olmadı. Malumunuz tüm güven yerle bir oldu.

Sonuç olarak;

1) Bu ilk anlattığım hoca her ne kadar benim nazarımda sapık olsa da böyle bir uygulama mevcut olabilir mi? Eski eşimle tanışmam vb tahminlerin tuttuğunu düşünürsek sormak istedim.

2) Elimi nereye, kime atsam kuruyor olaylarının temelinde yatan şeyi nasıl bulabilirim sizce? psikolojik veyahut değil kökten çözmek istiyorum artık. Bana ve pozitifliğime yakışmayacak şeyler yaşıyorum yıllardır. Çok ama çok yorgunum.

Ancak bu kadar özet geçebildim. Teşekkür ediyorum herkese şimdiden.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Önce 2. sorudan başlayayım zira cevabı çok kısa.Bakım yaptırmanız gerek.
İlk soru ise;böyle bir uygulama(dil değdirme olayı)mevcut olamaz.Talihsiz bir olay yaşamışsınız.Beterin beteri var daha ileride gidebilirdi.Geçmiş olsun.Unutmaya çalışın,zayıf bir yanınıza denk gelmiş.Cehalet olarak görmeyin.İnsanız işte!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1) Olabilir ve var. Bunu da sapıklık için mi başka bir şey için mi yaptı anlamak zor. Gerçi ne olursa olsun, size durumu anlatıp, diliyle dilinize temas etmeden tüküre de bilirdi. Ki bu da iğrenç farkındayım ve bu genelde el verme için yapılır. Nadiren başka amaçlarla da yapılır.
2) Bu konuda, temelde yatanı bulmak için Urum ile irtibata geçin, bilinç altınıza yönelik yapılacak profesyonel çalışmalar var.

Merak etmeyin, hayat inişli çıkışlıdır. Tıpkı kalp atışı gibi. Tabi bazen bu ritmi bozan dış etkenler ve iç etkenler olabilir. Bunların da düzelmeyecek bir tarafı yok, her sorun düzeltilmeyi bekler ve mutlaka bir çözüm yolu aralık kalır.

sansa

Kayıtlı Üye
Sakın bir an için bile olsa hayatınıza bir varlığın musallat olup, müdahale ettiğine inandırmayın kendinizi. Böyle birşey olsaydı bile sizin bunu düşünmeniz ve kendinizi korkutmanız sadece o varlığın işine gelirdi. Kendinizi istemeseniz de işe verin, dışarıya çıkın, kalabalığa girin. Yapamıyorsanız da ailenizden yardım isteyin size bunları gerekirse zorla yaptırmaları için. İnşallah zamanla düzelir herşey yoluna girer. Sevgiyle kalın ♡

ceyss16

Kayıtlı Üye
Teşekkür ediyorum arkadaşlar hepinize motive edici sözleriniz ve bilgiler için. Urum ve Yule ile en kısa sürede özelden iletişim kurmak niyetindeyim. Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...