Burçlardan anlayan birisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Doğum günüm 23 Ekim fakat bazı siteler Akrep bazıları ise Terazi diyor şimdi ben ne burcuyum vallaha burçlardan soğudum artık bi yardım edermisiniz?

Cruella

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben de 23 ekim doğumluyum. Benim güneş burcum, yükselenim de terazi. Sabah 05:40 doğum saatim. Yani doğum saatiniz çok önemli. Axşamüstü doğanlar galiba Akrep oluyor.

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Merhaba. Ben de 23 ekim doğumluyum. Benim güneş burcum, yükselenim de terazi. Sabah 05:40 doğum saatim. Yani doğum saatiniz çok önemli. Axşamüstü doğanlar galiba Akrep oluyor.

Merhaba.Ailem doğum saatime 00.02 yazdırmış yani bu biraz daha kafa karıştırıcı yani o saat yanlış olupta 22 ekim olma olasılığım var ama kendimi akrep gibi hissediyorum akşam değil günün ilk saatlerinde

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Akrep gibi hissedilmez doğulur.. Terazi olmanız lazım.

Cruella

Kayıtlı Üye
biraz kesin olucak. Siz kesinlikle terazisiniz diyebilirim. dogum saatiniz 00:02 yazılmış. Doğum yılınız hangisi? O yıl 23 ekim güneş saat kaçta akrebe geçtiyse, ordan öğrenbiliriz. Akrep gibi hissetmeniz bilemiyorum belki yükseleniniz akreptir o yüzden.

4

43887

Akrep gibi hissedilmez doğulur.. Terazi olmanız lazım.

Chillout mesaja çok güldüm. Tam bir akrep mesajı :))

Doğum günüm 23 Ekim fakat bazı siteler Akrep bazıları ise Terazi diyor şimdi ben ne burcuyum vallaha burçlardan soğudum artık bi yardım edermisiniz?

Net bilgi için horoskop incelemesi yapılmalıdır. Araştırdığınız siteler güvenilir olmalıdır. Kimi siteler yıldız haritasını çıkarırken eksik bilgi ile hesaplama yapmaktadır. Özellikle yıl, saat, mekan önemlidir. Hissetme tanımı akrep değilseniz bile etkisi altında kaldığınızı gösterir. Normaldir. Yada yıldız haritanızda bir gezegeniniz akrep burcu ile konumlanmıştır. Sınırda kalan burçların geneli bu durumdan müzdariptir. :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...