Evde 2 tane büyü buldum

yesilmf

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar kısaca konuyu anlatayım.

halamın evine gittim arıza varmış çamaşır makinesinin su alma yeri dolapta girmek için boşaltayım derken bantlanmış yuvarlanmış bir kagıt topu gördüm halama verdim açmak için ve bu 3metrelik büyü çıktı sonunda bitiş yerinde (bir ömür boyu büyü) yazıyor.

ve daha öncelerden bir kez daha bulmuş bu yazılan ise kücük kağıtta ibranice yazılmış ve kokusu var.

bu önceden bulduğunu kapının üstünde delikten buldu ve onu bulduğu gibi tüm evi aradı ve başka bir şey bulamadı bugünse mutfak dolabının içinden 3 metrelik o kağıt çıktı.

bunların ne olduğunu anlamadık bilgili kişilere sormak istiyorum

Ori

Kayıtlı Üye
Biri espiri yapıyor galiba bu nedir böyle. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
3 metrelik olan geçersiz, abuk saçma bir şey. Kırmızı olan ise İbranice değil, Davud yıldızından dolayı öyle sanmışsınız. Kırmızı olanı Urum yorumlamalı.

yesilmf

Kayıtlı Üye
yorumun için teşekkür ediyorum peki bu neden yapılmıştır halamın kimseyle sorunu derdi yoktur cocuğunun maaşıyla geçinen birisi

eşiyle de durumu cok kötü sürekli tartışıp evden kovuyor

3 metrelik olan geçersiz, abuk saçma bir şey. Kırmızı olan ise İbranice değil, Davud yıldızından dolayı öyle sanmışsınız. Kırmızı olanı Urum yorumlamalı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yorumun için teşekkür ediyorum peki bu neden yapılmıştır halamın kimseyle sorunu derdi yoktur cocuğunun maaşıyla geçinen birisi

eşiyle de durumu cok kötü sürekli tartışıp evden kovuyor
Ne yapıldığını net bilmiyorum ki, neden yapılmış olabileceği hakkında konuşabileyim. Hoş nedeni hep aynıdır, iyi veya kötü, insan nefsidir nedeni.

Ori

Kayıtlı Üye
facede arkadaş tavsiye etti siteyi bende geldim konu açtım bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

Size söylemedim yanlış anlamayın. Biri size espiri yapıyor gibisinden söyledim. Yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın. :)