düşüncelerim herkes tarafından okunuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kingarthur92

Kayıtlı Üye
düşüncelerim herkes tarafından okunuyor bunu nasıl engelleyebilirim

KuRt176

Kayıtlı Üye
Sanırım çok tez canlısınız ve bu durumunuz klavuza gerek kalmaksızın her şeyi ilan ediyor. Öncelikle sakin olmalısınız. Meşhur bir Ata sözümüz var "acele işe şeytan karışır" acele etmeye gerçekten gerek yok. Su gibi olun. Her şeyi akışına bırakın. Siz sakin oldukça fikirleriniz de stabil olacaktır ve daha derin bir kişiliğe bürüneceksiniz. Böylece 1 sonraki adımınızı kimse bilemez. Biraz zor gibi gelebilir ama imkansız değil.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Düşünce okumak her yiğidin harcı değildir, kaldı ki herkes okuyacak? Bu durum sizden kaynaklı, duygu ve düşüncelerinizi dışarı çok yansıtıyorsunuz sanırım. Bunu törpüleyebilirseniz durumun düzeleceğini düşünüyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Belliki hareketleriniz ile düşüncelerinizi çok kolay belli ediyorsunuz.Kendinize biraz bu açıdan bakın

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İster istemez düşüncelerimi bende bazen belli ediyorum.Ancak bu benlik birşey.Kimsenin düşüncemi okuduğu falan yok.Gerginleştiğim zaman mesela,düşüncelerimi anlamamanın imkânı yok.:)Merak etmeyin insanlar bu kadar yetenekli değil,herkes kendi âleminde...

X6K3

Kayıtlı Üye
Forumda okumuştum, bedensizler ile bağı olanlara bedensizler bilgi aktarıyor (karşıda ki kişinin düşüncelerini), bunu engellemenin yolu var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...