büyü bozmak adına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mryxy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu acil ve önemli, yardım edebilecek arkadaşlar varsa eğer lütfen bana yardımcı olsun. Bir kız arkadaşım var , bir kadın sürekli olarak evlerine girip büyü yapıyor, büyü olduğundan eminler, ilk te değilmiş. Yakın zamanda yine kadını salon duvarlarına bir şeyler sürerken gözlemlemişler uzaktan. Evden çıktığında tüm duvarların yağ içinde olduğunu fark ediyorlar. Kaııcı değil , çabuk temizlenen bir yağ. Ben evin temizlenmesini, suya da bir miktar sirke katılmasını, ada çayı ve zeytin çekirdeği yakılarak evin tütsülenmesini ve bu sayede enerjinin bir miktar atılmasını önerdim bir de evin bazı bölgelerinin kontrol edilmesini, iki aşamalı olmasına yani saklı bir kağıda önlem için, ancak biliyorsunuz ki bu geçici ve kısa süreli bir çözüm. Sizlerden yardım istiyorum, bilgisi olanlar lütfen bana yorum veya mesaj yoluyla ulaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler...

4

43887

Büyü ile ilgili size en iyi cevabı site sahipleri verecektir. Kendilerinin uzmanlık alanıdır. Özelden sıkıntınızı dile getirebilir, iletişime geçebilirsiniz. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...